Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Възраждат армейска легенда: УАЗката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Възраждат армейска легенда: УАЗката

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Сами ли ще спрете или аз да заключа темата?

    Хайде недей! Не ни заключвай !!! Че съвсем ще заприличаме на едно време когато обикновените хора неможеха и да помислят че могат да имат УАЗ!
    Да не забравяме че когато УАЗ -ите бяха актуални и мечтани , само държавните организации можеха да ги имат . Или тези които имаха чичо в партията . Така че Ясене , остави хората да говорят ! Едва ли се заема кой знае колко място ... И защо хора които не ги харесват ,пишат в нашия така да се каже , уазкаджийски подраздел ?
    Като си харесват "тойотите и патрулите " Да си пишат в техните подраздели на форума . Тук сме си УАЗ-каджии и е естествено да си ги хвалим

    Коментар


    • #62
      До: Възраждат армейска легенда: УАЗката

      Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение



      Колега да разбирам ли че биеш по мойта градина.
      Или не.
      Нито защивам позицията на едната страна в спора нито в клоня към някаква крайна позиция.

      И пак повтарям темата обявена в начало е съмсем друга.
      Споровете са безсмислени.

      Та на въпроса - ако няма държавата средства защо трябва по престъпен начин да съсипе своята собственност.
      Затова дадох пример с Финландската армия и с Чехите.

      Относно статистиката - http://www.svab.bg/Frame_BG/Index.htm

      Тука всеки да си прави изводи. Имайте в предвид че информацията не е пълна но дава някаква представа. Но средно автомобили УАЗ са се продавали около 300 бр. на година.

      О-оо, не искам да "бия" нищо и никъде...
      Да, точно Вас имах предвид, но точно, единствено и само като човек, който наистина може да даде информация от първа ръка.
      Аз не съм на никаква страна, най-малкото, защото не виждам тук спор и съответни страни.
      Благодаря за сведената информация, макар и непряка и не точно от първа ръка.
      Колкото до финландци и чехи - не разбирам: Като противовес на положението у нас ли ги даваш? Защото и в нашата армия /и не само армия/ все още има някакво количество УАЗ-и. Съответно и при тях тече подновяване на парка.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #63
        До: Възраждат армейска легенда: УАЗката

        Отделно от споровете(безсмислени според мен)искам да попитам:
        УАЗ-469 не продължава ли да си се произвежда,че се говори за "възраждане" на модела чак
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #64
          До: Възраждат армейска легенда: УАЗката

          Макар да не притежавам УАЗка в момента,винаги изпитвам някаква носталгия към този джип.Ако ми изпадне някой екземпляр в "паркетно"състояние с твърд покрив бих го закупил!

          Коментар


          • #65
            До: Възраждат армейска легенда: УАЗката

            Не ми се пише толкова колко съм ги сецал тия каюти П----л,Т----А,ако сметнат модерараторите да ми изстрият поста но не е хобаво да си стоиш пред компа и да ръсиш глупости.Поздрави.

            Коментар


            • #66
              До: Възраждат армейска легенда: УАЗката

              За справка - опитите на един участник в портала да продаде почти новия си УАЗ на костуема цена, продължиха дълго време, през което той свали цената почти до една трета от първоначалната и въпреки това не достигна реалната и пазарна оценка - сделка нямаше!

              За справка,тука има колеги които продават Г,и Кукурузи доста от давна но никои не им се присмива,а ги прдават 1/3 от обявената цена

              Коментар


              • #67
                До: Възраждат армейска легенда: УАЗката

                Първоначално публикуван от em4eto_9180 Преглед на мнение
                За справка,тука има колеги които продават Г,и Кукурузи доста от давна но никои не им се присмива,а ги прдават 1/3 от обявената цена
                За справка - преди кризата търсих 70-ка. Не намерих. Сега има колкото щеш, почти всякакви и по-евтини, ама аз пък вече не търся.

                Ама, айде стига вече сме си ги мерили де.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X