Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето ловно куче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Моето ловно куче

    Първоначално публикуван от gotin Преглед на мнение
    Това е моят Борко, който онзи ден навърши два месеца Дай Боже догодина, по-догодина да сложа и снимка, като на Бъки
    Ако Борко още не е успял да намери четирилистна детелина, нека се обади ще му подаря една за начало.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • #32
      До: Моето ловно куче

      Бигъл на 8 месеца, казва се Мери. За сега сме още за тема "Моето куче" но всяка събота и неделя се боря да стане моето ловно куче. На откриването втория ден когато валеше проливен дъжд цял ден се загуби, прибра се сама след 4 часа за сега това е най-голямия ни успех.
      Прикачени файлове
      LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
      E23,E36,E46,E39,E61.

      Коментар


      • #33
        До: Моето ловно куче

        Това наистина си е успех. Едно от най-важните неща за ловното куче е рано или късно да намира стопанина си. Тогава и радостта от срещата е пълна и взаимна .
        Тази земя, по която тъпча сега,
        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
        тази земя – не е моя земя,
        тази земя, простете, е чужда.

        Коментар


        • #34
          До: Моето ловно куче

          Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
          И аз си взех същото за вкъщиПясъчен английски кокер шпаньол
          Кокерите са едни от най-любвеобвилните и красиви същества. Моята Джени е американски кокер и е най-умната блондинка, която съм срещал. Заради нея вече не плюя чак толкова по американците. На девет години е вече, но сякаш цял живот е била с мен и почти всичките ми спомени са свързани по някакъв начин с нея. Дори и в момента, докато съм пред компа тя спи /естествено/ в краката ми. ДУШИЧКА. Единствено котките, катериците и кокошките не са на това мнение.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #35
            До: Моето ловно куче

            [quote=vladstudio;481856]Това е моята умница-хубавица. Господ дарява кучето с повече ексти на едно отколкото жената.
            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

            Коментар


            • #36
              До: Моето ловно куче

              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • #37
                До: Моето ловно куче

                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                Кокерите са едни от най-любвеобвилните и красиви същества. Моята Джени е американски кокер и е най-умната блондинка, която съм срещал. Заради нея вече не плюя чак толкова по американците. На девет години е вече, но сякаш цял живот е била с мен и почти всичките ми спомени са свързани по някакъв начин с нея. Дори и в момента, докато съм пред компа тя спи /естествено/ в краката ми. ДУШИЧКА. Единствено котките, катериците и кокошките не са на това мнение.
                Имам си и аз един кокер,ама хич не е душечка много е луда,скача като кенгуру,катери се като котка и бяга като гонче ,а си има родословно дърво,е и красива,ще пусна снимки малко по късно,но не ми е ловното куче.Ловното ми куче ще го пусна отделно.
                [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                Коментар


                • #38
                  До: Моето ловно куче

                  Това е и моята надежда.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #39
                    До: Моето ловно куче

                    ...не всички мои кучета...
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #40
                      До: Моето ловно куче

                      ...и пак -стойка яребици.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #41
                        До: Моето ловно куче

                        А това е моето момиченце Зое ... имам си и момченце, но не съм го снимала още ... Зое тук е бебе ... ще им направя снимки тази седмица и ще ги кача ... толкова са различни! ... тя е истински ловец ... когато ходим на разходки ходи полуприлепена към земята и непрекъснато души нещо ... докато Зак върви на галопиращо конче на показ - високо си вдига коленете ... с навирена опаша ... като че ли иска да каже "вижте ме какъв сам хубавец" ... толкова са смешни двамата ... а, и другото интересно нещо е, че тя не може да бъде втора ... ще ми изтръгне ръката, ако случайно изостанем
                        Прикачени файлове
                        Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                        Коментар


                        • #42
                          До: Моето ловно куче

                          Това е моята бретонка. На лявата снимка е още бебе и точно като дъщеря ми, когато беше на 2 години и тя обичаше да седи на коленете ми, докато работя на компютъра. Нежна, палава и любвеобилна, такава си остана и като порастна (дясната снимка). Разхождам я без повод, за радост на повечето хора, които грейват в усмивки като я видят да тича весело между тях. Много е умна, само дето не може да се престраши да ми отговаря като и приказвам.

                          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                          Omnia vincit amor !

                          Коментар


                          • #43
                            До: Моето ловно куче

                            Ето ги и двамата хубавци!

                            Малко са мръснички, защото целия ден се бяха гонили из двора, но нали са сладки
                            Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                            Коментар


                            • #44
                              До: Моето ловно куче

                              Ето го и моя помощник в лова. Порода Английски кокер спаньол този сезон ще стане на 2 години.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #45
                                До: Моето ловно куче

                                Това е моят три годишен бигъл Бъги. Между другото си търси жена. Отговаря на
                                0882 660 333
                                Прикачени файлове
                                Nissan Pathfinder 4.0L

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X