Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2010 - снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Трявна 2010 - снимки

    Някой тренираха откопай бус от калта а други си помислиха че карат ЖИП и се наложи помощ от приятел
    Прикачени файлове
    Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
    тел. 0898327627
    Радослав

    Коментар


    • #32
      До: Трявна 2010 - снимки

      Благодаря за снимките. На нашите хора от гр.Трявна.
      Последно редактирано от VE LA; 15-03-10, 11:16.

      Коментар


      • #33
        До: Трявна 2010 - снимки

        Веселбата започва

















        Следва!!!
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • #34
          До: Трявна 2010 - снимки

          Ей тия пичове извадиха от багажника каквото имат, ама не и не, без лебедка не става Започнахме да ги заобикаляме, извън пътя, на въже!!!



          Най-доброто на тези изкачвания беше, че имаше достатъчно дървета, за които да си вържем лебедките

          Следва!!!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #35
            До: Трявна 2010 - снимки

            ...500м. преди финала, пред нас десеттина джипа залегнали, като хипопотами в калта няма минаване! Навигатора ми се поразходи, помисли и намери пешеходна пътека на 10м. в дясно, по която реши и ние да минем



            Тук репортер вече не съм аз, така че да м'ъ 'дзвините!
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #36
              До: Трявна 2010 - снимки

              Абе Филчев, ти си бил състезател-репортер . Кога успя да ги нащракаш тея снимки, пък и филмчета .

              Коментар


              • #37
                До: Трявна 2010 - снимки

                Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
                Абе Филчев, ти си бил състезател-репортер . Кога успя да ги нащракаш тея снимки, пък и филмчета .
                Бая кавга отнесох от навигатора си, че ходя да снимам, а не си стоя зад волана, били ни изпреварили много, ама те доста от тях на 'чакаха' после по пътя
                Пък и нали за купона сме там!!!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #38
                  До: Трявна 2010 - снимки

                  Още едно видео с наща група. Казвам група щото бяхме трима, сяхме да сме 4-ма, ама тоя последния се отказа като разбра кой ще седи до него(110кг. екземпляр), на някой скок, ако седнел в него и край...




                  Следващата серия от клипове е за някакъв странен Руско-фашистски 'договор' Но и утре е ден!!!
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Трявна 2010 - снимки

                    Като за начинаещ като мен, по-голяма "спринцовка" не може да се иска. Свалям ви шапка!!!! Евала!!!! Само като гледам снимките и клиповете......
                    Suzuki Vitara '98 2.0 TD, ДБ
                    0 8 8 4 1 0 0 5 0 3 Весо

                    Коментар


                    • #40
                      До: Трявна 2010 - снимки

                      Първоначално публикуван от nickmalkia Преглед на мнение
                      Като за начинаещ като мен, по-голяма "спринцовка" не може да се иска. Свалям ви шапка!!!! Евала!!!! Само като гледам снимките и клиповете......
                      Гледай, гледай.....после да не викаш "де са ми парите" , всичко отива в джипката.
                      То от малко снимки и клипове се почва и няма спирачка.

                      Голяма мания

                      Коментар


                      • #41
                        До: Трявна 2010 - снимки

                        Евгени Филчев е "ЧОВЕКЪТ КЛИП" няма значение в каква ситуация се намира и дали е с возило или не,винаги прави най-яките клипове!
                        Сега той е с джип и със страхотен екипаж,навигатор е Доката а на задната седалка за баланс е сложил Добромир и той чудесно се е справил със задачата си да не мърда от мястото си!
                        Тюркеджиев старши
                        sigpic

                        Коментар


                        • #42
                          До: Трявна 2010 - снимки

                          Ето някой наши снимки.





                          А Тук митсобишито на Стефан побутва една витарка ОТЗАД.





                          По панталона си личи колко е било газенето в калта.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #43
                            До: Трявна 2010 - снимки

                            А сега и подрообностите покрай Руско-немското оцеляване!























                            Следва неделята!!!
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Трявна 2010 - снимки

                              Да си кажа и аз впечатленията.Няма такава емоция,просто не може да се опише само с думи.Първо състезание,първи радости и първи неволи.
                              ОТЛИЧЕН на организаторите,шапка им свалям!Трима човека свършиха работа,колкото за петдесет.Не отказаха да отговорят на нито един зададен въпрос,обясняваха и помагаха на лаиците като нас.
                              Съботата беше един прекрасен ден за нашият екипаж №69.
                              В началото се постреснахме от многото подготвени джипове,от големия брой участници,от неивестното,което ни чакаше по трасето.После се оказа,че дявола не бил толкова черен.Желанието за завършване,радостта от малките победи по екстремите,запознанството с колегите по и извън трасето,това е ,което ще запомня.Все още всичко ми е боза в главата,но определено си струваше и ужасно ми хареса.Не можаха да ни разчетат трака,но човек се учи!/Не се познаваме със Сабин,но ще се запознаем все някой ден и ще обсъдим как да записваме и четем траковете.Следващият път с два джи пи еса.
                              И все пак завършихме.Научихме доста от естеството на състезанието/ със сигурност има още да учим/,и си направихме съответните изводи.
                              Благодаря и на колегите от Оффроуд клуб Русе,за оказаната морална подкрепа.Дано и в бъдеще така да е!
                              Снимки утре!
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • #45
                                До: Трявна 2010 - снимки

                                Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                                Ей тия пичове извадиха от багажника каквото имат, ама не и не, без лебедка не става Започнахме да ги заобикаляме, извън пътя, на въже!!!



                                Най-доброто на тези изкачвания беше, че имаше достатъчно дървета, за които да си вържем лебедките

                                Следва!!!
                                Това е екипажа със стартов номер 78 от Нови Искър. На същото място помагаха много и на една наша кола, за което - огромно БЛАГОДАРЯ! Бориха се мъжки със страхотен спортсменски дух! Пичове, нямате грешка! Като минавате през Пловдив обадете се да почерпим!
                                [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X