Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Репелент!

    И аз съм от мераклийте,един литър и ако може по-хард и без аромат.

    Коментар


    • #17
      До: Репелент!

      Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
      Аз бих пробвал кило. Че много ме дупчат гадините. В София съм.
      Комбинирай препарата и с кило .... ракия. Така и да те хапят, няма да ти пука. Поне докато не изтрезнееш ... Сори за спама, ама личните ми наблюдения са, че няма всемогъщ препарат, дето гони всичко. И при едни хора действа, при други - не. Мен не ме хапят много и рядко ползвам репеленти, но понякога така ме дупчат, че ставам на мехури. Не знам на какво се дължи. А всеизвестните дунавски комари се гонят само с напалм.....
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        До: Репелент!

        Хммм, ракия викаш? Може!
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • #19
          До: Репелент!

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Комбинирай препарата и с кило .... ракия. Така и да те хапят, няма да ти пука. Поне докато не изтрезнееш ... Сори за спама, ама личните ми наблюдения са, че няма всемогъщ препарат, дето гони всичко. И при едни хора действа, при други - не. Мен не ме хапят много и рядко ползвам репеленти, но понякога така ме дупчат, че ставам на мехури. Не знам на какво се дължи. А всеизвестните дунавски комари се гонят само с напалм.....
          Моите убеждения са, че действа. Ама ако комарите са като врабчета или са на ята като косове, тогава трябва по-често мазане.

          А що се отнася до ракията. Ако изпиеш 1 кило по обяд, комарите се напиват още във въздуха - щото на гладно не носят
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #20
            До: Репелент!

            Ми то ако са цяло ято, докато ги намажа всичките, ще взема да изтрезнея....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              До: Репелент!

              Истината е проста. Аз ще забъркам всичко на всичко 50 кг, защото съставката е доста скъпа.
              Посред лято няма да има как да приемам поръчки, освен ако не се съберат 50 килца. Та който се включи вкючи. После ще има само някакво малко количество, предполагам ако остане нещо. Пък и да хартиса то има трайност няколко години. Все ще го употребя. Аз мажа 4 човека всеки уикенд. Колегите от фирмата го чакат с нетърпение, ще вземат и за приятели. Та аз затова го пускам овреме.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • #22
                До: Репелент!

                Имам няколко въпроса относно тая идея /която наистина ми допада/.
                Първо за миризмата, както бе попитал вече някой. Не може ли без такава и ако не може, възможно ли е да е някакси по-близка до природната ? Причината е, че животните в гората усещат несвойствената /пък и не само нея/ миризма от километри.
                Второто питане е за "тоалетното мляко". Когато ми трябва репелента, за да го ползвам по предназначение, аз си мажа и косата и дрехите иначе няма никакъв смисъл. Кво като не ме ядат гадовете по лицето и ръцете, след като под косата и дрехите ме надупчват яко и безпроблемно. Не че много ще ми пука как ще изглеждат дрехите и косата ми след няколко часова употреба, ако той /репелента/ наистина си върши работа.
                А що се отнася до цената, при условие че продукта наистина е действащ, то тя е меко казано символична.
                Затова последното ми въпросче е как да направя поръчката ? Ако това е достатъчно, заявявам като начало 1 /един/ литър.
                Тази земя, по която тъпча сега,
                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                тази земя – не е моя земя,
                тази земя, простете, е чужда.

                Коментар


                • #23
                  До: Репелент!

                  Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                  Имам няколко въпроса относно тая идея /която наистина ми допада/.
                  Първо за миризмата, както бе попитал вече някой. Не може ли без такава и ако не може, възможно ли е да е някакси по-близка до природната ? Причината е, че животните в гората усещат несвойствената /пък и не само нея/ миризма от километри.
                  Второто питане е за "тоалетното мляко". Когато ми трябва репелента, за да го ползвам по предназначение, аз си мажа и косата и дрехите иначе няма никакъв смисъл. Кво като не ме ядат гадовете по лицето и ръцете, след като под косата и дрехите ме надупчват яко и безпроблемно. Не че много ще ми пука как ще изглеждат дрехите и косата ми след няколко часова употреба, ако той /репелента/ наистина си върши работа.
                  А що се отнася до цената, при условие че продукта наистина е действащ, то тя е меко казано символична.
                  Затова последното ми въпросче е как да направя поръчката ? Ако това е достатъчно, заявявам като начало 1 /един/ литър.
                  Значи репелента няма нужда да си го нанасяш върху дрехите. Просто се мажеш на голо. Те после и да ти кацат на дрехите, няма да хапят. А за да не те усещат животните, ако е без аромат и под дрехи, няма да усетят нищичко, освен твоята миризма, тя със сигурност ще е по-силна.

                  Дай си данните на лично.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • #24
                    До: Репелент!

                    Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                    И аз съм от мераклийте,един литър и ако може по-хард и без аромат.
                    Дай координати, име телефон. Може на лично.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #25
                      До: Репелент!

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Дай координати, име телефон. Може на лично.
                      Драгомир Величков 0898 61 21 94.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Репелент!

                        Моето литърче,предполагам го имаш предвид,когато си готов с препарата.
                        С тоя висок Дунав и после мочурищата,ще получиш точен отговор дали пази от най-злите гадини в родата им.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Репелент!

                          Един литър ще взема и аз.
                          Любомир Димитров - 0893 442 225.
                          Па ега стигне

                          Коментар


                          • #28
                            До: Репелент!

                            До тук са заявили:

                            c-gul, novembercharlie, Maxxx, Magician, Vladstudio, Goiko, Пламен Петров, Pretor и Любо Димитров (lama69).

                            Надявам се не съм изпуснал никого.

                            Съставката тръгна от чужбина за насам, скоро ще я получа.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • #29
                              До: Репелент!

                              Дали е възможно една част от репелента да бъде без парафюм?

                              Коментар


                              • #30
                                До: Репелент!

                                Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                                Дали е възможно една част от репелента да бъде без парафюм?
                                Може 50/50 устройва ли те ?
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X