Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз...............Хайлукс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Вече и аз...............Хайлукс

    Така ще направя, градския продава,, колеги ще каже ли някой знаещ, къде е номера на рамата, има го на табелка на капака, но трябвало да знам и къде е набит.....
    Та като ме питат в кат да им кажа. Утре ще ходя дано мина с тия фарове, ако ме накарат да купувам нови, при перфектни такива ще е безобразие
    То кое ли в тая държава не е безобразие.
    Роден рибар, а принуден да работи.......

    Коментар


    • #17
      До: Вече и аз...............Хайлукс

      Колеги какво ще кажете за тази лебедка?

      http://www.bezplatno.net/listing-483...ROMOTsIJa.html

      Знам че не от качеството на марковите, но аз ще я сложа просто за застраховка. Мойте планове не предвиждат тежък offroad, и бих искал да си сложа просто за сигурност.
      Да речем да мога да си итегля лодката от някое блато.... и да помогна на джипа в пясък примерно. Струва ми се че ще добра за това а, какво ще речете?
      Роден рибар, а принуден да работи.......

      Коментар


      • #18
        До: Вече и аз...............Хайлукс

        Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
        Утре ще ходя дано мина с тия фарове, ако ме накарат да купувам нови, при перфектни такива ще е безобразие
        То кое ли в тая държава не е безобразие.
        Безобразие е факта че ще заслепяваш всички останали участниците в движение, че няма да виждаш това което трябва да виждаш, като и факта че гореизброено по никакъв начин не те притеснява.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #19
          До: Вече и аз...............Хайлукс

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Безобразие е факта че ще заслепяваш всички останали участниците в движение, че няма да виждаш това което трябва да виждаш, като и факта че гореизброено по никакъв начин не те притеснява.
          Ех колега, явно не си прочел добре темата от начало, така че специално за теб ще поясня.
          На фаровете на колата има залепени едни пластмасови джаджи по 14 паунда парчето. Те са задължителни щом влизаш в Европеските страни от Англия и корегират светлината на фаровете съгласно изискванията за дясно движение.
          Въпросът ми беше дали в нашата прекрасна европеска страна, е достъчно това което е напълно достаъчно за другите европески страни.
          Аз имам 25 години стаж като шофьор, това ми е професията и в момента, притежавам всички категории, много съм пътувал и повярвай ми много добре знам какво е разминаването с неизправни светлини.
          Роден рибар, а принуден да работи.......

          Коментар


          • #20
            До: Вече и аз...............Хайлукс

            Радвам се, че обърна внимание на моя пост. Въпроса е дали правиш разлика между времена мярка за времено движение, и движение с времена мерка постоянно..... Даже ще приема предположение че проблема с заслепяване на насрещни водачи се решава с тези лепенки, а дали се решава осветяване на банкета от правилната страна?

            Отговори си сам. От позиция на човек с дългогодишния и професионалния опит.
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #21
              До: Вече и аз...............Хайлукс

              Прав си разбира се, ще ги премеря фаровете и ако трябва ще купувам къде ще ходя, дано поне ми изкупят старите арабите.................
              А относно заслепяването ми дадоха акъл, да сложа само за регистрацията и да ги върна. Така че прави си сметка как се движат тез коли. Ето това е нещо което никога не бих направил.
              Май имало начин и да се регулират, ама не ми го казаха със 100% сигурност.............
              Роден рибар, а принуден да работи.......

              Коментар


              • #22
                До: Вече и аз...............Хайлукс

                Честито, много безаварийни километри. Ако снимаш по добре надписите на японски, може и да успеем да ги преведем. Имам колежка която поназнайва японски и може и да се справи.
                Поздрави.
                Киа Соренто 2.5CRDi 2005г.

                Коментар


                • #23
                  До: Вече и аз...............Хайлукс

                  От мене имаш БРАВО!Продължаваш на татък с всички най добри пожелания Честито!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Вече и аз...............Хайлукс

                    Номера на рамата е зад предната дясна гума.Мисля че имаше и някъде зад задната но не съм сигурен.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Вече и аз...............Хайлукс

                      Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                      Прав си разбира се, ще ги премеря фаровете и ако трябва ще купувам къде ще ходя, дано поне ми изкупят старите арабите.................
                      На "Козлодуй" до "Мария-Луиза" можеш да си купиш нови фар-крушки (капсулован рефлектор със стъкло и лампа), бяха около 35 лв. парчето. Аз съм с такива и светят доста прилично - във всеки случай по-добре от старите рефлектори на 20+ години. Тел. на магазина: 931 02 19.
                      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                      Коментар


                      • #26
                        До: Вече и аз...............Хайлукс

                        Звъня веднага на "Козлудуй" Благодаря на всички....
                        Сега я оставих за смяна на консумативи. Някой знае ли нещо за тайванска лебедка 12либри нова за 400лв??
                        Роден рибар, а принуден да работи.......

                        Коментар


                        • #27
                          До: Вече и аз...............Хайлукс

                          Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                          Звъня веднага на "Козлудуй" Благодаря на всички....
                          Сега я оставих за смяна на консумативи. Някой знае ли нещо за тайванска лебедка 12либри нова за 400лв??
                          Ча па толко ефтина.....
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #28
                            До: Вече и аз...............Хайлукс

                            Ехххх, започна се, помагайте моля колеги ако можете.......
                            Проблема, е тази моя тойота била произведена за Япония и я нямало в европейските каталози, та моя монтьор като ми взе маса пари ( няма да кажа колко, че чак ме е срам) за смяна на маслата, без скоростите, антифриза, ангренажен ремък, ролка, лагер, горивен филтър, на климатика филтър, на маслата филтри и т.н, накрая каза че неможе да намери въздушен, ама това е половин беда. По важно е че тампоните на амортисьорите били за смяна, ама според него си вървели с амортесьорите, освен това носач също имам за смяна и втулки на щангите които държали колата при завой, незнам какво означава това. Та проблема е че неможе да намери заменяемост на частите. Вика, че трябва да свали носача и да обикаля с него, а аз да съм карал на три гуми през това време.
                            И такива разни проблеми ми създава. Та молбата ми е, ако някой е наясно как стоят нещата с изброените проблеми и знае каталог на частите на този явтомобил нека да сподели........
                            Значи колата в Япония е "Тойота хайлукс сърф" А в Европа е "4 рънер" дизел 3.0L автомат. 93г. производство
                            И впрочем за 112 км градско ми изгори 19.36L..........Сериозна работа, вярно е че няма стигане, ама и разхода е добър. То това последното е само за справка.....

                            Е дано има кой да помогне.
                            Благодаря
                            Последно редактирано от EU_BG_akademika; 15-03-10, 21:05.
                            Роден рибар, а принуден да работи.......

                            Коментар


                            • #29
                              До: Вече и аз...............Хайлукс

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              Ехххх, започна се, помагайте моля колеги ако можете.......
                              Проблема, е тази моя тойота била произведена за Япония и я нямало в европейските каталози, та моя монтьор като ми взе маса пари ( няма да кажа колко, че чак ме е срам) за смяна на маслата, без скоростите, антифриза, ангренажен ремък, ролка, лагер, горивен филтър, на климатика филтър, на маслата филтри и т.н, накрая каза че неможе да намери въздушен, ама това е половин беда. По важно е че тампоните на амортисьорите били за смяна, ама според него си вървели с амортесьорите, освен това носач също имам за смяна и втулки на щангите които държали колата при завой, незнам какво означава това. Та проблема е че неможе да намери заменяемост на частите. Вика, че трябва да свали носача и да обикаля с него, а аз да съм карал на три гуми през това време.
                              И такива разни проблеми ми създава. Та молбата ми е, ако някой е наясно как стоят нещата с изброените проблеми и знае каталог на частите на този явтомобил нека да сподели........
                              Значи колата в Япония е "Тойота хайлукс сърф" А в Европа е "4 рънер" дизел 3.0L автомат.
                              И впрочем за 112 км градско ми изгори 19.36L..........Сериозна работа, вярно е че няма стигане, ама и разхода е добър. То това последното е само за справка.....

                              Е дано има кой да помогне.
                              Благодаря

                              ВИН-а.......
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • #30
                                До: Вече и аз...............Хайлукс

                                Ами в колата са документите, утре ще го пусна, след кат
                                Роден рибар, а принуден да работи.......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X