Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранителни режими за намаляване на теглото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

    И какво се получава сега? Да ядем повече, за да отслабнем. Интересна сентенция и ако трябва да съм честен - допада ми много...но май няма да сработи
    LZ1DWW

    Коментар


    • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

      Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
      И какво се получава сега? Да ядем повече, за да отслабнем. Интересна сентенция и ако трябва да съм честен - допада ми много...но май няма да сработи
      Метаболизъма се засилва с по-често хранене в по-малки порции и с определена храна.
      Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

      Коментар


      • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

        Вероятно е така. Не разбирам от тези неща, но ми се струва, че с движение би се засилил повечко
        LZ1DWW

        Коментар


        • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

          Всъщност за разграждането на мазнините и мастните депа основно и огромна роля има биохимическата лаборатория на организма - черния дроб. Може да си спортуваш колкото искаш и диети да правиш - ако черния дроб не си върши работата на 100% - няма кой да освободи ензимите, необходими за разграждането на излишните мазнини. А около мастните депа се натрупва огромно количество вода, за да ги капсулира, за да не вредят на организма. Това е механизма на напълняването. При динамични или термични натоварвания (напр. работа, спорт или сауна, топло време) тази вода става в нестабилно състояние и се отделя с потта или с урината, но ако в този момент няма ензими, които да изгорят мастните депа - организма много бързо наваксва с водата, за да застане организма пак в относително равновесие. С една дума - мъка и никакъв резултат. Затова се препоръчва изследвания на черния дроб, прочистване на черния дроб и жлъчката (една много дълга и сложна процедура, но ефекта е умопомрачителен - наблюдавах го при мой близък, но аз още не мога да се реша). За един месец такива неща изхвърли от организма, че се уплаших какво има в нас натрупано като отрови. А ако се мине цялостен курс на изчистване на организма - много от нас ще захвърлят и последните хапчета, които пият за нещо си.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

            Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
            Вероятно е така. Не разбирам от тези неща, но ми се струва, че с движение би се засилил повечко
            Да, движение и приемане на повече вода(течности)
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
              Затова се препоръчва изследвания на черния дроб, прочистване на черния дроб и жлъчката (една много дълга и сложна процедура, но ефекта е умопомрачителен - наблюдавах го при мой близък, но аз още не мога да се реша). За един месец такива неща изхвърли от организма, че се уплаших какво има в нас натрупано като отрови. А ако се мине цялостен курс на изчистване на организма - много от нас ще захвърлят и последните хапчета, които пият за нещо си.
              Добре де, но какво е точно това прочистване?

              Става въпрос на база на хранене или медикаменти, защото ако е на база хранителен режим би било интересно да се пробва.

              А Спасе ти какво направи с вталяването
              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

              Коментар


              • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                Става въпрос на база на хранене или медикаменти, защото ако е на база хранителен режим би било интересно да се пробва.
                Комбинация от двете. По-скоро е хранителен режим, но се подпомага и с Трансметил и Q10. Аз скоро ще направя една консултация и ще го почвам.
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                  Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                  Комбинация от двете. По-скоро е хранителен режим, но се подпомага и с Трансметил и Q10. Аз скоро ще направя една консултация и ще го почвам.
                  Цезаре дръж ни в течение.
                  И аз имам проблем с черния дроб.
                  Асата и Алата са ми доста завишени. Започнах лечение, но издържах един месец и спрях.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Цезаре дръж ни в течение.
                    И аз имам проблем с черния дроб.
                    Асата и Алата са ми доста завишени. Започнах лечение, но издържах един месец и спрях.
                    Опааааа.... Додохме си на думата..... Дочев, има една клиника, единствена по рода си в България, ама айде като се видим ще ти разказвам. Не за нещо друго, ами за да не прозвучи като реклама и да влезна в противоречие с правилата тука. А ако Модераторите позволят - ще я оповестя официално тука, както и с какво е по-различна от всички други.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                      Добре, а как си обясняваш това: от 15години работя на стол пред бюро и комп. Преди това имах повече движение и физически натоварвания. Хранителния режим не го бях променял. Тогава /преди 15г./ бях 95кг., а сега - на 20.02 2010г. - 191кг. От тогава до ден днешен ходя всеки ден на фитнес и резултата е - 160кг., но и с намалена храна.

                      Това как да си обясня??
                      Тук става въпрос за комплексни неща и не може да се отговори накратко.Ето,от 191кг.през февруари
                      ,към днешна дата си 160кг.Донякъде е и въпрос на метаболизъм
                      Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                      Коментар


                      • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                        Опааааа.... Додохме си на думата..... Дочев, има една клиника, единствена по рода си в България, ама айде като се видим ще ти разказвам. Не за нещо друго, ами за да не прозвучи като реклама и да влезна в противоречие с правилата тука. А ако Модераторите позволят - ще я оповестя официално тука, както и с какво е по-различна от всички други.
                        Давай .........казвай я.
                        Каква реклама???
                        Важното да ни е от полза.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                          Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                          Тук става въпрос за комплексни неща и не може да се отговори накратко.Ето,от 191кг.през февруари
                          ,към днешна дата си 160кг.Донякъде е и въпрос на метаболизъм
                          Въпрос е на 2.5ч. във фитнеса и пот до колене.
                          Лошото е, че трупам мускулна маса и килата спряха да се топят.
                          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                          Коментар


                          • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            Въпрос е на 2.5ч. във фитнеса и пот до колене.
                            Лошото е, че трупам мускулна маса и килата спряха да се топят.
                            Не мога и да си помисля да отделя дори и 1 час дневно за фитнес. Отделям по час, но не всеки ден да карам велосипед. И примерно снощи покарах велосипед от 21 до 21,55ч. Прибрах се да гледам новините и да вечерям. При този режим и без да си ограничавам храната не свалям и не качвам килограми.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                              Не бях поглеждал темата. Прави впечатление средното тегло на участниците в нея.
                              Търсите схеми и диети за сваляне на килограми. Няма ефективни, но има решение:
                              Спрете да се тъпчете и калявайте волята си. Като начало - един ден седмично на вода. Всеки месец - три дена на вода. Поне един път годишно - 15 дена на вода.
                              Това трябва да стане начин на живот! За 6 месеца свалих 40кг. И не мислете, че оставам без баклава...
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Не бях поглеждал темата. Прави впечатление средното тегло на участниците в нея.
                                Търсите схеми и диети за сваляне на килограми. Няма ефективни, но има решение:
                                Спрете да се тъпчете и калявайте волята си. Като начало - един ден седмично на вода. Всеки месец - три дена на вода. Поне един път годишно - 15 дена на вода.
                                Това трябва да стане начин на живот! За 6 месеца свалих 40кг. И не мислете, че оставам без баклава...
                                15 дена само на вода? Опитвал ли си?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X