Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг коментари Пловдив.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг коментари Пловдив.

    Винаги съм искал да видя тези гуми как работят...
    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

    Коментар


    • От: Тунинг коментари Пловдив.

      Гума за камъни.....
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • От: Тунинг коментари Пловдив.

        Бензин ,а не кръв ,Двигател , а не сърце , Бутало а не мускули , Машина , а не човек !
        Алекс 0884459666

        Коментар


        • От: Тунинг коментари Пловдив.

          Поздрави на Пловдивската група!По стечение на обстоятелствата постоянното пребиваване на джипката ми е в с.Болярино /както се очертават нещата ще ставам май член на вашата група/ и имам идеята да я повдигна с подложки от Краси.Та питането ми е кой може да свърши тази работа,защото не ми се кара колата до Ямбол.Автомобила е Гранд Витара ХЛ7 2002г.
          Последно редактирано от Радо 57; 16-05-19, 15:48.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Тунинг коментари Пловдив.

            Ако си вземеш пълният комплект от Краси и имаш достъп до подемник, може и сам да си я лифтнеш. Всъщност не е космическа технология . Аз на времето ходих при Дечо и освен, че ме мота цяла седмица накрая и цената за която се договорихме стана двойна........ и т.н. Пък може и да съдействаме с нещо.
            Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
            Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

            Коментар


            • От: Тунинг коментари Пловдив.

              Първоначално публикуван от chavdi Преглед на мнение
              Ако си вземеш пълният комплект от Краси и имаш достъп до подемник, може и сам да си я лифтнеш. Всъщност не е космическа технология . Аз на времето ходих при Дечо и освен, че ме мота цяла седмица накрая и цената за която се договорихме стана двойна........ и т.н. Пък може и да съдействаме с нещо.
              Във Стамболийски има сервиз който може да помогне със тунинга

              Коментар


              • От: Тунинг коментари Пловдив.

                Звънни, има варианти . Относно цената за повдигането, при тази процедура се разглобява цялата предница, обикновено излизат доста неща за смяна ( маншони, шарнири, биалетки, лагери) , което може да увеличи доста сметката, освен ако не държиш да се сглоби с разбитите части.Съответно ако в последствие трябва да се сменят тези неща ще е по-скъпо, понеже пак всичко се разглобява. Хубаво е всичко това да се коментира предварително, също и по време на повдигането, за да се уточнява кое как .
                При мен е идвала витара за лифт със счупен зъб на короната на задния диф, клиента вика виж там отзад нещо тропа , а на предния имаше дупка и маслото се беше пресякло , съответно един куп други болежки, кардани, маншони масла .... И накрая му казваш цената - ама как може толкова пари за едно повдигане . Ама тя си вървеше ....
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: Тунинг коментари Пловдив.

                  Тук става въпрос, когато уговориш цена за определена услуга и след това при свършен факт ти кажат : "" Миии.... не е това цената, не си разбрал правилно"
                  Когато има нужда да се прави още нещо, извън уговорката, резонно е да се каже на клиента и да се уговори нова цена, ако е съгласен ОК , ако не е – правиш това за което е дошла колата и..... поживо–поздраво
                  Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                  Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                  Коментар


                  • От: Тунинг коментари Пловдив.

                    Първоначално публикуван от chavdi Преглед на мнение
                    ...ако не е – правиш това за което е дошла колата и..... поживо–поздраво
                    Ще му сложиш например полуоските със скъсаните маншони, дето са се държали на честна дума? Не винаги е възможно дори да се сглоби със старите части. Какво правим тогава?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Тунинг коментари Пловдив.

                      А случайно някой да има, или да знае къде има , стробоскоп който да прихваща сигнал от лула-бобина, за да си настроя предварението ?
                      Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                      Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                      Коментар


                      • От: Тунинг коментари Пловдив.

                        Първоначално публикуван от chavdi Преглед на мнение
                        ако не е – правиш това за което е дошла колата и..... поживо–поздраво
                        Никой уважаващ се сервиз няма да сглоби колата с повредени части. Не, че нама и такива, но това си е диващина.

                        Ако собственикът е толкова скъсан, та да не може да си вземе нови части и да си оправи колата-да си я прави сам.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Тунинг коментари Пловдив.

                          Не, че не съм бил свидетел как клиент носи накладки втора ръка и държи те да се сложат, ама това си е съвсем друга тема. Ама, ако отидеш за смяна на масло и се установи изтървал амортисьор, мисля , че не е проблем клиента да избере дали да се прави на момента , или когато той реши. За такива ситуации говоря, а не за случаи в които правиш каре и сглобяваш с разбитите шарнири.
                          Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                          Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X