Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2010 - снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Трявна 2010 - снимки

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    Ами, явно е дошло време за закупуване на лебедка, ако имаш намерение да се пускаш по подобни мероприатия!!! И не обяснявай, че така казали организаторите, ами гледай прогнозата за времето и мисли
    На Влади това не му е първото пускане. Доказа го и с много доброто каране втория ден. Проблема е че машината я има от скоро.

    Коментар


    • #92
      До: Трявна 2010 - снимки

      Ето малко снимки от мен в качеството на техническа поддръжка на екипаж 69.Аз смятам , че си свършихме работата добре - доставяхме части,ядене и пиене на нашия екипаж.Той за това Чавдар ни вика обоз ама аз предпочитам "технически съпорт", някак по-купешко звучи
      Прикачени файлове
      Николай Папазов

      Коментар


      • #93
        До: Трявна 2010 - снимки

        И още:
        Прикачени файлове
        Николай Папазов

        Коментар


        • #94
          До: Трявна 2010 - снимки

          И още:
          Прикачени файлове
          Николай Папазов

          Коментар


          • #95
            До: Трявна 2010 - снимки

            И малко клипове:





            Николай Папазов

            Коментар


            • #96
              До: Трявна 2010 - снимки

              Поздравления за всички участвали от Русе! Супер се представи Милен с неговото Паджеро 2...БРАВО...!!! Това е първото негово участие в състезание от такъв мащаб,може би още не е осъзнал какъв голям успех е това,да станеш първи в цял един клас от около 50 джипа!Също така неможа да остане незабелязан и Матей с изрязания Нисан!Той грабна престижната награда за най добре отъркалян джип,този търкал вече има и своето име "Виенско колело"!
              Тюркеджиев старши
              sigpic

              Коментар


              • #97
                До: Трявна 2010 - снимки

                Някой питаше за този ПатрУл - имам само тази снимка.
                Прикачени файлове
                Life is too short to drive dull cars!

                Fight global warming !
                ... turn on your A/С !

                Коментар


                • #98
                  До: Трявна 2010 - снимки

                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  Ами, явно е дошло време за закупуване на лебедка, ако имаш намерение да се пускаш по подобни мероприатия!!! И не обяснявай, че така казали организаторите(че нямало нужда), ами гледай прогнозата за времето и мисли
                  Това дали е дошло време за закупуване на лебедка ще го реша аз.Считам че по един джип има много други по-важни неща,които трябва да се направят преди лебедката-така мисля аз.Това че на един паркетник му сложат лебедка, не значи че е годен за офроуд.Купил съм си джип, на който ще му трябва лебедка в пъти по-малко от колкото на други в дадени ситуаций(Тия от Нисан трябва да плащат за тази реклама).На никой ни най-малко ще обяснявам какво са казали организаторите -за лебедки и за каквото и да е.Никъде не съм казвал такова нещо.И колега дай да пишеме за самото състезание,а не- кой крив кой прав!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • #99
                    До: Трявна 2010 - снимки

                    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                    На Влади това не му е първото пускане. Доказа го и с много доброто каране втория ден. Проблема е че машината я има от скоро.
                    Андро-благодарности за оказаната помощ на състезанието-знаеш за кое!
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • До: Трявна 2010 - снимки

                      Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                      Точно този човек даде идеята как да ме избутат от коловозите, организира хората и взе дейно участие, за което му благодаря!
                      Само да внеса разяснение този човек се казва Дончо Цанев един от добрите пилоти в офроуда и с много повече опит от повечето от нас с над 20 състезания зад гарба си.
                      БРАВО ДОНЧО
                      ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                      Коментар


                      • До: Трявна 2010 - снимки

                        На края на състезанието,след награждаването си направихме обща снимка.Ако някой желае нека да я качи моля.Благодарско!

                        Коментар


                        • До: Трявна 2010 - снимки

                          Темата е за снимков и видео-материал.
                          Ето ощ две интересни клипчета.


                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • До: Трявна 2010 - снимки

                            На края на състезанието,след награждаването си направихме обща снимка.Ако някой желае нека да я качи моля.Благодарско!

                            Ето ,заповядай!
                            Прикачени файлове
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • До: Трявна 2010 - снимки

                              "Разбор след мача" за Таргата и Пламен - консултант - Делфина ......и пак изпитания!
                              Прикачени файлове
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • До: Трявна 2010 - снимки

                                Както сме го почнали Джерома да пусна и аз едно видео

                                www.youtube.com/watch?v=78406_JlbFA

                                Пия и водка и ракия .. на язовира скоро ще се срешнем .
                                Последно редактирано от ribaria; 18-03-10, 17:27.
                                flash-gsm team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X