Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Репелент!

    Може ли и за мен малко? Мисля да прекося Сибир тази година лятото с мотор и със сигурност ще ми трябват такива препарати. Може би месец ще съм там. Не знам половин кило ще ми стигне ли? Или едно кило да взема пък нека остане. До сега съм ползвал "OF", но действието му е ограничено във времето.
    Телефона ми е 0888 403 409, от Пазарджик съм Владимир Чорбаджийски.
    Последно редактирано от ВладиЧ; 05-03-10, 08:48.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #32
      До: Репелент!

      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      Може ли и за мен малко? Мисля да прекося Сибир тази година лятото с мотор и със сигурност ще ми трябват такива препарати. Може би месец ще съм там. Не знам половин кило ще ми стигне ли? Или едно кило да взема пък нека остане. До сега съм ползвал "OF", но действието му е ограничено във времето.
      Телефона ми е 0888 403 409, от Пазарджик съм Владимир Чорбаджийски.
      Записан си.

      Моля само колеги, като си поръчвайте, казвайте кой с аромат и кой без. Да не объркам нещо в последствие.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #33
        До: Репелент!

        Може ли и моя без аромат?
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • #34
          До: Репелент!

          Аз съм за аромата, за да им мириша на хубаво на сибирските комари. И с по-хард съставки, че там били по-зли от дунавските.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #35
            До: Репелент!

            Първоначално публикуван от musovir
            За тези, които ги интересува съдържанието:

            Dymethyl Phtalate, Diethyl Toluamide, Ethyl Hexanediol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-80, Glyceril Stearat, Parafinum Liquidum, Titanium Dioxide, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinpone
            Чета съставките, нищо не разбирам от тях, но гледам има и алкохолец. Може ли него да ми го сипнеш в отделна бутилчица ?
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • #36
              До: Репелент!

              Има много добър препарат който се продава по аптеките и се казва AUTAN -в две форми спрей и ролков .Ефективен е при всички насекоми-летящи и скачащи и кърлежи,подходящ е за деца и не мирише натрапливо.Като количество е доста и стига за доста време.Като цена ...също смешна.
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #37
                До: Репелент!

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                Има много добър препарат който се продава по аптеките и се казва AUTAN -в две форми спрей и ролков .Ефективен е при всички насекоми-летящи и скачащи и кърлежи,подходящ е за деца и не мирише натрапливо.Като количество е доста и стига за доста време.Като цена ...също смешна.
                Ами купи си,не спами в темата на човека-тя е създадена за конкретен продукт,не е общоинформационна за репеленти.
                Колкото до смешната цена на "Аутан"-100мл/л спрей е 8/9 лева,както намериш.Всеки може да смята нататък.

                За миризмата-моя вмирисан,каквото беше описано-горски цветя ми е останало в главата.

                Коментар


                • #38
                  До: Репелент!

                  Айде и аз да се запиша за парфюмиран, ако може за 1/2 литър ако не тогава 1литър, а ще черпя и приятели
                  Николай Папазов

                  Коментар


                  • #39
                    До: Репелент!

                    Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                    Чета съставките, нищо не разбирам от тях, но гледам има и алкохолец. Може ли него да ми го сипнеш в отделна бутилчица ?
                    Този алкохолец е на прах, можеш да си го ръсиш директно върху салатата . Ама трябва много да носиш и на другата част от алкохола

                    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                    Има много добър препарат който се продава по аптеките и се казва AUTAN -в две форми спрей и ролков .Ефективен е при всички насекоми-летящи и скачащи и кърлежи,подходящ е за деца и не мирише натрапливо.Като количество е доста и стига за доста време.Като цена ...също смешна.
                    Има и други в аптеките, освен указания от теб. Всеки си избира. Ако купешките вършеха толкова добра работа, щях ли да си бъркам сам? Купешките са за у дома и в парка.

                    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                    Айде и аз да се запиша за парфюмиран, ако може за 1/2 литър ако не тогава 1литър, а ще черпя и приятели
                    Щом ще раздаваш и на приятели, по-добре 1 кг.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #40
                      До: Репелент!

                      Моя килограм нека си ухае на бурени, те през лятото не пречат, а зимата няма комари на свинския лов.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Репелент!

                        Моя литър целия без мириз.Благодаря!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Репелент!

                          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                          Ами купи си,не спами в темата на човека-тя е създадена за конкретен продукт,не е общоинформационна за репеленти.
                          Колкото до смешната цена на "Аутан"-100мл/л спрей е 8/9 лева,както намериш.Всеки може да смята нататък.

                          За миризмата-моя вмирисан,каквото беше описано-горски цветя ми е останало в главата.
                          Сори ,аз редовно си купувам и съм доволен.През повечето време съм на работа и в къщи ,а по рядко сред природата(още не ме пъдят от къщи)и не ми се налага да употребявам такива промишлени количества-по литър и два(обикновенно се къпя в къщи).Използвам лицензирани фармацавтични продукти-тествани и проверени,а не някаква гаражна търговия.Това е проблема на България ,че всеки се занимава с несвойствена работа.Колегата като не иска да го спамя да си регистрира продукта и да вземе Нобелова награда за репеленти(ако раздават такава)По отношение за информацията за репеленти-този курс съм го карал още 93година по инфекциозни болести,епидемиология,паразитология и тропическа медицина и мога да ти обясня нещо ако те интересува.Още повече,че работя като общопрактикуващ лекар и ми се налага да се сблъсквам с практическия аспект на нещата,т.е. да прилагам лечение и профилактика.Едва ли си виждал умиращ от Кримска-Конго хеморагична треска ухапан от кърлеж и затова вярвай повече на професионалите.Аутана-на е скъп ,защото един екип от химици,биохимици,инсектолози,токсиколози,лекари-клиницисти,пациенти-доброволци,фармаколози(и безброй бели мишлета и зайчета) са синтезирали ,изпробвали в продължение на 10-20 години един продукт,безопасен за употреба ,с поносима цена и задоволителен ефект.Нямаше въобще да ти отговарям ,но имам свободно време и ме подразни светкавично импулсивния ти отговор и реших да ти изясня позицията си.Поздрави на всички. Впрочем,разгледах на колегата прескрипцията(съставките)и в нея се съдържат ненаситени и ароматни въглеводороди(известни канцерогени и отрови),главни виновници за едни екзогенни трудно лечими екземи и кожни проблеми.Така че си помислете добре преди да потребявате подобни нелицензирани бъркочи.
                          Последно редактирано от mihov_1969; 06-03-10, 16:30.
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Репелент!

                            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                            Сори ,аз редовно си купувам и съм доволен.През повечето време съм на работа и в къщи ,а по рядко сред природата(още не ме пъдят от къщи)и не ми се налага да употребявам такива промишлени количества-по литър и два(обикновенно се къпя в къщи).Използвам лицензирани фармацавтични продукти-тествани и проверени,а не някаква гаражна търговия.Това е проблема на България ,че всеки се занимава с несвойствена работа.Колегата като не иска да го спамя да си регистрира продукта и да вземе Нобелова награда за репеленти(ако раздават такава)По отношение за информацията за репеленти-този курс съм го карал още 93година по инфекциозни болести,епидемиология,паразитология и тропическа медицина и мога да ти обясня нещо ако те интересува.Още повече,че работя като общопрактикуващ лекар и ми се налага да се сблъсквам с практическия аспект на нещата,т.е. да прилагам лечение и профилактика.Едва ли си виждал умиращ от Кримска-Конго хеморагична треска ухапан от кърлеж и затова вярвай повече на професионалите.Аутана-на е скъп ,защото един екип от химици,биохимици,инсектолози,токсиколози,лекари-клиницисти,пациенти-доброволци,фармаколози(и безброй бели мишлета и зайчета) са синтезирали ,изпробвали в продължение на 10-20 години един продукт,безопасен за употреба ,с поносима цена и задоволителен ефект.Нямаше въобще да ти отговарям ,но имам свободно време и ме подразни светкавично импулсивния ти отговор и реших да ти изясня позицията си.Поздрави на всички. Впрочем,разгледах на колегата прескрипцията(съставките)и в нея се съдържат ненаситени и ароматни въглеводороди(известни канцерогени и отрови),главни виновници за едни екзогенни трудно лечими екземи и кожни проблеми.Така че си помислете добре преди да потребявате подобни нелицензирани бъркочи.
                            С цялото ми уважение към професията и познанията ти,звучиш като рекламен агент,а не като лекар-специалист в конкретната област.
                            Мога и да се обоснова от гледната точка на профан в областта/такъв съм/.
                            Аз съм краен потребител/къпещ се редовно/-интересува ме крайният ефект,а не съставките на продукта/не рядко съставките са смукани от пръсти,да защитят лиценз и екзистенц оптимум за допускане на пазара-личен опит в друга област/.
                            Съмнява ме колегата да е родА с д-р Менгеле,та след проби върху децата си,да реализира луда печалба от 50кг репелент...
                            Ако съм прозвучал грубо-извинения в аванс,за офертата в темата-нека сме толерантни,ако е кьор фишек,аз първи ще постна некоректната сделка/както и негативи за здравето,ако са налични/ и ще предприема действия срещу участника,спрямо правилата тук-обещавам официално/.
                            Но на нероден Петко,не пиша ни двойки,ни шестици.
                            Поел съм собствен риск/избор и не ангажирам никого с действията си-лично решение и авоари!
                            Последно редактирано от maxxx; 06-03-10, 19:04.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Репелент!

                              Дано не ме сиктирдосате, обаче не се сдържам
                              Мога да играя ролята на хлапето от едноименния филм на Чаплин. Не знам как се гонят комари, но знам как се викат Научих го случайно и мога да отровя живота на всеки, който не вярва в репеленти. Ако ви е любопитно и не ми затрият поста - ще си кажа всичко Валерияна за котки е детска игра

                              Коментар


                              • #45
                                До: Репелент!

                                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                                ....Впрочем, разгледах на колегата прескрипцията(съставките) и в нея се съдържат ненаситени и ароматни въглеводороди (известни канцерогени и отрови), главни виновници за едни екзогенни трудно лечими екземи и кожни проблеми.Така че си помислете добре преди да потребявате подобни нелицензирани бъркочи...
                                Виж наборе (предполагам от ника) ти може и да си доктор, а може и само да имаш диплома (има разлика в призванието - идва от вътре), може да си карал курсове и обучения, но пък аз от 12 години работя във фирма, която произвежда козметика. За твое лично знание, би ли проверил в РИОКОЗ дали са забранени за употреба всичките тези "отрови" дето си ги намерил в съдържанието на продукта ми. Тоалетното мляко - за деца, което е носител на репелента, продаваме на пазара в България, Франция, Англия и Испания. Ако мислиш, че в БГ нещата минават метър с рушветчета на мазни служители в бели престилки, в цивилизования свят тоя номер не минава.
                                Ако съм прозвучал грубо, не е защото искам да те обидя, придържам се към тона ти.


                                Oтносно нелицензираните бъркочи и гражната търговийка:
                                Продуктът ще бъде произведен по всички правила за производството на козметика, в дезинфекцирани: помещение, хомогенизатор с вакуум помпа (0,05 бара) и съдове; от специалисти с нужното образование и опит.
                                Репелента го поръчвам лично за себе си от извенста фирма производител на различни активни съставки в света. Разрешен е за употреба в ЕС. Не го пускам на пазара с търговска цел, защото не мога да бъда конкурентен на такива големи фирми, които ти защитаваш. Паричките, които те хвърлят за реклама нашата фирма ги няма. За това не ни познаваш фирмата, но пък някои от продуктите ни са водещи на пазара у нас.

                                Моля всички, които ще опитат репелента да кажат в темата отзиви.

                                Натрупал си опит 1 година във форума и дано си забелязал, че тук не се толерират мошеници.

                                Чаро 4х4 го пробва миналата година. Изпратих му малко за тест. Той да каже дали му се е съдрала кожата.

                                Би ли споделил с нас състава на аутана, както и активните му съставки по INCI? Не ми се ходи до магазина да ги преписвам. И би ли споделил, къде съм казал нещо против аутана. Просто това, което забърквам, е по-силно и трайно. Каквато е крайната цел, на един рибар или ловец. Или пък в дъбовата горичка край Шкорпиловци, децата да продължават да тичат голи без да ги ядат хвъркатите.

                                Знаете ли, че Аутан освен спрей против ухапвания, който действа 3-4 часа според указанието (така пише в интернет), имат и спрей след ухапване от същите?

                                П.П. А що се отнася до природата, ние ходим там защото ни харесва, а не защото ни пъдят
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X