Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Цигов Чарк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До Цигов Чарк

    Мдааа...човек да не ви остави една събота и неделя сами.
    Другата част от "Дефилето..." бяхме на гости на колеги на Цигов чарк....Снимки по-късно.
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

  • #2
    До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

    Чак сега сколасвам за снимките от около яз.Батак...
    Ади и придружител се настанихме в бунгалата на приятели, по чиято покана се озовахме в Цигов чарк.

    Част от другата група включваше "мини" и "макси" ...


    "Супер джуниъра" се сърди, че баща му не сваля мотора...

    В събота в началото решихме да го откажем и го "влачихме" из тез коловози докато му мине мерака и ни остави да се накараме...


    После аз поведох 3-мата "старши-джуниъри" на обиковка около яз.Батак... Тук сме на една от малкото за района екстримни пътечки, където спрях по средата да ги изчакам и ...после някои не можаха да тръгнат.



    По повечетно от пътищата май минавахме първи от снеготопенето насам...


    Ей ги...и тримцата

    Тук, въпреки моето нежелание, решиха да се окалят...Ща..не ща и аз след тях, че даже и се пльоснах в най-дъбокото място...Ама доказателства немааа...Щот нали аз снимам.






    Снимка от стената на яз.Батак...


    После реших да ги прекарам както аз си знам...първо през един улей с "водичка"...




    Пуснах Ади да води нагоре...


    После ги поведох за по-пряко нагоре през гората...

    Според Джи-Пи-Еса до маркирания 4х4 път оставаха някакви си 150м, когато младежа с ХТ-то безвъзвратно се запъна с изкачването, поради износена задна гума...Баща му ли му беше ядосан и беше решил да го мъчи...знам ли.
    Давам команда назад и Ади объща...



    Тази 250 кубикова Ямаха не беше лоша, но определено не е най-добрия избор за ендуро...Поизмъчи се и този младеж...Виж, за крос...

    Тук изчакваме забуксувалата дори и на спускането Ямаха ХТ...





    Част от пейзажа по пътя по билцето от другата страна на язовира...над гр.Батак.



    Преминаване на поредното препятствие...


    Тук "непослушните" младежи решиха да минават заблатените места не където ги води батко им...и се наложи да ги вадят други младежи от калта...И после да почиват изнемощели

    НА почивката малка смяна на моторите...

    ...Ади вика..."Б..си, как го караш тоз туч бре..., че и без грайфер..."

    Умрели от глад, се нахвърлиха на манджата...

    Привечер решихме да пробием една пътечка от пистата на Цигов чарк, към "картела"...
    Оказа се обаче, че настигнахме един "преден отряд" на КТМ-Пазарджик, които заедно с Крис от "България на Европа"(разбирай Швейцария...или поне така го представиха) трасираха етапи за групи-гости от таз част на Европа-та.
    Еее...наложи им се и такива неща да правят...


    Яка лебедка...дървото поддаде...



    ...За да снимам по-бързо изключих светкавицата...и понеже си беше на сумрак - снимките са такива...

    И така..до "зоната на здрача"...или кота 1720 м., където снега беше над 1/2 м и имаше риск да осъмнем с пробиването на дългата пряспа през поляната...

    Вече на другия ден(в неделя) групата от КТМ, беше пробила снега именно покрай дърветата, влачейки, бутайки и т.н. техниката, т.е. моторите, защото Вальо(КТМ) го срещнахме обратно с чисто новото АТВ-КТМ 525!!! Беше решил да не се тормози и да мине по пътя...


    Та на връщане вечерта навреме попарихме желанията на групата с Крис да пробият, защото определено тоз много добре подготвен джип щеше да си остане на поляната със снега...

    А сега и неколко снимки от неделята, пак около яз.Батак



    Някои..бащи на младежи се поозориха таз неделя, но ..нали казах - таз ямаха не е за ендуро..или поне на мен така ми се струва.


    ..бащата...(с екипа на сина)



    С това приключи "посещението" на част от "Дефилето..." в Родопите....
    Поканиха ни пак, този път в пълен състав....
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

    Коментар


    • #3
      До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

      ей ей луди сме с тия джипове добре ,че не зехме атв-тата ,че с джипките стана яко шоу и се засичахме на няколко пъти ,веднага бяхте разпознати

      Коментар


      • #4
        До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

        За пореден път го казвам, ама така ви завиждам са страхотните терени които имате за каране, а и тези сипеи изглеждат прекрасно
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X