Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Коментари относно доставка на техника

    от англия пристигат от 3-5 работни дни.Обикновенно 5.
    Има начин да се съчетаят ако са от един продавач.
    От америка също за около 5-10 работни дни пристигат.
    От хонг конг обикновенно месец и нещо , някой път дори 2.
    73!

    Коментар


    • #32
      До: Коментари относно доставка на техника

      Първоначално публикуван от LZ1HCO Преглед на мнение
      От "E-Bay UK" доставките колко се бавят? И има ли смисъл и начин да се съчетаят няколко поръчки в една пратка ?
      Зависи откъде идват. Специално от Англия на мен ми идват за около седмица-седмица и половина, демек 10-ина дена! За комбиниране има смисъл щото излиза по-евтино, но това зависи от съответния търговец - трябва да си го питаш ако не е указал предварително!

      E-bay си е E-bay без значение дали ще е .com, .co.uk, .de или нещо друго - сайта е един и същ, разликата е само в езика на интерфейса!

      Коментар


      • #33
        До: Коментари относно доставка на техника

        Ако някой ще поръчва от И-бей и иска да комбинираме да свирне.

        73!
        - Kaк cи Haнe? - Дoбpe cъм. Teбe яд ли тe e?

        Коментар


        • #34
          До: Коментари относно доставка на техника

          Първоначално публикуван от LZ1HCO Преглед на мнение
          Ако някой ще поръчва от И-бей и иска да комбинираме да свирне.

          73!
          Хех, и как точно ще стане това? Нещо се бъркаш - e-bay не е онлайн магазин а аукцион, в който всеки си продава каквото му скимне - милиони хора от цял свят...
          За да се комбинира нещо, трябва да е от един и същи търговец, който при това е съгласен на комбинирания...

          Коментар


          • #35
            До: Коментари относно доставка на техника

            Първоначално публикуван от bobs Преглед на мнение
            E-bay си е E-bay без значение дали ще е .com, .co.uk, .de или нещо друго - сайта е един и същ, разликата е само в езика на интерфейса!
            Ми, не, не е. Има неща, които идлизат само и единствено в ".co.uk" или ".de", и никъде другаде, както и обратно - излизат в ".com" но не и в .uk или .de.

            Аз обикновено търся първо в английския, и после в американския (.com). Това заради по-бъраата доставка и без разправиите с митници.

            А за доставка от UK последно съм се спрял на www.interparcel.com . Можеш да си заявиш взимане от търговеца и да си платиш доставката, бидейки получателя, а не изпращача. Изпращача само трябва да е на мястото като дойдат да вземат пратката. А и цените са добри 6 кг за 47лири с ДДС. А това е куриер - носят ти го до вратата. На практика, ползвайки тая услуга, можеш да пазаруваш от всеки в UK, дори и тия, дето са обявили че не пращат до България, и дори и от тия, дето не пращат изобщо, ами трябва да идеш да си го вземеш.

            В сряда трябва да дойде първата ми пратка с тоя шипинг. Писъм съм в она тема за достава от UK през еконт, от което не бях доволен.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              До: Коментари относно доставка на техника

              Яяяя, да видиш ти... Това с interparcel ми се вижда интересно! Ще споделиш ли после мнение как е? Изглежда доста полезно!

              За e-bay не знаех, вече ще минавам и аз през английския първо . Мерси за инфото!

              Коментар


              • #37
                До: Коментари относно доставка на техника

                Сбъркал съм цената. не 47, а 37 лири.

                Пратката ми вече е във Виена.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #38
                  До: Коментари относно доставка на техника

                  Здрасти Спарки,
                  Можеш ли да обясниш по-подробно как точно минава цялата процедура по доставката с Interparcel.
                  По твоите думи разбирам че всъщност трябва да се уговориш предварително с тъгровеца че съответния куриер ще отиде при него за вземане на доставката и оттам нататък ти я доставят до България и ти си уреждаш разноските по доставката с куриерската фирма, а не търговеца да ти я изпраща. Нали така е ако съм разбрал правилно?

                  Коментар


                  • #39
                    До: Коментари относно доставка на техника

                    Първоначално публикуван от icpart Преглед на мнение
                    Здрасти Спарки,
                    Можеш ли да обясниш по-подробно как точно минава цялата процедура по доставката с Interparcel.
                    По твоите думи разбирам че всъщност трябва да се уговориш предварително с тъгровеца че съответния куриер ще отиде при него за вземане на доставката и оттам нататък ти я доставят до България и ти си уреждаш разноските по доставката с куриерската фирма, а не търговеца да ти я изпраща. Нали така е ако съм разбрал правилно?
                    Правилно си разбрал. За целта трябва да значеш адреса, телефона e-mail-а на изпращача, размерите и теглото на пратката (откъм тегло може да заявиш малко повече, да се застраховаш), и в кой ден му е удобно да минат. Обикновено минават в часовете между 11:00 и 16:00. Принципно се заявява и интервал от часове на взимане, но обикновено не ги спазват. После влизаш в сайта, вкарваш всички тия неща, вкарваш и твоя адрес, избираш си най-евтината услуга от всички налични (в моя случа UPS Economy, което се оказа FEDEX economy), най-накрая плащаш през PayPal, и чакаш. Има едни неща, дето изпращача трябва да разпечати, като дойдат да я взимат. Пращаш му ги по e-mail, а мисля че и от interparcel му ги пращат. Вътре има и номера за проследяване - и през interparcel, и през фирмата, която реално прави доставката.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Коментари относно доставка на техника

                      Моята станция е напуснала Русия.На път е за България.
                      Импорт22 March 2010 17:28104001МОСКВА PCI-10,85200Болгария
                      LZ1MKI
                      Stilo JTD 115+

                      Коментар


                      • #41
                        До: Коментари относно доставка на техника

                        Йееее, дойдоха ми нещата от 409! Точно един месец без 4 дена! Ооо - голям кеф, wouxun двубандер, yaege честотомер и още сумаси аксесоари! Всичко е 6!
                        Дойдоха ми на 2 колета завързани заедно и най-якото е, че пристигнаха направо в пощата - няма разправии по митници, ДДС-та чудеса... И на двете в митническата декларация пише "Toy, 10 USD" .
                        Много е як тоя сайт!!!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Коментари относно доставка на техника

                          Блазети ние ще чакаме но поне има надежда като чета твоя пост....

                          Коментар


                          • #43
                            До: Коментари относно доставка на техника

                            Първоначално публикуван от lz1mnw Преглед на мнение
                            Блазети ние ще чакаме но поне има надежда като чета твоя пост....
                            Споко бре. Ще дойдат. И то по същата процедура по-горе. Скоро ще започнат да идват и за 2 седмици поръчките, като се оттръскат от натрупаните в складовете пратки.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Коментари относно доставка на техника

                              Точно един месец и поръчките ги няма още . Покинуло место транзита това ми пише при Руснаците и то за едното радио за другото : Прибыло в место транзита Дали Руснаците не са ги събрали на едно място и да са ги пратили заедно не знам .Ще чакам нямам избор.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Коментари относно доставка на техника

                                Първоначално публикуван от lz1mnw Преглед на мнение
                                Точно един месец и поръчките ги няма още . Покинуло место транзита това ми пише при Руснаците и то за едното радио за другото : Прибыло в место транзита Дали Руснаците не са ги събрали на едно място и да са ги пратили заедно не знам .Ще чакам нямам избор.
                                След "Покинуло место транзита" идва максимум за 2-3 работни дена до твоята пощенска станция и ще ти пратят бележка! Моята бележка дойде на втория ден вечерта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X