Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Първоначално публикуван от garnet Преглед на мнение
    Колега нов съм тук. Как да поръчам и каква разфасовка ще ми е нужна за 3 седмици за 2 човека?
    Под каква форма е - крем, лосион?
    Вземи си 1 килограм, цената спрямо другите - имитатори на репелент ( точно така , в сравнение с това те са имитатори ) , на пазара е смешно ниска.
    Казвам ти да си вземеш 1 кило, защото , когато те надушат другите хомосапиенс, че самоти и жена ти не сте нахапани , ще почнат да ви муфтят яко
    Аз последно си взех 8 килограма миналата година , сега имам половин , но мисля да изкарам лятото с него. На другите дадох контактите на г-н Франц да си заръчват от него , че нали знаеш " ..посредника ти е лайно .. "
    Вземи си 1 килограм , ако не си доволен , заявяам най-отговорно , че аз ще ти откупя остатъка на цената която си платил
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Тоалетно мляко е носителя на репелента. Двама човека всеки ден ли ще се мажете през тези 3 седмици. Нямам на идея, половинка би трябвало да ви стигне. Но като се има предвид, че сравнително с другите продукти не е скъп, може да си вземете и кг.
      Мерси ще ти пиша на мейла. ДЕЕТ ли е активната съставка (ако е тайна не ми отговаряй )

      Коментар


      • От: Репелент!

        Да споделя - в Конго,Централно Африканската република и Габон,репелента...РАБОТИ!!!!И в хотелите не съм хапан и навън.Около мен имаше - чешещи се и изядени.
        В БГ работи навсякъде където съм го пробвал.
        Пътят е целта.

        Коментар


        • От: Репелент!

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          ... Пази и от кърлежи.
          Пази как - не се качват или не се впиват?

          Питам понеже в неделя от омазаните си с него голи крака смъкнах четири докато пълзяха нагоре където обикновено се забиват (в областите под дрехите имам няколко попадения от тази година и само един зад коляното, в прегъвката на крака, докато съм с къс панталон).

          Коментар


          • От: Репелент!

            Поръчах, ще пробвам в Кения, Танзания и Зимбабве.

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
              Пази как - не се качват или не се впиват?

              Питам понеже в неделя от омазаните си с него голи крака смъкнах четири докато пълзяха нагоре където обикновено се забиват (в областите под дрехите имам няколко попадения от тази година и само един зад коляното, в прегъвката на крака, докато съм с къс панталон).
              Нямам на идея как точно пази. Едната от съставките е и срещу кърлежи. Мен не ме е лазил никога кърлеж със или без репелент, имал съм късмет. Но от рибари от Козлодуйско имам тази информация, че намазани не ги хапели комари и кърлежи пък другите ги яли.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Репелент!

                Данчо, възможно ли е тоалетното мляко да се смени с нещо друго, което не дава толкова обем и тегло? За преходи в планината като Ком - Емине половин кило си е от значение.
                Ако може, би ли да ми запазил една тубичка с UV, без аромат. В началото на юли ще мина през офиса да си го взема, както миналата година.

                Коментар


                • Репелент!

                  За колко време ще си в планината, че да носиш половин кило?
                  Аз си пресипвам 200 грама някъде и си го нося с мен , постоянно. Не тежи и изкарвам доста време, а черпя и другарите
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Интересно ми е просто. Сега не мога да ходя по планините, но се е случвало да ги докарам до 20-тина дена. Ей това:
                    Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
                    ...преходи в планината като Ком - Емине ...
                    ако не ти говори нищо, не знам как да го обясня.

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Ако правиш Ком-Емине за 20 дена пеша , без супорт си робот Иначе казвам ти за 20 дена , само за теб 200 грама са ти предостатъчно, ще артисат. А другото което се сещам , че мен в планианата , комар не ме е хапал и без репелент
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Ами, правя - вятър, сега съм с две дискови хернии. Преди години, доста години всъщност, правих около 20 дневна обиколка на Рила, с всичко на гръб. Ама тогава бях младеж де. Чакай, че се отплеснахме...
                        От репелента миналата година една тубичка (500 ml.) ми стигна за месец на морето, но аз го ползвам и за слънцезащита, понеже изгарям зверски още докато съм във водата. За лежане по плажа и дума не може да става, сигурно ако пробвам да се пека като туристите ще хвана хрупкава коричка. Предполагам, че всеки си има различен разход на мазило : )

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Аз пък засега главно за слънцезащита съм го ползвал. Не че не ме е спасявал много пъти и от кръвопийни насекоми, но най-хубавото е че не мисля с какво и в какъв ред да се мажа.

                          При нас (семейството) и двата риска са големи - и сме много бели и уязвими на слънце, и много популярни сред комарите.

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от garnet Преглед на мнение
                            Поръчах, ще пробвам в Кения, Танзания и Зимбабве.
                            Получен.
                            Ще се тества август срещу "отровните" комари (малария)

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              И моля да се споделят впечатления.
                              От миналата година ще ми хартиса една опаковка.Не разпечатвана.Ако на някой му трябва,да казва.(мисля че е 1л,но ще погледна по-късно колко точно е).

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                мен в планианата , комар не ме е хапал и без репелент
                                Миналата седмица се отбихме до Смолянските езера, точно в 19.00 като по команда излязоха, а тубичката с репелента беше на няколко километра от мен, в колата. Още ме сърби като се сетя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X