Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Севтополис 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ендуро Севтополис 2010

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    К'о стаа бе Госпожи и Господа организатори?? Нямали нещо да ни осветлите по подготовката на първи кръг???

    дано е достатъчно светло
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • #17
      До: Ендуро Севтополис 2010

      хм, днес ходих до трасето в Шейново и видях машината която прави пистата
      човекът който я насочваше ни каза, че ще има мотокрос след затворения кръг на състезанието, като ще е само от 2 манша (125 и 250)
      та последно ще има ли морокрос или няма да има, всеки казва различни неща, дори ни позволиха да караме, н оаз лично отказах
      надявам с еда има мотокрос, би било жалко тази година да има само ендуро ;х
      SUZUKI RMZ 250

      Коментар


      • #18
        До: Ендуро Севтополис 2010

        Първоначално публикуван от Static Преглед на мнение
        хм, днес ходих до трасето в Шейново и видях машината която прави пистата
        човекът който я насочваше ни каза, че ще има мотокрос след затворения кръг на състезанието, като ще е само от 2 манша (125 и 250)
        та последно ще има ли морокрос или няма да има, всеки казва различни неща, дори ни позволиха да караме, н оаз лично отказах
        надявам с еда има мотокрос, би било жалко тази година да има само ендуро ;х

        Решили сме да има и мотокрос, като начало на тренировките сме определили 14.30ч. а първи старт 15.00ч.(неделя 02.05.2010) и не два манша, а по два манша, ако има време и 'гювеч'(един манш)!

        Всякакви тренировки до тогава, по трасето са забранени, за да може пръста да се слегне, пък има и още много довършителни работи!
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • #19
          До: Ендуро Севтополис 2010

          страхотно евала ви правя за това че ще оправите трасето
          не е кой знае какво (за мотокрос трасе) но си е традиционно и атмосферата е страхотна
          успех ви желая с организирането на състезанията, там сме със сигурност!
          SUZUKI RMZ 250

          Коментар


          • #20
            До: Ендуро Севтополис 2010

            ще има ли Ендуро Севтополис 2010 ??? ако ви трябва нещо трудова помощ мога да помогна
            луд умора няма!!!

            Коментар


            • #21
              До: Ендуро Севтополис 2010

              Първоначално публикуван от fanatika_kz Преглед на мнение
              ще има ли Ендуро Севтополис 2010 ??? ако ви трябва нещо трудова помощ мога да помогна
              Естествено, че ще има
              Ние май ще сме най-организираният кръг, но това ще се отчете не от нас ...
              След състезанието мисля да пусна един преглед на ангажиментите, за да сте наясно колко жега има при организацията на подобно начинание

              Относно помоща - ВСЕКИ КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ПОМОГНЕ ДА ЗАПОВЯДА в четвъртък от 10:00 на стадиона в с. Шейново.

              Има много работа а малко време

              Нека който дойде там се представи че идва за да помага а не да зяпа, за да сме наясно на кой можем да разчитаме
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • #22
                До: Ендуро Севтополис 2010

                За съботния ден изпитваме остра нужда от помагачи, контроли, отцепки! Естествено всички доброволци, ще бъдат преки наблюдатели на интересните места!!!

                Нека който има желание, да се свърже с мен или Тошко, ако пък няма координати, да пише тук!

                Благодарим предварително!!!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #23
                  До: Ендуро Севтополис 2010

                  Здравейте,ето малко снимки от вчерашният ден на ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 с. Шейново,Благодарим на всички организатори,участници и им пожелаваме и занапред успехи в предстоящите кръгове












































                  Коментар


                  • #24
                    До: Ендуро Севтополис 2010

                    еееееее най-накрая малко снимки,хайде няма ли още материал













                    Коментар


                    • #25
                      До: Ендуро Севтополис 2010

                      Първоначално публикуван от paula1972 Преглед на мнение
                      еееееее най-накрая малко снимки,хайде няма ли още материал

                      АБЕ ХОРА

                      Темата е на друго място, тази тук я отворихме като работна, за оговорки и др.

                      За най-лесно цъкайте върху оранжавия надпис с големи букви под моя пост! Там има много материал!
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Ендуро Севтополис 2010

                        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                        АБЕ ХОРА

                        Темата е на друго място, тази тук я отворихме като работна, за оговорки и др.

                        За най-лесно цъкайте върху оранжавия надпис с големи букви под моя пост! Там има много материал!
                        Откъде да знаят хората бе ФИЛЬО тъи кат гледам пише ендуро севтополис 2010 нестига че са се потрудили ами ги и опрекваш като не им е там мястото ги прехварли в другата и без туи няма кои знаи колко матрял

                        Коментар


                        • #27
                          До: Ендуро Севтополис 2010

                          Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                          Откъде да знаят хората бе ФИЛЬО тъи кат гледам пише ендуро севтополис 2010 нестига че са се потрудили ами ги и опрекваш като не им е там мястото ги прехварли в другата и без туи няма кои знаи колко матрял
                          Нямам възможност да прехвърлям нищо(не съм модератор)!

                          Не упреквам никой!

                          Така поне разбрахте къде е раздела със състезанията, можете месеци наред да разглеждате снимки
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X