Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за ново колело, за луда глава !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за ново колело, за луда глава !

    Здравейте , отдавна разбивам стария байк из града и близките горички , но вече няма как то какво ли не му се чупи и прецаква...таа и още 1 приятел с мене реши че е време за промяна ... засилихме се към първия магазин и почнахме уговорките с продавача ... до към 500 лева лимит , той ни предложи ето този модел колело , Cross T-Rex , ето го модела , http://www.sportdelivery.com/catalog...cross_trex.jpg е някой имали го ? как е като цяло ? слаби места ? силни места ... всичко за него , струва ли си 480те лева които ни иска този и как ще му е поддръжката и ремонта ... като се има впредвид че с моя стария спринт XTB ли нещо от тоя сорт , абе простотия е 200 лева с дискова предна , кво да ви говоря ама скачах по метър и половина височина и поне 2 метра дължина , и това 3х подред (такъв ни е центъра) така де , в гората също не си поплювам карам до края на възможностите и неведнъж съм се озовавал на Джвъ с колелото в г**а , направо се чудя как още се движи след целия този тормоз който изтърпя .... хайде кажете какво да правя а и веднъж както си карах на задни гуми ми остана половината кормило в ръцете не беше приятно де ... на този T Rex здраво ли е или отсега да поръчвам по-арно ?
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

  • #2
    До: Съвет за ново колело , за луда глава !

    Това колело е боклук! За скачане в гората приготви поне двойна сума. Виж статиите в мтб-бг. Ако все пак мислиш, че не може да отделиш на веднъж пари за четаво колело ти препоръчвам DRAG Climber Pro или във съвсем краен случай DRAG Climber TE. Внимавай да не ги объркаш с GRAG Climber Comp, който е със супер мизерна окомплектовка. Вижи и във форума на мтб-бг за оферти за колела втора употреба.
    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за ново колело , за луда глава !

      Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
      Това колело е боклук! За скачане в гората приготви поне двойна сума. Виж статиите в мтб-бг. Ако все пак мислиш, че не може да отделиш на веднъж пари за четаво колело ти препоръчвам DRAG Climber Pro или във съвсем краен случай DRAG Climber TE. Внимавай да не ги объркаш с GRAG Climber Comp, който е със супер мизерна окомплектовка. Вижи и във форума на мтб-бг за оферти за колела втора употреба.

      Добре обоснови се защо така мислиш и ми предложи,ако не това друго за макс 500 лева ! наистина максимум ! мислех си преди и за TopGun за около 300-350 лева вървеше ... сега незнам ... щом е такъв та*ак няма да го взимам 1 или 2 години мисля да го изплащам от мойте си пари и искам сигурна инвестиция .... давайте предложения ... все още не е решено... честно казано като знам как се експлоатира една машина за офроуд , било то колело , съм много далеч от мисълта,че ще си взема втора употреба ... Пример : KFX700 (АТВ) , разходка , яко газ , преобръщане , цялостно начупване , нови пластмаси , дъмпинг ... новия собственик да му мисли ... затова гледам да не се набутвам .... а и какво разбираш от скачане , утре ще ида със старото да видиш за какво става въпрос (клип) и ще прецениш дали ми трябва наистина по-висок клас ... предпочитам и отпред и отзад аморти , просто защото така съм свикнал пък и карал съм само с преден и направо ми изтръпна г**а.
      Последно редактирано от братчеда; 16-03-10, 14:49.
      Няма кал - Няма кеф !!!
      Suzuki Samurai LJ410 1984
      Suzuki LTZ400 2008
      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за ново колело , за луда глава !

        Защото частите са му боклук, рамата му е боклук, вилката му е НЕРАБОТЕЩ боклук и задния шок също е НЕРАБОТЕЩ боклук, защото за тези пари трудно ще намериш дори втора употреба колело, което да не се разпада след 20-30 скока от бордюр. Ако не вярваш на мен иди във форума на мтб-бг и попитай там. Да видиш съветите на хората, които се занимават с това от 5-10 години и са започнали със същите въпроси като теб. Тук има един младеж (http://forum.offroad-bulgaria.com/member.php?u=12664), който разбира от колела повече и от мен. Питай него.
        Последно редактирано от NovemberCharlie; 15-03-10, 19:20.
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за ново колело , за луда глава !

          Е нито 1 колело ли няма което да се вписва в тези 500 лева , аз със такова от 200лв скачам вече 8 месеца и повярвай хич не само от бордюри и му няма нищо , вие казвате че 2х по-скъпо и отгоре няма да ми върши работа . оценявам вашето мнение и по никакъв начин неискам да споря с вас , тъй като опита ви е 100% много повече от моя и наистина ще си помисля над това което казахте но някак не ми се връзва ... просто много пари са ми 600-700 лева за колело ... че аз ще продам АТВ-то ще посъбера още малко и някой японец мога да си взема за тези пари ... хмм.
          Последно редактирано от братчеда; 16-03-10, 14:51.
          Няма кал - Няма кеф !!!
          Suzuki Samurai LJ410 1984
          Suzuki LTZ400 2008
          Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за ново колело , за луда глава !

            Имам един клаймбър в добро състояние и за 350 лв ще ти го дам. Ако те интересува ми пиши на скайп alfata_95

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за ново колело , за луда глава !

              DRAG ClimberPRO е МТВ с компоненти с "доказан произход" на добра цена за НОВО. В тази криза, със съответния пазарлък, при правилния дилър, цена около 500лв. е постижима! Успех
              Последно редактирано от братчеда; 15-03-10, 23:18.
              Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                Първоначално публикуван от Петър Павлов Преглед на мнение
                Имам един клаймбър в добро състояние и за 350 лв ще ти го дам. Ако те интересува ми пиши на скайп alfata_95
                Виж 2 поста нагоре какво съм писал за втора ръка машините . Не се съмнявам,че твоя е ОК,просто имам едно на ум !
                Последно редактирано от братчеда; 15-03-10, 23:19.
                Няма кал - Няма кеф !!!
                Suzuki Samurai LJ410 1984
                Suzuki LTZ400 2008
                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                  Вземи си ДРАГ КЛАЙМБЪР !!! Друго колело за бюджета ти няма.
                  Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                  [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                    Еми то нов клаймбър за под 500 лв няма да намериш.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                      Цените на Клаймърите ги има в скриймбайкс.
                      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                        И така пак цяла тема пълна с постове и никой който е притежавал колелото не е писал ... аз докато не срещна такъв човек няма как да си изкарам правилните изводи утре съм на тест-драйв да видим дали ще ми оправдае очакванията ...
                        Последно редактирано от братчеда; 15-03-10, 23:19.
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                          Няма и да намериш такъв. Никой човек, който се интересува за какво харчи парите си не би ги дал за Т-рекс. За трети път - колелото е БОКЛУК!!!
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                            Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                            Няма и да намериш такъв. Никой човек, който се интересува за какво харчи парите си не би ги дал за Т-рекс. За трети път - колелото е БОКЛУК!!!
                            +1.. Предпочитам да дам тези пари на някое заведение отколкото за колелото ! Замисли се още веднъж за 2ра употреба ДРАГ ?? Можеш да си намериш до към 300 350 и за останалите пари да си го дооправиш. Ще стане кукла !
                            Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                            [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за ново колело , за луда глава !

                              Я виж това http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=67905. Карано е доста грубо, но цената му е убийствена.
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X