Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз...............Хайлукс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Вече и аз...............Хайлукс

    Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
    И впрочем за 112 км градско ми изгори 19.36L..........Сериозна работа, вярно е че няма стигане, ама и разхода е добър. То това последното е само за справка.....

    Е дано има кой да помогне.
    Благодаря
    Не знам какви са тия раходи,но моята старата ми гореше около 9-10/100 градско..Новата ми тойота дава същият разход-с ръчна ск.кутия.Но тоя автоматик 19-това не е нормално
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #32
      До: Вече и аз...............Хайлукс

      И на мен доста ми се видя, та се сетих, че в тоя разход влиза и работа на място, оставих я около час да работи, може би даже час и половина да брои стотинки, дет се вика, заради ситемите, да видя включва ли на време перката и за течове нещо. Освем това нали не ми е сменен въдушния филтър, сигурно оказава някакво влияние. Но матора си работи гладко, няма пушек няма нищо.......
      Пък и аз още и се радвам и вдигам до 100 между светофарите. Явно трябва малко егале да натискам. Ама определено за едженевно ползване си е дебеличко. Имам си един дрънгел, деу на метан и с него си ходя на работа..........
      Отивам в кат, да видя какво ще излезе.
      Роден рибар, а принуден да работи.......

      Коментар


      • #33
        До: Вече и аз...............Хайлукс

        Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
        ...
        Пък и аз още и се радвам и вдигам до 100 между светофарите
        Малко ти гори колата, не се оплаквай!

        Коментар


        • #34
          До: Вече и аз...............Хайлукс

          Нали ти казах за разхода.И аз съм минал по този път.Колата върви много-дърпал съм се с всякакви автомобили по кръстовищата.И още го провя,когато напълня резервоара.Ще ти мине.Сложи си по леки обувки.Относно частите по окачването всичко от 4рънъра става.Консумативите са скъпи,но по няма ментета.Въздушния филтър са намира по трудно но го има.Гресирай карданите,задължително.ЗА друго питай.

          Когато търсиш нещо по окачването,не казвай че е 3L TD защото 4рънър с този двигател 1KZ-TE се среща рядко в каталозите.

          Коментар


          • #35
            До: Вече и аз...............Хайлукс

            Не е ли вариант въздушния филтър да се продуха с компресор. Аз така правя на ТЛК80

            Коментар


            • #36
              До: Вече и аз...............Хайлукс

              Първоначално публикуван от ivu_1 Преглед на мнение
              Не е ли вариант въздушния филтър да се продуха с компресор. Аз така правя на ТЛК80
              Не е вариант!
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #37
                До: Вече и аз...............Хайлукс

                Регистриран, никой нищо не погледна, само матор и рама. И си ми дадоха технически преглед до март догодина, но видяха че е с валиден МОТ и това им беше достатъчно. 300 кината и готово. В смисъл толкова излиза целия мастраф, да не си помисли някой че съм дал рушвет.............
                Сега значи vin KZN1309000543 матор 1KZ0012195.
                Утре ми пристига и лебедката 12 либрички и отивам при Митко-Фулдата, да се заеме с въпроса.
                Някой ако знае, ще го замоля да ми каже, като отида в данъчното да я задължа трябва ли да нося големия талон или мога и с малкия да мина?
                Благодаря на всички за помоща. Нямаше да се оправя без Вас приятели.....
                Роден рибар, а принуден да работи.......

                Коментар


                • #38
                  До: Вече и аз...............Хайлукс

                  Трябва ти големия талон, с макия не става.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Вече и аз...............Хайлукс

                    Първоначално публикуван от ivu_1 Преглед на мнение
                    Не е ли вариант въздушния филтър да се продуха с компресор. Аз така правя на ТЛК80
                    Варианти бол, копресор, дупчене с отверка и отгоре стар чорапогащник на жената и т.н. Но не става нов филтър. А хората казват смени филтъра еди кога си...................
                    Не съм богат че да си играя с тези неща.
                    Роден рибар, а принуден да работи.......

                    Коментар


                    • #40
                      До: Вече и аз...............Хайлукс

                      Първоначално публикуван от diver.4 Преглед на мнение

                      Когато търсиш нещо по окачването,не казвай че е 3L TD защото 4рънър с този двигател 1KZ-TE се среща рядко в каталозите.
                      Ами за какво да търся филтър, за 4 рънер, 2.4 или 2.5 така ли? Ама дали ще стане?
                      Роден рибар, а принуден да работи.......

                      Коментар


                      • #41
                        До: Вече и аз...............Хайлукс

                        Филтъра от 4рънър не става.Кутиите са различни-мисля.Търси го в магазините за филтри.Изпращам линк да сверяваш цените в Англия. http://www.roughtrax4x4.com/

                        Коментар


                        • #42
                          До: Вече и аз...............Хайлукс

                          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                          Не е вариант!
                          Така ми казаха в един "сервиз", но явно и те разбират колкото мен.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Вече и аз...............Хайлукс

                            Първоначално публикуван от diver.4 Преглед на мнение
                            Филтъра от 4рънър не става.Кутиите са различни-мисля.Търси го в магазините за филтри.Изпращам линк да сверяваш цените в Англия. http://www.roughtrax4x4.com/
                            Ей колега да си жив и да илядиш.......... Веднага се заемам с издирване на филтъра.
                            Благодаря
                            Роден рибар, а принуден да работи.......

                            Коментар


                            • #44
                              До: Вече и аз...............Хайлукс

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              Ей колега да си жив и да илядиш.......... Веднага се заемам с издирване на филтъра.
                              Благодаря
                              Свали стария филтъри препиши,каквото пише на него-марка,букви и числа-така много ще улесниш търговеца,да ти даде точно,каквото ти трябва!
                              Аз на мойто магаре,което е често срещано един месец издирвах възд. филтър,какъвто трябва да е-не като размер-просто трябваше на дъното му да има гумено уплътнение(так където ляга на корпуса,който е кръгъл)-инак за никакво филтриране не можеше да иде реч!
                              Такъв намерих единствено пак на "Козлодуй",но не в началото при "каките",а стотина метра по-натам от един арабин.Изобщо,каквото съм пазарувал от"каките"все не е било,като за мен,докато при арабелата всичко е било ОК!
                              много автомати-слаби резултати!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Вече и аз...............Хайлукс

                                честито колега,много и безавариини километри. да те радва и да те слуша красавицата.и аз имам същата.ако искаш да се видим и да си поговорим,обменим знания.не че знам много ама ...колкото толкова.0899278323.и аз имам проблем с задното стькло
                                0899278323-0877500798

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X