Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за УАЗ 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Гуми за УАЗ 469

    Двигателя ми е 451, бързите мостове, гумите са Кумхо 33"х12,5х15 - с лети джанти смесено каране /асвалт 80 гора 20/ харчи 20газ. За асвалт и лек черен път стават. 100км/ч вдига а 80км/ч може да поддържа
    Преди с Федима шарка Сироко 245/70/15 харчеше 22л само по шосе и над 90км/ч неможеше, много му бяха тежки, но пък добри за кал и тежък терен.
    0888 50 13 35

    Коментар


    • #92
      От: Гуми за УАЗ 469

      аз същто търся гуми за уаз имам уаз 452 предните гуми ми са роял и са добри мисля че са регенерат но ми трябват задни ако някои може да ме насочи

      Коментар


      • #93
        От: Гуми за УАЗ 469

        Добре дошъл в сайта!!?
        Явно отскоро имаш ужаската,явно отскоро си имаш работа с автомобил 4х4 и се надявам че освен писател си и читател.
        Щом предните ти гуми са роял/незнайно какви размери/то би следвало и задните да са същите -роял,същият размер като предните.
        Ако пък си признаеш с подробности за какъв път ще ти трябват гуми,т.е. къде и за какво ще ползваш уазката,рискуваш да получиш още по качествени и точни отговори.
        Безавариини километри ти пожелавам!!!
        основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

        Коментар


        • #94
          От: Гуми за УАЗ 469

          Колеги, търсех нови гуми за УАЗ469, ама като видях цената на нова Я-245 - 170лв сериозно се замислих. Та въпросът ми е следния:
          след като цената на най-калпавата универсална гума Я-245 е такава, дали не е по-добре да потърся някоя втора употреба от други "западни" марки?
          Например нещо от размер 225/85 или от цоловите-30"/9,50. Ще се ползва предимно по твърд път и асфалт, лятно време. Дайте идея за марка. Благодаря!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X