Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

    Ма , Пенчо ,пък лятото знаеш ли , че е толкова жегата-та трябва половин година да не пали. На моите Уралки им падаше боята от ляво на картера-с крак е усилието. Голямо приключение е да се "доклати" такъв трион. И оборотите му се вдигат до 4700 ( 4200 по паспорт) и т.н. Никога повече!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #32
      От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

      Абе почва да пали като и се намали горивито МНОГО ама пък спира да реже с някаква сила и почва насила
      На руската моторна техника бедните горивни смеси не са и по вкуса.Могат да бъдат сравнени само с руснак с бутилка водка в ръка
      Uaz 469 2.4 D MB
      KTM 600 ROTAX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
      Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

      Коментар


      • #33
        От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

        Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
        ...........Могат да бъдат сравнени само с руснак с бутилка водка в ръка
        Някога отдавна родителите ми работиха в братско Коми там съм се нагледал на Руското извратено мислене на тема техника........дълго е за писане!Имахме и Урал и Дружба като се върнахме в Бг.си беше хит по онова време из нашите гори,що дървета сме натръшкали умирисани на бензин и масло

        ........а за руснаците......веднъж питам баща ми минавайки покрай един "магазин"защо този мъж/расов руснак/е застанал до вратата сутринта в шест часа е навирил ръка показвайки два пръста........ами защо търси си втори човек да си разделят на крак бутилка водка
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #34
          От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

          И аз имам една дружба в мазето.Много малко ползвана,ама още на първите десетина кубика ми падна никасила на цилиндъра и го смених барабар с бутало и сегменти.И след това да са нарязани няколко кубика и я оставих за музеен експонат.Докато работи е пушка,обаче угасиш ли я,няма палене.
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • #35
            От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

            Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
            Това ми прилича точно на Тайга.Ако е такава имам една работеща но си я пазя за спомен .По лесно е да я ползваш като брадва отколкото да я запалиш като загрее
            Хайде по полка, имам и такава, уникално здрава и надеждна, в семейството е повече от 20 години и работи на шест, пали от раз винаги.
            Майсторе, между тези за 200 лв и тайгата разликата е огромна в полза на тайгата.
            Имам наблюдение и върху МАК, той е играчка пред руската.
            Имам и китайска.
            Имам и хускварна 365 и имам база за сравнение.
            Вибрациите на тайгата са много по-малки и от на щил 29, с която също съм има вземане даване.
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • #36
              От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

              Моята Тайга 214 вчера я прецаках от глупост задра буталото. Вчера свалях карбуратора да го почистя че нещеше да пали и след това натиснах да режа едни дебели трупи и продължително време беше на пълна газ и по едно време взе да малее и угасна. разглобих я и буталото задрало, цилиндъра няма поражения на око сегментите бяха спекли в канала.
              Сложих обикновено масло в бензина, а и на око може би заради това стана.
              Сега търся бутало и цилиндър евентоално, някои ако има за продаване или знае нещо по въпроса нека пише.
              Иначе машинката е много добра, реже ЯКО!

              Коментар


              • #37
                От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

                Имах дружба подарих я на комшията оня омаля да дърпа шоу
                само бараки

                Коментар


                • #38
                  От: Ремонт на моторна резачка ЗИЛ

                  Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                  Имах дружба подарих я на комшията оня омаля да дърпа шоу

                  Ама не му трябва фитнес,нали?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X