Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за размер на бриЧ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Въпрос за размер на бриЧ

    Моят първия брич си го поръчах от USA 42 номер, като си нямах представа за мерки и т.н. Да, ама се оказа много голям.
    Продадох го!
    Днес ходих да си купувам брич. По принцип нося 36-38(относително е), та искам да кажа, че според размерите в сайтовете съм за 38-40 номер брич, но на мен ми пасна 36 номер.Така,че направи си извода
    Всичко е относително.Мериш и ако ти става, взимаш.
    Мога да препоръчам магазин в Пловдив с хубави цени, обаче на лично съобщение да не правим реклама
    Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:45.
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • #17
      От: До: Въпрос за размер на бриЧ

      От известно време се нервирам с тия размери! Не мога да разбера кой размер съм. Според размера на талията ми излиза че съм 44 - 46. За такива размери обаче в магазина не са чували. Проблема е че търся нещо евтино втора употреба и не знам какво изобщо да търся като размер. Та гатанката е при талия 112 - 114 см и ръст 182см какъв размер брич ще ми стане? Има ли изобщо такива размери бричове?
      Мото панталони си имам, търся кросов брич!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за размер на бриЧ

        Нормалните размери на брич за мото крос стигат до 38 размер , номерата отговарят на номерата при дънките , ако носиш 44 дънки , ти трябва брич 44 , може и един номер по-голям в зависимост какви протектори се ползват. Но такъв размер трябва да търсиш в Ибей.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X