Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

    Днес направихме първата мх тренировка с Николен , машините бяха безупречни за разлика от нас (умората ни дойде в повече) ,но след 2рия час каране всичко премина в истинско каране.Ето малко снимков материал:
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

    Още:
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

      Ей, аре стига бе. Направо се издразних като гледам какви идеални условия за каране. Тука снега се е превърнал във 20-сантиметрова киша, а където я няма е яко вода, а и всички северни склонове са некъв ад. Айде чакаме и при нас да дойде малко от убавото време, че то все едно на вързано гладно куче да размахваш салам пред носа му. с тея снимки.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

        Добре сте си покарали!....Браво! На младите БОЛЯРИ пожелавам много успехи в престоящия МX-Шампионат,а това се постига само с такива сериозни тренировки като тази! Ние ходихме на Писанец,едва издрапахме до трасето с буса,много сняг,тежък и гаден! Сега тръгваме за Исперих,там ще ни чакат колегите от Разград и Търговище.
        Тюркеджиев старши
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

          супер яко трасе,ама като гледам разкрача на DS-ката и този на Ямахата отпред май ще и слагаш други носачи в най-скоре време като почнеш да и отвинтваш газта по-завойте
          Николай Гогов 0898676912

          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

          Коментар


          • #6
            До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

            Браво на вас,супер сте,аи трасето си го бива.Продължавайте в същия дух и много гас.
            [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

            Коментар


            • #7
              До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

              Носачите/EPIC+4/ и оста/LONESTAR+4/идват до края на март,засега не изтискваме максимума от мотора и все пак това е1-ва тренировка за сезон 2010.Чудим се какво да е денферчетоFASTAWAY-sistem5-2010;ELKA-3;PRECISION-PRO?
              Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
              супер яко трасе,ама като гледам разкрача на DS-ката и този на Ямахата отпред май ще и слагаш други носачи в най-скоре време като почнеш да и отвинтваш газта по-завойте
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                "Престъпници" , как не ви е срам бе!? Знаете ли колко сняг има тук?

                Коментар


                • #9
                  До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                  Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                  "Престъпници" , как не ви е срам бе!? Знаете ли колко сняг има тук?
                  Десо имаше официална покана от мен,която продължава да важи и за другата седмица при хубаво време!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                    Браво!Много добра тренировка сте си направили.Следващата седмица ако не вали и аз може да дойда да потренираме още малко ако дойдете Да разработим новите машини
                    Kawasaki KX250F

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                      Днес отново потренирахме преди синоптичната прогноза да се сбъдне.Пистата беше перфектна и използвахме всяка минута за сработване с машините.Ето и доказателстен материал на няколко пъти Николен прелиташе над фотографа.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                        Още малко:
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                          Тъй като времето не позволи да се кара атв подготовката за сезона продължи със шейната.Вчера се качихме на Узана и беше много ползотворно карането Малката Тромба не слезе 3 часа от шейната и каза ,че това каране му се равнява на 2 мх тренировки .То не бяха ролетки ,скокове и т.н..

                          P.S. ДОЙДЕ И ДЕНФЕРА!!!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                            Здравейте, ще ми обясните ли как да стигна до пистата в елена. Аз съм от В.Търново. Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мх 1-ва тренировка за сезон 2010-Елена

                              Първоначално публикуван от ivayloar Преглед на мнение
                              Здравейте, ще ми обясните ли как да стигна до пистата в елена. Аз съм от В.Търново. Благодаря предварително.
                              Като тръгнеш от Търново (минаваш през/покрай Драгижево , Миндя ... еленското ханче и т.н) като влезеш в Елена има една железопътна линия , минаваш я и караш само направо , докато не стигнеш до един мост и преди него има завой на ляво , минаваш по моста и караш караш и пътя се разклонява на 2 , тръгваш на ляво минаваш покрай тенис-корта след това пак на ляво и караш караш нагоре (вече си извън Елена) и в ляво има едно голямо чудо и пише - Мотополигон Елена (вляво от пътя) !

                              Ако си с GPS ето координати - 42.904743,25.871379
                              Ако не - виж в www.googlemaps.com да ги поставиш там да видиш долу горе къде се намира пистата !
                              Последно редактирано от Preslav Peychev; 14-04-10, 18:23.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X