Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

    Не дърпайте дявола за опашката. Малко по надолу от там, където сте били почва отвес. Самонадеяните хора понякога, вършат глупости. Кажи на този който иска да пробва, да не бъде самонадеян. Всъщност, кой ще е юнакът ? Сещам се за трима.

    Коментар


    • #17
      Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

      Хайде аз да съм първия, който ще пише в темата за карловските глупости...
      Колеги случайно да знаете каква е тази мотокрос писта след Розино която са направили, защото аз подочух нещо такова ?
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #18
        До: Карлово твърдо ендуро - Общи приказки

        Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
        Хайде аз да съм първия, който ще пише в темата за карловските глупости...
        Колеги случайно да знаете каква е тази мотокрос писта след Розино която са направили, защото аз подочух нещо такова ?
        Еее тъкмо снощи ми дойде музата да пусна и аз такава .''Карлово -сладки приказки''Ама и така става

        Коментар


        • #19
          До: Карлово твърдо ендуро - Общи приказки

          Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
          Еее тъкмо снощи ми дойде музата да пусна и аз такава .''Карлово -сладки приказки''Ама и така става
          Ти виж вземи да си погледнеш личните съобщения !!!
          Може и да спретнем нещо за утре да се поразходим малко, но трябва да си видиш ЛС-тата най-накрая !
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #20
            До: Стара планина. Красиво, но и опасно.

            Тъй като аз бях потърпевшия в тази неприятна ситуация искам да добавя ,че не беше северния склон а южния .Аз стигнах до върха поизчаках малко и тъй като не чувах мотори да идват реших да се връщам .Ясно беше че Наско и другото момче се бяха отказали
            .
            На върха направих завои на ляво никога не правете завой на ляво точно в този момент ме връхлетя най гъстата мъгла която можете да си представите продължих надолу с надеждата да видя желоните ама за нещастие съм минал точно между два а мъглата бе6е гъста нищо не се виждаше на 5 метра продължавайки на долу осъзнах ,че съм направил най дългия завой на ляво от северния склон се бях озовал на южния не знам нали можете да си представите за какво говоря ,само който познава тази част от Стара планина знае .Когато разбрах на къде отивам беше късно няма връщане обратно опитах няколко пъти но без успех стана ми ясно че без чужда помощ няма да стане . Оставих мотора и тръгнах нагоре като се стремях да се движа само направо .Оказа се че съм слезнал около 300 -400 метра в погрешна посока наклона беше доста голям може би 50- 55градуса а от място да се тръгне е почти непосилно .След 20 -25 минути ходене вече бях при Наско и компания ,момчетата веднага се одзоваха на спасителната операция .И се започна едно ходене по мъките .За да разберете колко е гаден наклона ще поясна ,че тримата бутахме и на всеки 3 метра се почиваше и така само 100 метра след това се качих на мотора и нямаше проблеми .Вече капнали от умора се запутихме към хижа Дерменка там трябваше да почерпя за добре преключилата спасителна операция .Благодаря на Наско и Паун за оказаната помощ.Поуките от този ден бяха че в балкана колкото и да си подготвен можеш да бъде6 неприятно изненадан .Особено ако прави6 завой на ляво
            Гората ражда хора полето тикви !

            Коментар


            • #21
              До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

              Тази седмица няма ли да се растъпчат жребците на някаде.Аз съм на работа, но да не съм само азДаниеле раздвижи нещата бе имаш вече мотор какво се услушваш
              0888 074 049

              Коментар


              • #22
                До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                Аз така подозирах от едни снимки, че се е оборудвал с КТМ-че и прерових темата с хвалбите и не открих нищо. Я веднага да се похвалиш и да празкажеш малко за машинката Хайде приатно организиране и каране в последствие
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #23
                  До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                  Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
                  Тази седмица няма ли да се растъпчат жребците на някаде.Аз съм на работа, но да не съм само азДаниеле раздвижи нещата бе имаш вече мотор какво се услушваш
                  Наско тази седмица май и аз сам на работа ама другата като си дойда със сигорност ще има каране.И ако се съберем повече хора ще е още по-добре.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                    Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                    Аз така подозирах от едни снимки, че се е оборудвал с КТМ-че и прерових темата с хвалбите и не открих нищо. Я веднага да се похвалиш и да празкажеш малко за машинката Хайде приатно организиране и каране в последствие
                    Тоя проект ДТК2-ка е стар!
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=6848&page=14
                    И никога няма да се потори!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                      Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                      Аз така подозирах от едни снимки, че се е оборудвал с КТМ-че и прерових темата с хвалбите и не открих нищо. Я веднага да се похвалиш и да празкажеш малко за машинката Хайде приатно организиране и каране в последствие
                      Колега аз имах в предвид ,че си нправи ХР-а иначе КТМ-а кадето си го видял на пистата над Розино не е негов Даниел си е със стария мотор просто вече има ауспух.По въпроса с карането никои нищо не каза ще карате ли или другата седмица ще е
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • #26
                        До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                        Още малко и моторетката ще е готова изцяло за премеждия
                        За сега съм доволен от малкото тестове, които направих на нещата по нея ще видим за нататък!
                        Все още съм си със ХР-а !
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                          Колеги,в събота случайно научих,че в Розино на пистата ще се кара и отидох да видя.Найстина имаше много хора(повечето без мотори),но Манол и ......карат всеки уикенд.Аз с едни плиятели ходихме до билото над Розино по пътеката за х.Ехо.Като слезнахме минахме през Падеж ,хСредногорец и слизнахме в с.Богдан.Добре си изкарахме.Ако решите да покараме пишете аз съм за.
                          Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                            Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                            Колеги,в събота случайно научих,че в Розино на пистата ще се кара и отидох да видя.Найстина имаше много хора(повечето без мотори),но Манол и ......карат всеки уикенд.Аз с едни плиятели ходихме до билото над Розино по пътеката за х.Ехо.Като слезнахме минахме през Падеж ,хСредногорец и слизнахме в с.Богдан.Добре си изкарахме.Ако решите да покараме пишете аз съм за.
                            Колега добре дошъл във форума, от каде си
                            може да караме заедно само бади по активен в темата и няма проблем
                            0888 074 049

                            Коментар


                            • #29
                              До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                              Предлагам направим една тренировка по мотокрос на таз писта в неделя ! Мисля, че ще е удачно за всчики ?
                              Желаещите да пишат тук в темата !
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • #30
                                До: Карлово твърдо ендуро - Сладкодумище

                                Здравейте,
                                Ако има желаещи в събота да направим едно "откриване"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X