Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Малко информация:

    дистанция : 700км за три дена

    Трасе : ще се използват полски и горски пътища подбрани за скоростно преминаване (с над 40км/ч средна скорост) при сух терен.
    700км - това са МНОГО бре... Другата година да ги закръглим на 1000??
    И да се казва "Варна 1000" и да не се бърка с "Baja 1000"

    Трябва да има: Закуска, обяд, вечеря и Pitt Stop на отсечката от Харамията към Боровец
    Състезанието май ще е за издръжливост на екипажа и на машините.

    Всъщност.... аз все още не съм сглобил джипа, така че .... няма да има какво да карам. Така че, не вземайте много на сериозно моите постове.
    На всичкото отгоре няк'в пе*ерас ми наряза гумите за кал... И ако ще идвам да гледам, трябва да карам със шосейките.
    Някой да има 1бр. КОБРА 195/15 (на 50-60%)????
    Прикачени файлове
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • #32
      До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Поръчали сме добро и сухо време.
      Сега по нивята е доста блатисто, което ме затруднява максимално
      А дано изпълнят поръчката, че лимитът за лебедки отиде ...


      Първоначално публикуван от offroad2010 Преглед на мнение
      Какви са минималните изисквания към колата и екипажа за участие в етап: "рали"

      Глава 2 от правилника
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Глава 2 от правилника
        Имам въпрос относно т.2.2.2.5. от Правилника за клас АДВЕНЧЪР: автомобилът трябва да бъде оборудван с главен изключвател на ел. верига. Той трябва да работи без искрообразуване и да е достъпен за всеки член на екипажа;
        Повечето в тоя клас си караме ВСЕКИДНЕВНИТЕ джипки. Трябва ли да преправям заводската ел. инсталацията за да монтирам изключвател?
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #34
          До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          То с тези главни изключватели..., кой ще ги провери и прочие !!! То ако е така, ръчната спирачка също е в проверовъчните параметри на автомобила, но, ако се замислим... бегачките дали ще минат преглед на ръчната спирачка ?
          То в БГ какво ли не може !

          Коментар


          • #35
            До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
            То с тези главни изключватели..., кой ще ги провери и прочие !!! То ако е така, ръчната спирачка също е в проверовъчните параметри на автомобила, но, ако се замислим... бегачките дали ще минат преглед на ръчната спирачка ?
            То в БГ какво ли не може !
            То не е лошо наистина да се замисляш преди да пишеш глупости!
            Колите ще ги проверява някой дето със сигурност разбира повече от теб.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #36
              До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
              То с тези главни изключватели..., кой ще ги провери и прочие !!! То ако е така, ръчната спирачка също е в проверовъчните параметри на автомобила, но, ако се замислим... бегачките дали ще минат преглед на ръчната спирачка ?
              То в БГ какво ли не може !
              Ти кога се състезава със нас за последно че аз не те познавам от прегледа на автомобилите.

              Коментар


              • #37
                До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                ... Повечето в тоя клас си караме ВСЕКИДНЕВНИТЕ джипки. Трябва ли да преправям заводската ел. инсталацията за да монтирам изключвател?
                E точно на тебе трябва да ти изискват "ключ - маса" и на всекидневната кола ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
                  То с тези главни изключватели..., кой ще ги провери и прочие !!! То ако е така, ръчната спирачка също е в проверовъчните параметри на автомобила, но, ако се замислим... бегачките дали ще минат преглед на ръчната спирачка ?
                  То в БГ какво ли не може !
                  Недей да обобщаваш без да си сигурен.
                  Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 29-03-10, 22:14.

                  Коментар


                  • #39
                    До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
                    То с тези главни изключватели..., кой ще ги провери и прочие !!! То ако е така, ръчната спирачка също е в проверовъчните параметри на автомобила, но, ако се замислим... бегачките дали ще минат преглед на ръчната спирачка ?
                    То в БГ какво ли не може !
                    Има един "клас" за който организаторите избягват да коментират. На тях на тех. прегледа им режат коланите , ръчната я блокират, нямат право да карат с еднакви гуми и ако са с каски санкциите са жестоки, те имат право да карат само там където могат да пречат най много и ако е срещу посоката на движение.........са най велики!\

                    П.П. Абе Българска работа.............
                    Цветан Петров
                    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                    0888865583

                    Коментар


                    • #40
                      До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      ейййй грабнахте го
                      Тенев наистина питам рали рейд или трофи???Имам мерак да се пробвам с батковците в ГДР ама ако скапя колата в Варна ,не можем да сварим за DE
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Първоначално публикуван от offroad2010 Преглед на мнение
                        Какви са минималните изисквания към колата и екипажа за участие в етап: "рали"
                        За клас Експер или отворен или както точно ще се казва, необходимите изисквания са свързани най-вече с безопасността. Чавдар е насреща по документацията (балгодаря за което!). Виж поста му.

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Ако ще бъде омъщението на Трявна.
                        Ще има яко трошене.
                        Иначе добре замислено и як Плакат.
                        В Трявна говорехме. Нама да е отмъщението... Ще е Рали (Офроуд Рали). Без лебедки, Яко каране и без трошачка.

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        E точно на тебе трябва да ти изискват "ключ - маса" и на всекидневната кола ...
                        По възможност да е с директна (твърда) връзка с ЦНС-то.

                        Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                        Има един "клас" за който организаторите избягват да коментират. На тях на тех. прегледа им режат коланите , ръчната я блокират, нямат право да карат с еднакви гуми и ако са с каски санкциите са жестоки, те имат право да карат само там където могат да пречат най много и ако е срещу посоката на движение.........са най велики!\

                        П.П. Абе Българска работа.............
                        Цветан, верно българска работа, но аз мисля за този "клас" да дам по-ланската пътна книга, че така...по-настрани.

                        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                        ейййй грабнахте го
                        Тенев наистина питам рали рейд или трофи???Имам мерак да се пробвам с батковците в ГДР ама ако скапя колата в Варна ,не можем да сварим за DE
                        Да, бе грабнат. Направо не стъпвам. Рейд е!
                        Трофито е за клас Любители.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #42
                          До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
                          То с тези главни изключватели..., кой ще ги провери и прочие !!! То ако е така, ръчната спирачка също е в проверовъчните параметри на автомобила, но, ако се замислим... бегачките дали ще минат преглед на ръчната спирачка ?
                          То в БГ какво ли не може !
                          Като организатори ще си вършим съвестно работата, ако имаш съмнения, има ред за това как да ги изразиш.

                          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                          700км - това са МНОГО бре... Другата година да ги закръглим на 1000??
                          И да се казва "Варна 1000" и да не се бърка с "Baja 1000"

                          Трябва да има: Закуска, обяд, вечеря и Pitt Stop на отсечката от Харамията към Боровец
                          Състезанието май ще е за издръжливост на екипажа и на машините.

                          ...
                          Каска, знаеш че ме кефиш, обаче миналата година състезанието бе посветено на състезателите със скромен опит и на повечето трасето от 300 км им бе късо.
                          Тази година сме за СЕДМИ път, ние Варнеци, домакини сме на спортна автомобилна проява от реубликански мащаб и нека "1000" да си остане за БАХА.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #43
                            До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            .... обаче миналата година състезанието бе посветено на състезателите със скромен опит и на повечето трасето от 300 км им бе късо....
                            Някой замислял ли се е какво са 300-700 км в САМУРАЙ - това си е НАКАЗАНИЕ.
                            Явно ще трябва да си купя някой голям ПАРАХОД- автоматик, клима, DVD, подгряване на задника... Вероятно десен волан, че са по-евтинки. И трасето да не е много пресечено да не ми се разлива кафето в стойката на таблото.

                            P.S. Това може и да го метнеш в СПАМа. Или да пуснеш тема: "Други изказвания по темата ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)"
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • #44
                              До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              ...В Трявна говорехме. Нама да е отмъщението... Ще е Рали (Офроуд Рали). Без лебедки, Яко каране и без трошачка. ....
                              А тия дето харесват тежкото трофи

                              Пламене, понеже питаше за пловдивчани. Ще има. Колко не знам но аз ще си направя 'жипката до тогава, та ако ще свинско да е, и идвам. Можеш да разчиташ на "компетентна" публика и за всичко останало.
                              Ставам за спасителен екип.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #45
                                До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                ..... верно българска работа, но аз мисля за този "клас" да дам по-ланската пътна книга, че така...по-настрани.
                                Тенев, аз пазя пътната книга от Варна 2006 (Шкорпиловци), мисля че ще им стигне за 3-те дни.Може да ги дадем на любителите, но са във формат А4, дали ще е проблем това
                                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X