Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna Te 610 Проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Husqvarna Te 610 Проблем

    От днес и аз се сдобих с "резачка" и искам да попитам с каква свещ върят тея мотори по колко масло им се долива в двигателя и уж някъде имали маслин филтър който остана загадка за мен къде е точно? Благодаря предваритевлно. мотора ми е от старите мисля че 97-ма година

    Коментар


    • #17
      От: Husqvarna Te 610 Проблем

      Здравей,

      Честита придобивка! И аз имам от скоро "резачка" (TE610-E 2001г.), но не знам дали е същата като тази, за която търсиш информация. Свещта почти със сигурност е NGK C7E. Масло колко да се долива не знам, но знам че по-стария вариант (1995г.) побира 1,6 л., а по-новия (след 1998г.) побира 2,0л. с филтъра.

      Относно масления филтър - не е един, а цели 3 На снимките можеш да видиш от коя страна е хартиения филтър, както и двете цедки, които според мен е абсолютно задължително да почистиш, тъй като не всички знаят за тяхното съществуване и има шанс никога да не са почиствани. На моята "резачка" не бяха.

      И още едно уточнение - не знам дали по-стария модел е същия, но моята Хускварна има 2 пробки, от които може да се източи маслото. И двете са от долу на картера. Едната е свързана с канал директно към дясната цедка.



      Надявам се, да съм била полезна!

      Поздрави,
      Нели
      ---------------------------
      Cagiva Navigator 1000
      Husqvarna TE610-E

      Коментар


      • #18
        От: Husqvarna Te 610 Проблем

        Първоначално публикуван от suzuki_neli Преглед на мнение
        Здравей,

        Честита придобивка! И аз имам от скоро "резачка" (TE610-E 2001г.), но не знам дали е същата като тази, за която търсиш информация. Свещта почти със сигурност е NGK C7E. Масло колко да се долива не знам, но знам че по-стария вариант (1995г.) побира 1,6 л., а по-новия (след 1998г.) побира 2,0л. с филтъра.

        Относно масления филтър - не е един, а цели 3 На снимките можеш да видиш от коя страна е хартиения филтър, както и двете цедки, които според мен е абсолютно задължително да почистиш, тъй като не всички знаят за тяхното съществуване и има шанс никога да не са почиствани. На моята "резачка" не бяха.

        И още едно уточнение - не знам дали по-стария модел е същия, но моята Хускварна има 2 пробки, от които може да се източи маслото. И двете са от долу на картера. Едната е свързана с канал директно към дясната цедка.



        Надявам се, да съм била полезна!

        Поздрави,
        Нели
        Здравей.Да ти е честита новата придобивка и със здраве да си я караш!Но моя не е като този за който си ми дала,за свеща добре но някъде бях гледал и забравих къде, но на какъв луфт се правят клапаните?

        Коментар


        • #19
          От: Husqvarna Te 610 Проблем

          Здравей,

          Клапаните доколкото знам трябва да са с луфт (при студен двигател) 0,05mm и четирите. Но за да ги регулираш трябва да имаш или часовник, или да свалиш един от двата странични капака на картера, защото иначе няма как да видиш в каква позиция е буталото.


          Поздрави,
          Нели
          ---------------------------
          Cagiva Navigator 1000
          Husqvarna TE610-E

          Коментар


          • #20
            От: Husqvarna Te 610 Проблем

            ахам а значи хлабините са на 0,05мм?Защото сега трябвало да оправя хлабините ама не помня къде уж писаха 0,30 ли беше не помня!

            Коментар


            • #21
              От: Husqvarna Te 610 Проблем

              Тук пише всичко:
              http://www.husqvarnaracingclub.cz/im...-LT-SM610S.pdf

              Коментар


              • #22
                От: Husqvarna Te 610 Проблем

                Първоначално публикуван от Partizanin Преглед на мнение
                мерси!!Но го гледах и пак нищо не разбрах.Ще го прехвърля пак.

                Коментар


                • #23
                  От: Husqvarna Te 610 Проблем

                  Абе казват че имало някакъв сайт в който като си си напишел номера на рамата и ти излизал точния модел,ако някой го знае нека сподели

                  Коментар


                  • #24
                    От: Husqvarna Te 610 Проблем

                    Колегите с Хъскитата то къде сте?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Husqvarna Te 610 Проблем

                      Aз съм от Свиленград
                      Последно редактирано от Chinela; 26-02-11, 06:12.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Husqvarna Te 610 Проблем

                        Искам да попитам от кои кабели се гаси как са свързани и къде отиват, това ме интересува много в момента и бих бил много благодарен ако някой ми сподели благодаря предварително!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Husqvarna Te 610 Проблем

                          Извинявам се че пиша в тази тема на колегата но реших да не пускам нова подобна и затова тук ще попитам. Взех си преди месец хускварна 610 супермото с един аспух като го паля на смукач не гърми но при подаване на рязко газ и при топъл двигател пука все едно от филтъра въздушния и гърми също като пусна гъста пак гърми и огън си фърля виждал съм на някои хъскита на въздушните филтри капаците имат дупки дали и моят има нужда от такава може и клип да направя ако искате да се чуе

                          Коментар


                          • #28
                            От: Husqvarna Te 610 Проблем

                            Колега моето мнение е да не се притеснявай за това гърмене Също така тези въпросните дупки на корите ги правят на спортните моторетки, за да идва повече въздух на филтъра Все пак ако искаш първо провери с каква свещ си, какъв е въздушния ти филтър, какво е гърнето ти и изчакай да видиш дали това гърмене ще продължи, и когато времето стане по-топло, пък след това ще му мислиш
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Husqvarna Te 610 Проблем

                              Здравейте колеги,и аз от скоро съм собственик на Husqvarna TE 410 обаче,от мотора много съм доволен с изключение че някой дреболийки по мотора няма намиране на тях
                              Можете ли да ме насочите къде при кого или морга зa Husqvarna да намеря десния спойлер на резервоара като моят е от 2части,пачия крак с пружина
                              И моята е със старото табло дет е само километраж без лампи такива неща до 180км/ч искам да попитам дали е възможно да я преправя и да сложа по новото табло,дето е с обортомер и още исках да я направя с едно гърне,защото ми казаха че ще върви повече следователно,купих гърне от KTM 525,но в момента който потърсих заварчика който да ми го направи,друг специалист моторист ми каза че ще спъна мотора така много и няма да върви,вероятно ли е да се случи това защото сега ме навява мисълта дали да не оправя ватата на мойте гърнета или да ги скъся и 2те с по 10см за по добро издухване
                              Мотора е в много добро състояние,мотора е отварян само веднъж за смяна на клапани и верига и е в Внос от Австрия,като първото му каране съм го направил аз,в момента е с масло Repsol,но мисля да му взема Motorex 4T или Motul V300,за момента искам само да оправя някой дреболий по мотора,като предната маска,да сложа,гардове,неопренови чорапи за коловете Acerbis да изхвърля грозните пласмаси дето са предпазители сега,и да му купя нова гума за сега се двуумя между Michelin или Metzeler с която съм в момента и съм много доволен но не стана и 1мм вече

                              Коментар


                              • #30
                                От: Husqvarna Te 610 Проблем

                                За гърменето по скоро трябва да си регулираш гориво подаването.
                                Когото го караш и върнеш газта гърми ли?А като върнеш една предавка по надолу пука ли ?
                                KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X