Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Щото само с разклащане няма да мин.

    п.п. Пробвано е на тъщата. Жива е още.

    Коментар


    • От: Репелент!

      Репелента трябва да е гъст. Когато се стопли става течлив и облива, белее, но не попива. Съхранявайте го под 30 градуса, мажете до бяло, когато е гъст се маже и попива добре - съответно пази добре. Бройките не се бъркат шише по шише за да има разлика, разликата е в нанасянето.
      Дунавски гъсти - ми се е случвало да се мажа сутрин и вечер, но колкото и да са гъсти не са като на Ладога и в Нигерия, а отзиви имам доста добри.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Репелент!

        Проблем ли ще е , ако се съхранява в хладилник?
        First Man, then Machine!
        Lada Niva
        Honda XR 400

        Коментар


        • От: Репелент!

          Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
          Проблем ли ще е , ако се съхранява в хладилник?
          Няма проблем, но няма смисъл.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Репелент!

            Репелента предпазва ли от кърлежи?
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • От: Репелент!

              Според съставката гони и кърлежи. Отзиви от ползвали има че други са полазвани а намазани с репелента не.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Репелент!

                Аз се бях пръскал с Брос/червен/ и ме налази кърлеж.Това преди да бъде готов репелента.
                Засега след като се мажа с него няма проблем.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Мояt репелент е и с UV 15 фактор - допълвам,вече не ми пари по ръцете и ми е комфортно.
                  Накратко:репелента работи,не ме ядат и не изгарям.

                  ОГРОМНИ благодарности на Musovir
                  Пътят е целта.

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Софийските комари са особено хищни привечер. Преди две вечери щяха да ме вдигнат в облаците, толкова много бяха. Тествах репелента само по ръцете, съвсем леко намазване и ...край! Спряха даже да ме доближават гадовете. Така, че БЛАГОДАРЯ! Чудото работи перфектно

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      но колкото и да са гъсти не са като на Ладога и в Нигерия,
                      Аз съм дунавско чедо и на някоко десетки комари обикалящи покрай мен не обръщам внимание.За мен гъсти комари са когато затрудняват дишането .
                      Ще разбъркам и ще пробвам,но след десетина дни.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Току-що пробван на комарите в горите на колския полуостров...
                        Тук комарите бяха толкова, че ти пречат да гледаш - влизат в очите...
                        Основен проблем - трудно се нанася на главата - гадините хапят през косата, въпреки, че си я намазах обилно (какво не прави зора )...
                        Затова пръсках и с купешки спрей (тукашен)...
                        Намазах си и лицето с нашенския - гадините бяха много...
                        Но пазете очите - люти доста ако се получи контакт с лигавицата...
                        Дали е ефективен или не - немога да кажа - околните пръскаха и с тамошни спрейове... Поражения имах, но не сериозни...
                        В смисъл - тукашните гадини хапят (по принцип ме хапят доста), имах плюски по веждите/клепачите (мотахме се покрай кучешки впрягове и елени), но явно комарите са екологично чисти и след 2 часа плюската изчезва и спира да те сърби...
                        Поражения извън главата (над врата) нямах нито едно...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Току-що пробван на комарите в горите на колския полуостров...
                          Тук комарите бяха толкова, че ти пречат да гледаш - влизат в очите...
                          Основен проблем - трудно се нанася на главата - гадините хапят през косата, въпреки, че си я намазах обилно (какво не прави зора )...
                          Затова пръсках и с купешки спрей (тукашен)...
                          Намазах си и лицето с нашенския - гадините бяха много...
                          Но пазете очите - люти доста ако се получи контакт с лигавицата...
                          Дали е ефективен или не - немога да кажа - околните пръскаха и с тамошни спрейове... Поражения имах, но не сериозни...
                          В смисъл - тукашните гадини хапят (по принцип ме хапят доста), имах плюски по веждите/клепачите (мотахме се покрай кучешки впрягове и елени), но явно комарите са екологично чисти и след 2 часа плюската изчезва и спира да те сърби...
                          Поражения извън главата (над врата) нямах нито едно...
                          Какво ядат тамошните комари, когато няма варненци :-) За лична информация - беше ли си намазал тялото с репелента? Другите бяха ли нахапани по телата?
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Обикновено хапват елени и кучета, а ние се въртяхме покрай тях
                            Бях се намазал, ама при температура +7С и дъжд от време на време, всички бяхме с дебели връхни дрехи (аз - с тениска, пуловер и дебело ветро и водо-непропускливо зимно яке), та никой не бе нахапан по тялото
                            В интерес на истината китките и врата ми бяха открити, но не бяха нахапани. Но главата ми, започвайки от врата точно с началото на косата та до лицето бяха нахапани.
                            Намазах ги с репелента (шоуто бе като си мазах с маслото косата ), ама продължиха да рупат в същия участък гадините
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Трябват ми от тия комари за тест :-)
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                Трябват ми от тия комари за тест :-)
                                Не ти трябват - повярвай ми Ама ако остане някой в колата - ще ти го донеса
                                Ако имаш възможност - помисли за по-лек вариант (течност или нещо подобно) с възможност за нанасяне върху коса, лице и т.н.....
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X