Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Golf Synchro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: WV Golf sinhro

    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    По мое мнение дали става или не,Голф-Синхро,зависи главно от едно устройство.Специфично...Сачма некаква...
    Че става, става, аз с Пасата какви изпълнения съм правил
    (2-3 пъти сменям предна броня,но пак добре че поне интеркулера засега оцелява), а той си е кораб в сравнение с Голфа!!!

    Но си прав, не те ли удари сачмата нищо не става!
    sigpic УАЗ-452

    Коментар


    • #17
      До: WV Golf sinhro

      Синхро системата явно е сполучлива.На нейна база са проектирани доста СУВ-ове.Голф-а е доста балансиран като предавки.При потегляне на голеееми баири му липсва една бавна...Иначе като тръгне отдолу и няма спиране.Едни пружини от вътрешната страна на вътрешните карета изпълняват чатично ролята на ЛСД,а това в комплект с тегло на колата около тон е само в плюс.Като се пипне окачването малко се получава един доста добър клиренс.На моя Голф го мерихме-36см.С една дума-СТАВА!!!
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #18
        До: WV Golf sinhro

        Добре де Соти, Голфа няма ли EDS на предният мост.
        Като загуби сцепление някое колело веднага му се придава спирачно усилие, дори и ако двете диагонални колела са във въздуха примерно , така е на Пасата!!!

        Зимата с хубави гуми кефа е голям!
        sigpic УАЗ-452

        Коментар


        • #19
          До: WV Golf sinhro

          Голфа няма такива екстри, но се справя и без тях.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #20
            До: VW Golf Synchro

            Йори е върл привърженик на марката! И знае доста за Голфчетата Между другото може би тук е момента да му честитим новото ГСИ. Честито! Със здраве да си го караш Йори!

            Коментар


            • #21
              До: VW Golf Synchro

              не ми хвалете пасата /за офроуд/, щото по-ниска кола трудно се намира... на 10см бордюр ми удря, ако не слизам пълзешком...
              на същото място с "турския" меган слизах на 2-ра скорост в продължение на 2 години и не съм имал никакъв проблем...

              голфа и той не е хич висок в стандартният си вид... виж транспортер Т2 е друга бира...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                До: VW Golf Synchro

                Внимавай какво си навличаш на главата! Ей сега ще го прочете Йори

                Коментар


                • #23
                  До: VW Golf Synchro

                  Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                  Внимавай какво си навличаш на главата! Ей сега ще го прочете Йори
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #24
                    До: VW Golf Synchro

                    Е, вече е късно......... Прочете го!

                    Коментар


                    • #25
                      До: VW Golf Synchro

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      не ми хвалете пасата /за офроуд/, щото по-ниска кола трудно се намира...
                      Така е, но измамното чувство за някаква проходимост идва от доброто сцепление, човек се увлича(въпреки чи си знае колата и....) и като удари сачмата........
                      sigpic УАЗ-452

                      Коментар


                      • #26
                        До: VW Golf Synchro

                        Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                        Така е, но измамното чувство за някаква проходимост идва от доброто сцепление, човек се увлича(въпреки чи си знае колата и....) и като удари сачмата........
                        сцеплението на пода с настилката ли имаш предвид?
                        пробвай някой по-каменист път и ще усетиш много удари, но не от съчми, а от камънаци... тия автомобили са правени за стабилност на мокър/заснежен път и нямат нищо общо с офроуда...
                        това, че някой е направил модификации за да вдигне автомобила с 20-ина см е съвсем друг въпрос...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #27
                          До: VW Golf Synchro

                          Абсолютно си прав!!!
                          sigpic УАЗ-452

                          Коментар


                          • #28
                            До: VW Golf Synchro

                            Здравейте!Моля знаещите колеги да обяснят /може на Л.С./ как става повдигането на голф-2.Намира ми се един дизелов, който ще бъде използван за риболов и движение по черни пътища.Той и до сега се използва така, но е въпрос на време да му остане картера някъде. Никъде не намирам достатъчно изчерпателна и подробна информация по въпроса.Ясно,че джантите ще са 15-ки, но самото повдигане особено на предницата....ми е все още мистерия.Въпросите ми са от какво се използват амортисьори и пружини, удължават ли се по някакъв начин полуоските, за да не чупи карета /чух, че се удължавали с някакви фланци, но нищо конкретно/...
                            Извинявам се на колегата,че му използвам темата.

                            Коментар


                            • #29
                              До: VW Golf Synchro

                              Голф синхро и чероки 2.1 тд купих миналата година от Германия.Стягам се да повдигна голфа тези дни но и аз търся информации за повдигането.Иначе голфа се много добре стяга с черните пътища,калта и сняга .Споменах черокито само с цел да се знае че едно другото не може да смени.

                              Коментар


                              • #30
                                До: VW Golf Synchro

                                Нещо такова ли имаш в предвид?




                                Ето ти направо цялата тема У Форума на VW.Ама там не им е много интересна...
                                http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic...E8%E3%E0%ED%E5
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X