Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в www.karta.bg!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Днес реших да си подаря новата версия на картата на България и да си я инсталирам на телефона.Бях прочел това:http://faqs.karta.bg/news/111.html.Ама не било писано,оказа се,че вече не се предлага версия за телефон.Така че Ви моля да си коригирате инфото в сайта,за да не подвеждате потребителите като мен.Имах огромното желание да си закупя картата с легален софтуер,но ще се наложи да търся други варианти,съжалявам
    Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
    Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

    Коментар


    • #47
      От: Добре дошли в www.karta.bg!

      Картата си е актуална.
      Това, че вие не знаете какво и как да направите е друг въпрос.
      Няма как да тръгне картата без програма.
      Виждаш ли тук какво пише?

      "Посредством програмата Garmin Mobile® XT, OFRM Geotrade може да бъде използвана на всеки мобилен телефон с вграден GPS, който използва една от следните операционни системи: Symbian S60 2nd Edition, Symbian S60 3rd Edition, Symbian UIQ3.0, Windows Mobile, Palm. "

      Ти инсталира ли си програмата Garmin Mobile® XT ???

      Коментар


      • #48
        От: Добре дошли в www.karta.bg!

        Garmin MobileXT не е безплатна! Изисква платена регистрация!

        Коментар


        • #49
          От: Добре дошли в www.karta.bg!

          Моля, четете ВНИМАТЕЛНО!!!Мога да си купя картата,но за да я подкарам на телефона(нокия)е необходим софтуер(ЛЕГАЛЕН),какъвто ВЕЧЕ не се предлага от GARMIN.Не коментирам как мога да си кача ПИРАТСКИ софт!!!
          Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
          Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

          Коментар


          • #50
            От: Добре дошли в www.karta.bg!

            Здравейте! Изтече ми абонамента и си поръчах нов от karta.bg. Поръчката я направих във вторник и до ден днешен никой не ми се е обадил, нито пък съм получил картата. Кажете има ли друго място от където мога да си заявя карта?

            Коментар


            • #51
              От: Добре дошли в www.karta.bg!

              Здравейте,

              За съжаление един от колегите се е издънил забравяйки за поръчката. Днес или най късно утре ще ви изпратим безплатна карта на SD като компенсация на издънката ни. Извинявам се за причиненото неудобство!

              Коментар


              • #52
                От: Добре дошли в www.karta.bg!

                Благодаря, още веднъж! Очарован съм от жеста, който направихте. Днес получих картата, напълно безплатно , съжалявам ако съм ви създал неудобства. И може да разчитате на мен при нужда, както вие така и колегите от форума! Поздрави на вас и екипа ви, пращам нещо към вас да се почерпите за добре свършената работа!

                Коментар


                • #53
                  От: Добре дошли в www.karta.bg!

                  Някой знае ли нещо за проблема с регистрирането на нова карта в karta.bg? Когато натисна Download ми отваря прозорец (по-подразбиране е зададено Colorado 300), където трябва да избера модела на Нувито, когато го направя и натисна продължи прозорецът остава отворен и се нулира това което съм задал като модел и пак си показва Colorado 300. Просто не мога да миона към следващата стъпка.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Добре дошли в www.karta.bg!

                    Първоначално публикуван от kimba1 Преглед на мнение
                    Някой знае ли нещо за проблема с регистрирането на нова карта в karta.bg? Когато натисна Download ми отваря прозорец (по-подразбиране е зададено Colorado 300), където трябва да избера модела на Нувито, когато го направя и натисна продължи прозорецът остава отворен и се нулира това което съм задал като модел и пак си показва Colorado 300. Просто не мога да миона към следващата стъпка.
                    Най добре се обади на Боби (вече сте си говорили доколкото знам) и му обясни проблема.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Добре дошли в www.karta.bg!

                      Моля за указания как става търсене по номер на блок при новите модели нуви например нуви 2595.До сега намерих указания валидни само за старите модели.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Добре дошли в www.karta.bg!

                        Първоначално публикуван от rminchev Преглед на мнение
                        Моля за указания как става търсене по номер на блок при новите модели нуви например нуви 2595.До сега намерих указания валидни само за старите модели.
                        При тези модели блокове се търсят по следния начин: „Накъде?” > „Категории” > в полето за търсене в горната част на екрана въведете БЛ xxx yyy (интервалите се въвеждат), където xxx е номерът на блока, а ууу е името на квартала (например БЛ 23 ДРУ за блок 23 в квартал Дружба). За блоковете с име вместо номер (напр. бл.Мургаш), xxx е името на блока, а yyy е прилежащата улица/квартал, като се изпускат „ул.”, „бул.”, „кв.”, „жк” и подобни (например БЛ МУРГАШ ВАСИЛ ЛЕВСКИ). В списъка с резултатите ще видите блоковете отговарящи на критерия, сортирани по близост.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • #57
                          От: Добре дошли в www.karta.bg!

                          Много благодаря за бързият и изчерпателен отговор.Желая Ви успехи.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Добре дошли в www.karta.bg!

                            Nuvi 144 ще работи ли добре с топо версията на OFRM картата ?
                            Последно редактирано от ceco7; 15-07-13, 21:43. Причина: Проблема е разрешен

                            Коментар


                            • #59
                              От: Добре дошли в www.karta.bg!

                              Не. Нюви серията е за City картата.

                              Ако все пак решите да я ползвате на Нюви, задължително трябва да настройте детайл настроката на по-малко.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Добре дошли в www.karta.bg!

                                Здравейте,
                                Закупих си nuwi54LM от Англия с доживотен ъпдейт на картите. Дали мога да го регистрирам в карта бг?Тъй като в него няма спийд камери бензиностанции и др. за някой държави искам да си сложа такива но не зная как да конвертирам файловете от GPX в GPI. Файловете които има в папката POI са GPI.
                                Благодаря ви предварително!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X