Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Аз също си го взех(след 5-дневен престой в еконта) репелента е доказан срещу дунавски комари, а те като кацнат на оградата и кучето ги лае.
    Благодаря.
    Grand Cherokee WJ 4.7 V8
    Това е положението.

    Коментар


    • От: Репелент!

      Пуснах заявка срещу комари от порода "тракийска нагла". Нямам претенции дали ще ухае на BOSS, Allure, Armani или подобно. А UV защитата работи ли?

      Лек ден

      Т.
      Good guys drive Land Rovers!

      Коментар


      • От: Репелент!

        Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
        Пуснах заявка срещу комари от порода "тракийска нагла". Нямам претенции дали ще ухае на BOSS, Allure, Armani или подобно. А UV защитата работи ли?

        Лек ден

        Т.
        Слънцепредпазния фактор е 15, повече от доволно според мен.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Репелент!

          Има ли възможност да купя едно шишенце на място във Варна, другата седмица ще минавам от там и ако имам време ще се отбия да го взема. Не пускам поръчка на мейла, понеже не съм сигурен дали ще успея, но ако има свободни бройки може да ми дадете адрес и телефон на ЛС и да се обадя като стигна.

          Забравих да питам, подходящ ли е за дете на 2 и половина?

          Коментар


          • От: Репелент!

            Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
            Има ли възможност да купя едно шишенце на място във Варна, другата седмица ще минавам от там и ако имам време ще се отбия да го взема. Не пускам поръчка на мейла, понеже не съм сигурен дали ще успея, но ако има свободни бройки може да ми дадете адрес и телефон на ЛС и да се обадя като стигна.

            Забравих да питам, подходящ ли е за дете на 2 и половина?
            Моите си ги мажа :-) . Когато наближиш Варна, звънни о878ч15685, дори да съм още в болница, ще ти обясня, къде да отидеш.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              Благодаря, записвам си го.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
                Пуснах заявка срещу комари от порода "тракийска нагла". Нямам претенции дали ще ухае на BOSS, Allure, Armani или подобно. А UV защитата работи ли?

                Лек ден

                Т.
                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                Слънцепредпазния фактор е 15, повече от доволно според мен.

                Относно UV защитата , аз си взех отделно кремът , който предлага колегата , той е с фактор 10 . Направих си експеримент , намазах си еднат ръка , а другата не и се осеща огромна разлика. На ненамазаната ми пари , на другата не .

                Геодезист съм и прекарвам по около 8 часа на слънце , и кремовете ги ползвам от около 6 години , просто , репелента го ползвам вечер , когато има комари , но няма слънце , заова си разделих поръчката

                Благодаря за чудесния продукт!
                ПослеПис: Айде оздравявай вече и никога повече да не видиш болница !
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Репелент!

                  И на мен ми дойде Еконтско съобщение. Благодаря много! Бързо възстановяване.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Вчера получих пратката. Сърдечно БЛАГОДАРЯ.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Два дена на Дунава,всички колеги нахапани, аз не Великос Репелентос
                      Силно препоръчвам, който не си е взел, да си поправи грешката
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        И аз получих пратката. Благодаря и бързо оздравяване.
                        sigpic

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          И аз я взех с малко закъснение по моя вина. Благодаря и още един път се извинявам за закъснението.
                          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                            И аз я взех с малко закъснение по моя вина. Благодаря и още един път се извинявам за закъснението.
                            +1 И аз така.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Понеже имаше проблем при мен,да отбележа,репелента работи,както колегата каза ,трябва да се разбърка след като е стоял на топло,след разбиване на съставките няма проблем с комарите.
                              Мерси още веднъж.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Понеже имаше проблем при мен,да отбележа,репелента работи,както колегата каза ,трябва да се разбърка след като е стоял на топло,след разбиване на съставките няма проблем с комарите.
                                Мерси още веднъж.
                                Хъ,що не пише"разклати преди употреба",а само за интимните части.
                                Защото при мен го имаше момента с топлото(в лодка),след това се появиха първите комари-намазах се-добре ги пропъждаше,но след 21,30 кът се сгъстиха комарчетата стана страшно.
                                Породата им е дунавски гъсти ако има значение.
                                Ще разбърквам и пак ще пиша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X