Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде и аз пътешественик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Айде и аз пътешественик

    От днес и аз съм в клубът на пътешествениците, е или поня си пускам заявката да вляза/да се върна в него.
    От днес съм собственик на Априлия Пегасо 650 1999г. фирмени куфари, много добро общо състояние...и май с това се изчерпа, но пък е с тенденция за ъпгрейд.
    Ето го и него:








    Първото впечатление е за много лек мотор(а бях тръгнал с идеята да купувам Африка)много добре тръгва от ниски обороти, е ако не е избрана правилната скорост си тресе, но няма как с този един цилиндър. В нета попаднах на нещо интересно, очевидно ползват много общи компоненти с БМВ Ф650-двигател, окачване...което си е готино да знаеш че същият Ротакс двигател бумти и в БМВ.
    Ами това е почна се!
    Последно редактирано от Тануцо; 21-02-10, 21:39. Причина: интервал между снимките

  • #2
    До: Айде и аз пътешественик

    Aми айде честито
    Със здраве да си го караш. Един цилиндър -един, "Кой ти го дава" ... Мотора изглежда пазен.

    Честито още веднъж.
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #3
      До: Айде и аз пътешественик

      Честито и от мен!!!
      И не само да го караш, ами и много пътеписи с него да напишеш!

      Коментар


      • #4
        До: Айде и аз пътешественик

        Честито и от Мен!
        Нека да понапишеш и разкажиш доста разходки с този мотор.

        Поздрави!

        Коментар


        • #5
          До: Айде и аз пътешественик

          Честито!!!

          Коментар


          • #6
            До: Айде и аз пътешественик

            Честито , честито и много безаварийни километри да навъртиш през новия сезон.

            Коментар


            • #7
              До: Айде и аз пътешественик

              И тук да ти пожелая да си го караш с кеф и без аварии!
              Черпете ме, не ме щадете!
              _________________
              (\__/)o*******_
              (='.'=)*O*.--._.=.\-.
              ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

              Коментар


              • #8
                До: Айде и аз пътешественик

                Ха честито и от мен!!! Стягаи се че тоя сняг скоро ще се стопи ииии тогава да видиш как ще ти пуши под кракатаИ много снимки и разкази чуваш ли!!!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Айде и аз пътешественик

                  Такааа, след краткото великденско возене закарах мотора за профилактика-смяна на маслото, реглаж на карбураторите, такива работи.
                  Та още като го взех мотора правеше детонаций когато върна газтта при по-висока скорост, освен това гаснеше когато натисна съединителя при по-висока скорост, трудно палеше студен, та поради тези признаци реших че карбовете имат нужда от профилактика.
                  Когато карбураторите бяха свалени се оказа че са им скъсани и двете вакумни мембрани, след като бяха проверени клапаните се оказа че единият от тях не е затварял, явно е правил детонаций наобратно и оттам са се спукали мембраните.
                  Поръчах мембраните от един английски сайт по 11 паунда с ддс единия, сега ги чакам да пристигнат, дано проблема се окаже в тях.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Айде и аз пътешественик

                    Кои мембрани колега? Тези, на които са иглите ли? 11 паунда е смешна цифра! Ако чуеш колко струват на африката ще вдигнеш банкет
                    Yamaha XT​M600E '98
                    Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                    Коментар


                    • #11
                      До: Айде и аз пътешественик

                      Еее Gichev, той щом така е вървял, сега ще литне
                      Затваряй клапана и се обади да го видим на пътя ...
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #12
                        До: Айде и аз пътешественик

                        Какво говориш като ми казаха че това му е проблема и като знам какви пари са направо подпикнах от зор, за СТ-то в Ямаха са обявили 560лв...
                        Димо вие гадове ньедни откак ходихме на лекото великденско возене взех да оглеждам обявите за GSA, тая година няма да е, надявам се да устискам да не го купя и следващата ама щом почнах да оглеждам обявите само като седнах веднъж, ако някой ми даде кръгче може и да не ми издържат ангелите

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X