Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз...............Хайлукс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Вече и аз...............Хайлукс

    Тия фарове не ги искаш май?
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #77
      До: Вече и аз...............Хайлукс

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Тия фарове не ги искаш май?
      Айде сега, подробности....... Нали са големи и дават вид
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #78
        До: Вече и аз...............Хайлукс

        Вярно, че са различни, не съм обърнал внимание, ами незнам така дали им пречи.........
        А фаровете си бяха на колата, Митко Фулдата ги свали като сложи лебетката, ама жената като писна, "счупихте ми носа на колата, развалихте хубавия джип" И аз кво да правя.......искам мир да има, та отидох да ми заварят на аргон планки на ролбара и пак ги сложих.....
        Нямаше да имам мира барем шест месеца, а сега всичко е на ред.
        Та кво ще кажете, да чифтосвам ли гумите или така може?
        Последно редактирано от EU_BG_akademika; 15-04-10, 05:49.
        Роден рибар, а принуден да работи.......

        Коментар


        • #79
          До: Вече и аз...............Хайлукс

          Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
          Та кво ще кажете, да чифтосвам ли гумите или така може?
          Ти сериозно ли питаш?
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #80
            До: Вече и аз...............Хайлукс

            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
            Ти сериозно ли питаш?
            Ами да сериозно, нали имате много повече опит от мен с гуми, шарки, кал и т.н, аз съм още новобранец. Кой се е родил научен? Не виждам нищо лошо в това, да попитам за нещо което незнам.....
            Роден рибар, а принуден да работи.......

            Коментар


            • #81
              До: Вече и аз...............Хайлукс

              В момента в моята ранима душа се борят и бушуват смесени чувства и емоции.... Коите на своя ред подклаждат силно желание да затворя тази тема.

              Уважаеми БГ Академик, не Ви ли се струва, че задавате прекалено много въпроси, на коите многократно вече отговорено? Защо не отделите поне малко от Вашето скъпоценно време, и да не се образувате, четейки не само тази тема, а и много други?
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #82
                До: Вече и аз...............Хайлукс

                За мен чисто нови кални гуми, няма никакво значение как са сложени......
                А щом е толкова голямо прегрешението затваряйте..........
                Пък аз ще прочета, щом има за четене.
                Не виждам защо е този язвителен тон, можеше и по човешки да ми се посочи грешката.
                Роден рибар, а принуден да работи.......

                Коментар


                • #83
                  До: Вече и аз...............Хайлукс

                  Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                  Супер, само защо гумите са различни по диагонал!?
                  Стария и новия модел май, кой ги слага така!!!
                  Колега, хиляди благодарности, благодарение на теб разбрах че са ме пуснали по пързалката с две стари гуми, стария модел де. Та обадих му се на разбойника и тъй като имам да му давам още пари, като поп ще ми ги смени в събота с KM2 които са новия модел.
                  Митко Фулдата каза, че може и да имат разлика в диаметра и да отиде някой диф. Добре, че не съм го напънал някъде
                  Да си жив и да илядиш, като се видим ще почерпя
                  Роден рибар, а принуден да работи.......

                  Коментар


                  • #84
                    До: Вече и аз...............Хайлукс

                    Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                    Колега, хиляди благодарности, благодарение на теб разбрах че са ме пуснали по пързалката с две стари гуми, стария модел де. Та обадих му се на разбойника и тъй като имам да му давам още пари, като поп ще ми ги смени в събота с KM2 които са новия модел.
                    Митко Фулдата каза, че може и да имат разлика в диаметра и да отиде някой диф. Добре, че не съм го напънал някъде
                    Да си жив и да илядиш, като се видим ще почерпя
                    Сега видях снимките, та чак се стреснах, че не ти е направило впечатление досега - добре че има хора дето следят темата!
                    Life is too short to drive dull cars!

                    Fight global warming !
                    ... turn on your A/С !

                    Коментар


                    • #85
                      До: Вече и аз...............Хайлукс

                      Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                      Сега видях снимките, та чак се стреснах, че не ти е направило впечатление досега - добре че има хора дето следят темата!
                      Да Господ да ги поживи и здраве да им дава.............
                      Роден рибар, а принуден да работи.......

                      Коментар


                      • #86
                        До: Вече и аз...............Хайлукс

                        Със здраве да си каляш колата!
                        Нали за това е Форумът, да си помагаме!
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #87
                          От: До: Вече и аз...............Хайлукс

                          Унищожих си джипа...........
                          Дойдох във Варна на почивка, отпуска, с джипа радост голяма. Лодката и тя тук, сафрида се появи и той, абе всичко ми беше наред като тиква на плет. И още първия ден вчера, по акъла на жената да се поразходим до Паша дере, варненци го знаят, че после съм щял само за риба да ходя.......
                          Там се минава през гората за да се стигне до плажа, та карам аз, храсти от двете страни и малки клончета, зеленина голяма, и се чу само тряссс пъсссс, пууффф, джипа спря и се вдигна пара над капака.
                          Бурята или някой идиот, немога да кажа беше съборил едно дърво и то като падало се отчупило и станало като шило, ама шило колото китката ми и си стърчи на 1/3 от пътя, обрасло със невинни листенца . Та тази хубост мина през предната решатка, радиатора на климатика и водния радиатор, все едно мина нож през масло. Имах 1.1/2 л вода и слава богу един стек от 24-ри кен бири по 0.5л Добре все пак че пробива беше високо, над средата на радиатора та се запази по голямото количество антифриз. Та свалих капачката и бира, бира, добрах се до една бензиностанция от където купих още вода и се домъкнах как да е до Варна без да прегрява особенно.
                          Звъня на Фуладата, абоната не отговаря...............
                          Звъня на дядо Владо, който ми даде тел. на Таргата, човека се отзова веднага. Звъня по моргите и намери радиатор, каза ми къде е и да си го взема. Отивам ама нали съм си Марко Тотев, същата тойота, същия двигател, но е била без климатик, та слагали климатик и монтирали радиатора на климатика под този за охлаждане. Съответно радиатора по малък и с допълнителен вентилатор и отпред. Ама вентилатора го няма..........
                          Абе не става, ще грее, а и колесар влача, тя и без това на идване ми вдигна малко над средата на няколко пъти по баирите, ама като върна газта и се нормализира.
                          Звъня пак на Фулдата, тоз път се измъкна от канала златната душа,
                          и ми даде телефона на Геро. Вика ако някай може нещо да направи във Варна това е той.
                          Звъня на Геро, момчето веднага ме ориентира, няма да вика, да намериш във Варненска област този радиатор, ами във Добрич правят по поръчка и възтановяват, на там се ориентирай.
                          Тогава се сетих че Явор от Вромос си прави раддиаторите в Добрич, звъннах и на Явор, хем го питах дали няма някой разкачен радиатор, хем ми даде телефона на човека от Добрич.
                          Сега пак имам надежда че ще стане радиатора, ще използват моите казанчета и ще сменят питите. Та след малко тръгвам с радиатора за Добрич. Ще му направя снимки, вчера не ми беше до снимки.... и се надявам да стане.
                          Ако не ще поръчвам от Англия, има го, за 170 паунда ще дойде, за 10 дена ама съвсем ще си опропастя почивката.
                          Дълбоки и искренни благодарности на Геро, Таргата, Явор, Фуладата и дядо Владо.
                          Добре че го има форума и че хората са съпричасни един към друг.
                          Надявам се и аз да мога да помогна някога на закъсал колега.
                          Роден рибар, а принуден да работи.......

                          Коментар


                          • #88
                            От: Вече и аз...............Хайлукс

                            Айде бе, дреболии са това. Като ти казваме "ела на разходка в гората" - ти не, та не. Учи се сега по по-скъпия начин на офроуд.

                            Да знаеш, това не е унищожен джип.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Вече и аз...............Хайлукс

                              Ето го радиатора:

                              http://picasaweb.google.com/lh/photo...eat=directlink, като този както се вижда е водния и е с по малките поражения. Ще го направят в Добрич.
                              Аз разбирам че за Ясен унищожен джип е този който се е подхлъзнал от върха на канарата, скъсал е въжето на лебедката и се е претъркулил 20-30 пъти през тавана, откъснал е и двата си моста и е избухнал в жизнерадостни пламъци. Сигурно тогава с удоволствие се заемате с възстановяването. Но да се нанижеш като мръвка на шиш на път по който си минавал с лека кола и да си насеш погроми за 1000лв, за сиромах като мен си е доста разсипия.
                              Впрочем ако на някой се намира здрав радиатор за климатика и не му трябва да пише тук или на лични. Ще го правя и него ама другия месец.....
                              Ехххххх голяма мъка.
                              Роден рибар, а принуден да работи.......

                              Коментар


                              • #90
                                От: Вече и аз...............Хайлукс

                                Искам специално да благодаря на член форума БАТ РАДИ. Човека ми предложи собствения си радиатор който е закупил за смяна и все още не е сменил. Искренно се трогнах и му пожелавам само позитивни неща в живота, здраве и дълголетие. Голяма морална подкрепа е да знаеш че не си сам в беда.
                                Благодаря ти Бат Ради, Дълбок Поклон.................................
                                Роден рибар, а принуден да работи.......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X