Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

    Дойде и момента за награждаването и думата имаше "виновника" за това хубаво събитие Мелетис Стаматис, организатор и на "Balkan Offroud Marathon 2010" !



    Джиповете...Траян и Истилиан повеждат във временното класиране за "Европейска рали-рейд купа 2010" !



    Мотористите ни са най-добрите...нищо, че закъсняха за награждаването и ми вдигат прах и камъчки в трасето
    Събин Коларов, Цвети Иванчев и Пламен Йоцов...и тримата от "4х4 Адвенчър" Троян



    Еди се качи на стълбичката след Крис Стамболдзис във второто си състезание в кариерата си в клас "ATV GPS"



    Подиум и за Зори в първото й състезание "по тетрадка"
    Гърците я кръстиха Зорникиа, че много озорвала другите



    Зори изтанцува танца на радоста и започна едно целуване подред, ама за който се вреди





    И снимка за спомен...Петър, Младен, Траян и Истилиан само липсват, ама бързаха за корабчето



    И не на последно място искам да благодаря на МарТина Топалска за подкрепата и помоща, която оказваше на всички и най-вече за всички тези уникални моменти, които е запечатала с обектива

    Коментар


    • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

      Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
      Паузата е заради Генчев, за да има повече времи да се наслади на скарата
      Гледай ги ти със скара тръгнали да ме съблазняват. Я недейте така. Вярно че на ендурото най-трудното е карането, яденето и пиенето-лесно, ама в другата тема за X-Cross Challenge Cup 2010 ми ядат кокалите.


      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Давам, ама снимките са над 1000 и ако пропусна някой ще се обиди
      Тази вечер ще стане...трябва обработка...
      Слагй пуканки и бира и чакай
      То не беше тази вечер ракия, после други работи, а ти за пуканки си мислиш...

      Вече изпих кафето дори...

      По повод коментара на Ники Николов-всичко си е така, а аз няма какво да Ви хваля резултатите Ви говорят сами за себе си.

      РЕСПЕКТ!
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 27-04-10, 08:20.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

        И малко видео от затварящата кола на Организаторите което го намерих в гръцкия АТВ форум

        Трасе на ПРОЛОГ



        И Специален етап 1 от събота



        Коментар


        • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

          Хубави снимки Тодоре.!!!

          Коментар


          • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

            Първоначално публикуван от Д.Дилков Преглед на мнение
            Хубави снимки Тодоре.!!!
            Заслугата е изцяло ето на тази мацка





            От мен беше само фотото и уроците...за снимане имам впредвид
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 27-04-10, 12:38.

            Коментар


            • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

              Снимки от състезанието, острова и разни други нещица ...



















              Последно редактирано от roumen5; 27-04-10, 12:47.
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ






                Тоя пич горе караше като за световно
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ




                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                    Панорамка от високо

                    и шампиона при мотоциклетистите



                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Заслугата е изцяло ето на тази мацка



                      От мен беше само фотото и уроците...за снимане имам впредвид


                      Упсссс, извинявам се. Браво на фотографката.

                      Коментар


                      • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                        Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                        А дамите как са?
                        Като амфори

                        Коментар


                        • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                          РЕСПЕКТ за представянето на всички БЪЛГАРИ !!!

                          Благодаря за това, че ни направихте съпричастни (до известна степен) с атмосферата на надпреварата.

                          ПП Не разбрах само какво се случи с Пепи? Винаги в този род надпревари си е бил фаворит...... а сега?
                          Прикачени файлове
                          0887 246718

                          Коментар


                          • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                            Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                            РЕСПЕКТ за представянето на всички БЪЛГАРИ !!!

                            Благодаря за това, че ни направихте съпричастни (до известна степен) с атмосферата на надпреварата.

                            ПП Не разбрах само какво се случи с Пепи? Винаги в този род надпревари си е бил фаворит...... а сега?
                            Пепи до последно бе сред фаворитите с шанс да спечели състезанието. За него формулата би да кара на 4х4 тъй като трасетата бяха хлъзгави. В крайна сметка късметът му изневери и изкриви кормилни щанги. Наложи се да прави ремонти и се забави. В тази връзка добри дум заслужава и Младен. Троянецът имаше огромен напредък и с навигирането и със скоростта. Той също бе с шанс за призово класиране, но помагаше на Пепи преди финала и загуби челни позиции. В тази връзка според мен заслужава приза "феър плей", ако не материален, то поне морален ...
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар


                            • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                              Здравейте и от мен...
                              За съжаление този път не направих нито една снимка, а си носех през цялото време удароустойчив и водоустойчив апарат, защото отначало реших че Румен ще снима всичко, а после беше напрегнато и....така...

                              Състезанието беше Перфектно....добра организация, добри трасета, точна навигация....

                              Аз тръгнах малко на шега - без да си прегледам машината, със най-старите гуми - за доизносване /криза е нали?/

                              Още в първите метри на пролога установих че атв-то танцува и няма никакво сцепление...Освен това роудбука беше направен по Дакарски образец - ама кой да се вгледа и разбере преди старта.

                              Та така викнах неволята и пуснах 4 х 4...е, да знаете, това е правилното каране на на "работните " машини.

                              Първият ден беше РАЗМАЗВАЩ - 300 км от които 180 специални...
                              Вървеше и навигацията без проблем - заедно със Събин финиширахме около час в лагера преди следващите. /цялото разстояние го взехме на един дъх/

                              Вторият ден също започна /за мен/ добре. След старта до 8 км изпреварих двамата стартирали преди мен мотористи.

                              Но около 12 км явно съм подценил едни сухи коловози и някакси атв-то се е прищипало в някакъв клин и предна дясна кормилна щанга става на буквата "О". Пробвах да карам така, но резултата беше моментално "полягване" и изкривено кормило.

                              След безуспешни опити за изправяне на щангата, реших да се отказвам, но тогава дойде Младен и започнахме ремонта. След малко и Стоянчо се притече на помощ като ни даде инструмент. Така след 40 мин отново продължихме, като Младен ме следваше за да не закъсам пак. И с право, на сервизната зона същата щанга беше полу-дъга, но се караше, а дясната част на кормилото беше на СЧУПЕНА/при изправянето/ и беше на крака ми.

                              След закърпване и голямо закъснение - завърших.

                              Още веднъж искам да благодаря на Младен за помощта и за урока който ми даде - без да се замисли и за миг за победата която можеше да грабне, направи всичко необходимо за да ме изкара от ситуацията в която бях.

                              Дано не съм отегчил колегите.
                              Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                              Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                              www.dakarbg.bg
                              www.rallyraid.bg

                              Коментар


                              • До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                                Мъжки сте се борили. Не познавам Младен, но постъпката му му прави чест. Поне Баха Саксония предстои и момента за реванш е близо, пожелавам ти там да си с отлично представяне.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X