Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двудневен хард на 20 и 21 март

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Двудневен хард на 20 и 21 март

    Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
    Аз пък си мислех че като казва че не искаме жени имаме предвид нашите, а чуждите нямаме нищо против да идват............ХАХАХАХАХАХА!!!!
    без коментар

    Коментар


    • #32
      До: Двудневен хард на 20 и 21 март

      Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
      Аз пък си мислех че като казва че не искаме жени имаме предвид нашите, а чуждите нямаме нищо против да идват............ХАХАХАХАХАХА!!!!
      не е лесно да си младши участник
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • #33
        От: Двудневен хард на 20 и 21 март

        Здравейте колеги . Да бутна темата нагоре и до обявя че тази година ще има пак същия трак но хард разходка в същия район но без ограничения че жената още ми се сърди. Ако има нешто неясно за тези който не съ били питайте ; А за тези който са били присъствието им е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО;;; И тази година ще има едно атве за ескорт даже семеино;; и ако има колеги с атевета може и те да се включат .
        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 10-01-12, 13:07.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #34
          От: Двудневен хард на 20 и 21 март

          Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
          Здравейте колеги . Да бутна темата нагоре и до обявя че тази година ще има пак същия трак но хард разходка в същия район но без ограничения че жената още ми се сърди. Ако има нешто неясно за тези който не съ били питайте ; А за тези който са били присъствието им е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО;;; И тази година ще има едно атве за ескорт даже семеино;; и ако има колеги с атевета може и те да се включат .
          Лошо време силна ракия и лоша жена за хард джайя няма .
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • #35
            От: Двудневен хард на 20 и 21 март

            Само казвай кога... там сме!
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • #36
              От: Двудневен хард на 20 и 21 март

              Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
              Само казвай кога... там сме!
              Ще пусна нова тема поне 20 дни предварително с сигорнос няма да са тези дати както е в тази тема . Но поне тук ще се преброим . Ти като бачкаш в телевизията глей да не вземеш и некоя камера па токувиш и по новините ни дават.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #37
                От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                брои и мен

                Коментар


                • #38
                  От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                  Първоначално публикуван от dimitar nalbantov Преглед на мнение
                  брои и мен
                  Атака лъвчета побързайте с витарата да не стане да ходите с оаската.
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #39
                    От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                    да попитам колегата Пламен Ковачев - та горе долу колко километра излиза този хард маршрут да си направя някакви сметки относно горивото и слизаме ли (минаваме) до село където има газостанция или два дена сме в гората. Е може и някой друг да ми отговори стига да знае приблизително километрите

                    Коментар


                    • #40
                      От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                      Първоначално публикуван от petko.georgiev Преглед на мнение
                      да попитам колегата Пламен Ковачев - та горе долу колко километра излиза този хард маршрут да си направя някакви сметки относно горивото и слизаме ли (минаваме) до село където има газостанция или два дена сме в гората. Е може и някой друг да ми отговори стига да знае приблизително километрите
                      Значи около 100 километра е харда 20 до 30 километра е асвалт останалото само черно има опция и само черно но това ще се реши на самия зборен пункт . Брой джипки колко са подготвени и прочие. На Живково има газостанция е поне по миналата година имаше сега нали има нови изискваня и незнам дали работи. Миналата година го съкратихме и карахме 20...30 километра асфалт и на първия по як екстрем бат Радо скъса каре на предна полуоска и затова го посакратихме не че горе на самия връх не пуска 5 лебетки но евала излезе до горе. Приключението беше на връщане и минахме по друг маршуд и то бяме само ние с тойотата и едно атве хванахме над язовир Бозала посока с. Брънковци и като влезохме в едни изорани ниви а уж имаше път нема да ти казвам че 30 кила газ отидоха за 5 километра . Снимки немаше зъщото немаше кой да ни снима кални и мокри до кости . Аиде стига съм ви плашил че ше земете да се откажете..п.п. имам в гаража една 40 литрова ботилка исправна може да я вземете и да я ползвате за втора майка ако ви свърши основната.
                      Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 10-02-12, 14:50.
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • #41
                        От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                        Дати ?
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • #42
                          От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                          100 в двете посоки или в едната , мерси за предложената бутилка все пак ама аз съм 80 литрова та и 40 да гори пак 200 км би трябвало да мина

                          Коментар


                          • #43
                            От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                            Бензино/газ-станцията на с.Живково работи, вчера заредих там.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                              Здрасти Зайко,
                              Аз съм Чавдар от Овърком, с черния Патрол. Дай дати за разходката? Много ли ще е хард, може ли да бъдем със семействата си.? Ако искаш да си организираме нещо леко с барбекю за тази неделя?Поздрави....

                              Коментар


                              • #45
                                От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                                Първоначално публикуван от Chocho l200 Преглед на мнение
                                Здрасти Зайко,
                                Аз съм Чавдар от Овърком, с черния Патрол. Дай дати за разходката? Много ли ще е хард, може ли да бъдем със семействата си.? Ако искаш да си организираме нещо леко с барбекю за тази неделя?Поздрави....
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...07#post1781807 Ето я таз годишната разходка Харда ще е поносим и все пак ще е в пъти повече(от това което ти знаеш) поради факта че ще съм с личен автомобил, а не с чужд Да може да бъдем със семействата си разбира се в зависимост от издържливостта на половинката.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X