Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

    Здравейте колеги,
    Въпроса за спирачните дискове ми е следния:
    Понеже моят дзвер е от първите или по-точно Сузуки-Самурай-83г., е с барабанни спирачки и отпред /предния диф/ и реших да слагам дискови отзад /за там ми е ясно прочетох темата/ но питането ми е за отпред-имали някакви разлики и особенности при поставянето понеже имам някой съмнения но реших да попитам компетентните като Вас ако естественно някой го е правил.
    Ще съм благодарен за отзовалите се със съвет или мнение

    Поздрави

  • #2
    До: Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

    Чети тук, колегите слагат дискови спирачки, но на задния мост. Ти го почваш по-отдалече , но нищо.
    Ето виж и тук.
    По-добре късно, отколкото по-късно.

    Коментар


    • #3
      До: Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

      Здравей Жорка,

      Както съм написал, темата за задните дискови спирачки съм я изчел многократно и за тях всичко ми е ясно как трябва да го направя,но въпроса ми беше,че след като сложа дискове отзад няма да остана с барабани отпред я-резил. Та въпроса е дали има особенности и при тяхното поставяне /на дискови спирачки/ отпред както при задните и дали се правят някакви промени /защото съм с барабани и отпред/
      Между другото днес отивам да взема всичко необходимо за тези промени,близо до мястото където живея има морга само за Самурай и Витара,та ако на някой му трябва нещо мога да съдействам.Всичко се внася от Швейцария и е работещо.

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

        Поздравления за куража, че си се захванал с тая работа! Щом и моргата е наблизо, има всички предпоставки за успех. Меду другото дай някакви координати на тази морга, в Троян ли е или в Ловеч?
        По-добре късно, отколкото по-късно.

        Коментар


        • #5
          До: Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

          с.Орешак на 7км от Троян работя там а номера на шефа е 0888812222
          Seat Alhambra TDI
          Kawasaki KVF650
          Honda CRF250X
          Suzuki Vitara

          Коментар


          • #6
            До: Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

            Здравей Жоро,

            Момъка е прав и това е телефона на гастербайтера.
            Между другото имам вече всичко и сам ще разбера каква е истината за ОТПРЕД.
            Поздрави

            Коментар


            • #7
              До: Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

              Не забравяй да щракнеш някоя снимка и да се похвалиш с резултата!
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #8
                До: Предни спирачни дискове - ВЪПРОС ?

                На всяка цена ще има снимки но на по-късен етап,сега всичко се почиства от ръждата,грундирва ,боядисва и т.н.,говоря за спирачни апарати ,дискове и темподобни.Дано всичко да стане.Има мнооооого работа.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X