Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Аз искам да благодаря на всички състезатели взели участие в това не лесно състезание и се бориха мъжки по бързото трасе. Искам да честитя победата на Колито,че успя да се пребори за първото място. Поздрави и на много бързите Руси и Руслан - имат страхатна кола, също така и на Иво и Гого, че най-после счупиха каръка и имат финал във Варна въпреки проблемите които им създаде автомобила
    В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
    TLC-80 1HD-FT

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Първо искам да ти се извиня още веднъж, че не успяхме да те предупредим достатъчно навреме и да ти благодаря, че въпреки това успя да завиеш.
      Не ти се сърдя,просто много се притесних и ме накара много да се замисля.Спорта ни май е ужасно опасен и трябва много много да внимаваме.Ама и адреналина е много
      Последно редактирано от Yaro; 11-05-10, 09:28. Причина: Цитат.
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Aз пък искам да благодаря на моята асистенция-Владо с тундрата.Без него нямаше да се оправим!Нова кола-нови номера.Докато ги научим и пак ще трябва нова да се купува.
        А и да кажа, че да се кара с Кольо и сина му е колкото опасно толкова и хубаво!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
          ... Спорта ни май е ужасно опасен и трябва много много да внимаваме ...
          Така е, ама една глава, и то с каска, за кое по-напред.
          Хубавото е, че и този път се размина и ще имаме възможност да си сложим поредното "едно на ум".
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 03-05-10, 22:29.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Добре че, този форум се ползва от малка част от феновете на оффроуда...с тези дразги и кавги които се изливат тук на следващото състезание ще има 5 джипа и 10 души публика (семействата на състезателите). Аз лично съм голям фен и за напред на състезания няма да ходя по простата причина че, някой организира състезание което не е за публиката а само за участниците.
            Г-н Тенев нямам удоволствието да Ви познавам лично но, имайте предвид следното.....всеки спорт е създаден именно заради неино величество(публиката определя икономическият резултат и популярноста на всеки състезател и от там на организираното състезание) с това мероприятие игубихте много!!....а с тези коментари все повече прилича на цирк!

            П.П. пиша с пълното съзнание че, сте модератор и поста ми няма да трае дълго.

            С уважение,
            --------------------------------------------------
            [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

            Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
            [/FONT]

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              Чак сега остана малко време и аз да напиша два реда.Първо поздравления към всички взели участие в подготовката,организацията и реализацията на това състезание.Ние се накефихме на трасето,незнам дали в този район може да се подбере по скоростно и чисто трасе.Макар и да не успяхме да караме всички 800 км.поради тех.проблем първия ден всичко беше супер.СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ на малкия Алекс който ни изтегли до финала и благодарение на това нямаме наказание и се "докопахме"до подиума.А на Сашо бях обещал дръжката на купата,но Тенев ни награди с купи без дръжки-съжалявам можеби следващата да е с дръжка.
              [url]www.4x4varna.com[/url]

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                Добре че, този форум се ползва от малка част от феновете на оффроуда...с тези дразги и кавги които се изливат тук на следващото състезание ще има 5 джипа и 10 души публика (семействата на състезателите). Аз лично съм голям фен и за напред на състезания няма да ходя по простата причина че, някой организира състезание което не е за публиката а само за участниците.
                Г-н Тенев нямам удоволствието да Ви познавам лично но, имайте предвид следното.....всеки спорт е създаден именно заради неино величество(публиката определя икономическият резултат и популярноста на всеки състезател и от там на организираното състезание) с това мероприятие игубихте много!!....а с тези коментари все повече прилича на цирк!

                П.П. пиша с пълното съзнание че, сте модератор и поста ми няма да трае дълго.

                С уважение,
                Ще е карта с точки и часове по дни. - Toва са думи на Тенев в поста му от стр. 8 и той спази обещаното.Бяха отпечатани 500 карти с подходящите за наблюдаване места.И съм сигурен, че останаха много.
                Последно редактирано от plrussev; 04-05-10, 07:14.
                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                  Добре че, този форум се ползва от малка част от феновете на оффроуда...с тези дразги и кавги които се изливат тук на следващото състезание ще има 5 джипа и 10 души публика (семействата на състезателите). Аз лично съм голям фен и за напред на състезания няма да ходя по простата причина че, някой организира състезание което не е за публиката а само за участниците.
                  Г-н Тенев нямам удоволствието да Ви познавам лично но, имайте предвид следното.....всеки спорт е създаден именно заради неино величество(публиката определя икономическият резултат и популярноста на всеки състезател и от там на организираното състезание) с това мероприятие игубихте много!!....а с тези коментари все повече прилича на цирк!

                  П.П. пиша с пълното съзнание че, сте модератор и поста ми няма да трае дълго.

                  С уважение,
                  Това, че пишеш в пълно съзнание е ОК!
                  Тъй като бяхме респектирани от нейно величество миналата година, направихме така, че да запознаем широката общественост с мероприятието. За целта бяха проведени пресконференции, интервюта, срещи с власта. Определени бяха места за наблюдение и за ралито и за трофито. Всеки фен имаше начин да се самоинформира. Трябваше да чете тук или вестник или да гледа телевизия. В краен случай да мине през хотела на 29-ти или поне на откриването пред Двореца на спорта.
                  Ти къде не получи информация, а ако си получил, къде гледа?
                  Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 04-05-10, 08:35.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Съгласен съм с критиката че за публиката не беше помислено.
                    Но иначе съзтезанието беше добро.
                    Поздрави на организаторите и честито на победителите
                    ето малко снимки и от мен
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      ... Ти къде не получи информация, а ако си получил, къде гледа?
                      Доколкото разбирам, господинът недоволства, че не си направил рали със затворен кръг, та да осигуриш на "нейно величество" безплатно зрелище.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                        Добре че, този форум се ползва от малка част от феновете на оффроуда...,
                        Да така е.Много повече го ползват животновъдите и заетите в селкото стопанство.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Доколкото разбирам, господинът недоволства, че не си направил рали със затворен кръг, та да осигуриш на "нейно величество" безплатно зрелище.
                          Повярвай никак не е безплатно особенно ако спонсорираш някой отбор! Но за коментар като горния .....!! Няма публика, няма медии, няма спонсори има 30 секунди по БТВ и 15 души да ти пляскат че си минал със 100 и от прахоляка не са ти видяли номера.

                          Гледах малко т.е. малко тъпо ми се видя да обикалям и гоня михаля на Приселци гледах повечко само защото имам къща там и после си направих едно барбекю че да се успокоя.
                          Информация имаше, интервюта да, супер беше.....формата беше грешен за мен.

                          Що се отнася до читателите на форума и писателите в него имай предвид че, почитателите и хората които се разхождат около Варна и не участват в този форум са много, самия факт че, Кольо и Йоско които са най-изявените състезатели за мен имат по 200 поста тук максимум. Има и хора като: модератор, супер модератор, администратор +ПЛ+незнам какво си са писали, писали, трили, трили а са допринесли за този спорт 300 пъти по-малко от горните двама.

                          Без публика спорт НЯМА.

                          Поздрави
                          --------------------------------------------------
                          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                          [/FONT]

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Уважаеми kolio33, Вие какво сте направили за офроуда? Може би сте организирали няколко състезания, или сте помогнали в организацията, или сте участвали в едно поне? Всъщност, освен вилата Ви, която е била в близост до трасето, имате ли нещо общо с офроуда?

                            Накрая да попитам, кой от отговорите на въпросите по-горе, Ви дава право да оценявате състезанието, форума и участниците?
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                              Повярвай никак не е безплатно особенно ако спонсорираш някой отбор! Но за коментар като горния .....!! Няма

                              Без публика спорт НЯМА.

                              Поздрави

                              Едно въпросче имам и не само към теб, а и към всички, които негодуват от офроуд ралитата:
                              Като идеш тази година да гледаш WRC дали ще видиш нещо по различно от оффроад рали. Пак ще виждаш само прелитащи коли. Не мисля, че ще направят и несъм виждал досега във WRC затворен кръг където състезателите да трошат колите за кефа на публиката.
                              И дори на WRC колите ще минават още по-бързо и ще ги виждаш за още по-кратко време, но това не пречи на WRC да е един от най-популярните спортове в света?
                              sigpic

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Съвсем извън спора (само за протокола) - на всяко WRC състезание има супер специален етап - сиреч " затворен кръг ", но там това е задължително.
                                А иначе си прав, като гледаш WRC първо си плащаш билет, второ виждаш " истребителите " само на един - два завоя...
                                Мен лично ме кефи да видя бегачките на скорост - в полето, а не на две три бабуни.
                                Последно редактирано от nitro; 04-05-10, 09:44. Причина: дописване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X