Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове за ловци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вицове за ловци

    В една черна-черна вселена,

    в една черна-черна галактика,

    на една черна-черна планета,

    на един черен-черен континент,

    в една черна-черна планина,

    на една черна-черна поляна,

    пред един черен-черен огън,

    седят двама черни-черни ловци,

    с черни-черни пушки и си говорят.

    Единият казва:
    - Абе, май не трябваше да я палим тая гума...?!
    Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 11-02-07, 01:57.

  • #2
    В един много студен зимен ден.Навън вие страшна виелица.Един ловец
    много рано сутринта става от леглото и тръгва на лов, като оставя жена си
    да спи в къщи.
    След като излязал навън и видял атмосверните условия ловецът си казал:
    -Абе аз какво правя навън в тоя студ, а не се върна в къщи при жена си.
    Върнал се в къщи, легнал пак при жена си и жена му без да го види казала:
    -А моя бонак в тоя студ отиде на лов!!!

    Коментар


    • #3
      Група ловци на маса в една хижа ядат,пият,веселят и си разказват историите.Дошъл ред на Жоро да си разкаже неговата.
      -Значи,момчета,отивам на лов една събота,спирам джипа в шубраците,нарамвам пушката и мунициите и тръгвам навътре през гората.След час-два,както си ходя и ИЗВЕДНЪЖ насреща ми елен!Огромен!Рогата му бЕха по има-нема метър и два-трийесе...Стои пред мен и ме гледа.На секундата го гръмнАх.Свалих го с първия изтрел.ТръгнАх да го дигам да го нося към джипа,ама той беше бая тежък,има-нЕма 300-400 кила,а може и повече да беше.Аз обаче,нали съм Як,запретвам ръкави...и...мЕтам единия крак на рамо...мЕтам и другия крак на рамо...
      В този момент на масата дошъл хижаря да оправят сметката,да си поръчат по още едно и се отплеснали в други приказки.По някое време друг от ловците се присетил:
      -Жоре!!!Жооооре!!!К'во станА със случката?
      -А?Докъде бЕх стигнАл?
      -Ми,дето си метнал единия крак на рамо...
      -Ааааа,да!!!Значи,метам аз единия крак на рамо,метам и другия крак на рамо...и така и го ....... на тая,че и изхвърчаха очилата...
      Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 13-02-07, 19:21.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        Млад ловец пита стар ловец, какво да прави, ако стреля по мечка, рани я и тя го подгони?
        Стария ловец казва:
        - Бягаш и се изкатерваш на най-близкото дърво, колкото се може по-високо и замеряш мечката с л...на!
        - А от къде л...на???!!!-пита аджамията.
        - О, ще имаш много под ръка, не се притеснявай.....!!!

        Коментар


        • #5
          Re: Вицове за ловци

          Колеги, имаше още някакви вицове за ловец и мечка,
          някой няма ли да ги разкаже, че нещо съм ги забравил...!!!

          Коментар


          • #6
            Re: Вицове за ловци

            Жена към мъжа си ,ловец:
            - Мъжо преди девет месеца нали беше на лов за сърни В Родопите?
            - Да.
            - Е,една сърна се обади че си имате сърненце.
            Густо майна , пътят свърши !!!

            Коментар


            • #7
              Re: Вицове за ловци

              Двама ловци на лов за мечки.
              В гората излиза мечка ,ама страх мечката е големо животно .Стрелят и не уцелват .Мечката ги погва ,приклещва ги и им казва -или ще ви чукам или ще ви ям.Става така,че единия избягва и право в кръчмата, треперящ разказва какво се е случило.Тъкмо свършил и влиза приятеля му.Всички вперили поглед в него,а той:
              -Кво ме гледате бе ,изяде ма!
              Густо майна , пътят свърши !!!

              Коментар


              • #8
                Re: Вицове за ловци

                Двама ловци си говорят.Единят казва:
                -Вчера доакто бях в гората,както си ходех спокойно-спокойно,хоп излиза една мечка от храстите.Като я видях аз взимам пушката и започвам да стрелям.Не можах да я оутселя и побягнах.Обаче мечката ме погна.ту тичам аз ,ту тя подир мене.Такмо когато беше на косъм да ме хване,хоп подхлъзна се и падна.Пак стана и се затича,обаче таман да ме хване и пак се подхлъзна и падна.
                И другият ловец учуден попитал:
                -Добре ,бе ,ти как не се насра от страх?
                И тои отговорил:
                -А ти къде мислиш, че се подхлъзваше мечката,бе!!!

                ===================================================

                (този е малко за сафари, но нищо ... )

                Два лъва се разхождали из саваните и видяли на една полянка сърна.както били гладни те решили да я изядат и се приготвили за скок.По едно време сърната вдигнала муцуна подушила въздуха и избягала.В този момент лъвовете се спогледали и единия попитал:
                -Е,тоя път кой пръдна?

                ====================================================

                Стария мечок учи младия:
                - Човек трябва да се нападне така, че да те види и да може да реагира?
                - Но защо?
                - Защото после са по-вкусни, нямат л*йна в тях така.
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #9
                  Re: Вицове за ловци

                  На една жена умира съпруга и,който е ловец.Идва време да уговарят погребението,идва свещенникът и казва на жената че погребението ще е в събота.Жената категорично отказва,тогава свещенникът и отвръща че може и в неделя,но жената отново отказва и отвръща,че погребението задължително трябва да е в понеделник.Свещенникът изумен пита жената защо толкова държи да погребат мъжа и чак в понеделник,а тя му отвръща:"Поне една събота и неделя да си е вкъщи!"

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Вицове за ловци

                    Излиза бракониер от гората метнал на рамо едно прасенце.Хоп насреща
                    горския:
                    -Хей бракониерче кво е това на рамото ти ?
                    Бракониера погледнал към рамото,бутнал прасето и..
                    -Яааа ква гадинка ме полазила....
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Вицове за ловци

                      Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                      Колеги, имаше още някакви вицове за ловец и мечка,
                      някой няма ли да ги разкаже, че нещо съм ги забравил...!!!
                      Един пишман ловец закъсал в гората. Изгубил се, паднала нощ и съвсем се ошашавил. Шари с фенерчето наляво-надясно и крещи "Помощ! Помощ!" Вика та се къса, но нищо... По едно време пред него се появява гигантски прозяващ се мечок, лепва му един шамар с лапата и го пита:
                      - Кво си се разкрещял посред нощ, бе ?!
                      - Ми, изгубих се тука, хъката-мъката, измръзнал съм, уморен съм, адски ми е зле...
                      - Е, а сега като ме събуди по-добре ли ти станА ?...
                      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Вицове за ловци

                        хахаха

                        Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче
                        се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да
                        прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят.
                        Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече,
                        седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал:
                        - Майка ти в къщи ли е?
                        - Не.
                        - А баща ти?
                        - Не
                        Ловецът викнал:
                        - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на
                        мечето. А то като писнало:
                        - Бабоооооооо….
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • #13
                          До: Вицове за ловци

                          Един ловец много псувал и селския поп постоянно го укорявал.
                          Една неделя отива ловеца при попа и вика:
                          - Дедо попеее, да ти го ....., айде с мен на лов!
                          - Аз не мога да стрелям по животни, синко. Господ не ми дава.
                          - Че няма да стреляш бе да та .... Ще ми правиш компания, че ми е скучно сам.
                          Тръгнали през гората и нещо изшумкало в храстите. Ловеца сваля пушката от рамото и стреля обаче не уцелва:
                          - Пу д.....ба тая крива пушка.
                          - Не псувай чадо, че бог ще те накаже!
                          В това време пада мълния и убива попа на място. Облаците се разтварят и от небето се чува глас:
                          - Пу д....ба тая крива мълния.
                          Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 11-07-07, 19:19.
                          Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Вицове за ловци

                            1 Тръгнали стражарите да гонят партизаните в гората .Навлезли в гората и като се започнала една стрелба пукотевица голяма,по едно време се чува ЛОВДЖИЙ СМЕ ЛОВДЖИЙ НЕ СТРЕЛЯЙТЕ.
                            2 Намерили дневника на партизански командир .И в него пишело : 1стр.Днес.......Стражарите ни изгониха от гората. . 2стр.Днес.......Ние изгонихме стражарите от гората ..Итака до предпоследната страница на дневника. И На последната написано: -На края на горския му омръзнахме и изгони всички от гората!!!!
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Вицове за ловци

                              Тръгнали две мутри на лов,разбира се както му е реда взели всичко пушки патрони и най-вече ракия за загрявка.Стигнали до определеното място и тръгнали да търсят дивеч вървели търсели пили ракия и накрая след около 4 часа се стъмнило те не намерили нищо но за сметка на това били адски пияни а времето било зимно студдд .Спогледали и единия казал на другия:
                              -Слушай кво браточка то че нема да хванем нищо нема да хване,че ще замръзнем ще замръзнем,че се напихме напихме се ами хаиде да си ходим бе
                              Решението било взето и лека полека клатейки се неуспешните ловци се добрали до джипката с която били дошли,качили се и газзз тъкмо километража показвал около 60 км. и на прозореца се почукало,едната мутра го свалила и кво да види един дядо седи и ги гледа:
                              -Момчета може ли една цигара.
                              Мутрите се погледали едини му хвърлил цяла кутия Малборо затворил джама и казал:
                              -Абе ние кво праим бе тоя ни догони бе дай газ.
                              Дали газ километража тъкмо отмервал 120 когато на прозореца пак се почукало мутрите свалили прозореца и кво да видят същия старец седи непоколебим и ги гледа:
                              -Момчета ако такова и едно огънче да дадете.
                              В момент на пълно учудване мутрите му хвърлили позлатено ЗИпо затворили прозореца и пак Газзззз 180 същото почукване,отворили същия старец седи и ги гледа:
                              -Момчета а сега кво ше кажете да ви бутна че цял ден ше боксувате в тая преспа.
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X