Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли желаещи за парашутни скокове?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

    Първоначално публикуван от Еднорог Преглед на мнение
    Ех, как ме връщате десетилетия назад с тази тема.... Няма друг такъв кеф както при скока с парашут! Много е близко до състоянието, изразено от Исус с думите "аз и Отца ми-едно сме!"
    По мое време се скачаше с УП-9, за съжаление не съм имал възможност да пробвам някое крило, а и едва ли вече ще имам, но ... затова са спомените.
    А с ПД-47 скачал ли си?
    Ех неразумна младост..........
    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

    Коментар


    • #32
      До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

      Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
      А с ПД-47 скачал ли си?
      Ех неразумна младост..........

      С доста усилия можеше да се направи половин-един оборот по-време на скока.За сметка на това беше много надежден.

      Коментар


      • #33
        До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

        А и повечко може, стига да осучеш достатъчно коланите при скатаването.

        Ако не вярвайте питайте ротния какви врътки правеше с Д-6-цата, за дето нарушаваше основното правило всеки парашутист сам да си скатава парашута, а го даваше на лишените от отпуска.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #34
          До: Има ли желаещи за парашутни скокове?

          И без помощта на ротния се усукваха коланите на Д-то голямо развъртане падаше кой беше ротния я кажи че май с малко сме се разминали с теб
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • #35
            От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

            Ехееее, хубаво време беше 88-89г в Монтана, можеше да поскачам повечко но направих само 3 скока с ПД-47. Целта на тези скокове беше за да може да ме пуснат да пилотирам сам, без инструктор. Летях с ЯК-18Т и усещането е невероятно, особенно при самостоятелните полети, а бях 16 годишен пишлеме. Когато се паднеше да летя над 4-та зона където е и селото ми, след втората врътка над къщата дядо ми излизаше да погледа.После стана криза с горивото и чух, че самолетите ги пратили във военното училище в Долна Митрополия да летят курсантите на тях.Май е време да направя нещо екстремно, че да живна малко!

            Коментар


            • #36
              От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

              Ако се събере една добра група дали няма да направят някаква отстъпка от цената? Аз имам двадесет и няколко скока, първо с ПД-47 в Габровския аероклуб, после с Д-6 в казармата. Исках да скачам и след това, ама гладни години бяха 90-те.

              Коментар


              • #37
                От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                Имам сериозен интерес и най-вероятно ще се включа. Не съм скачал до сега!
                VARADERO SD2

                Коментар


                • #38
                  От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                  Ако има скок скоро и събирате хора - аз съм човека!
                  Този месец съм на Бънджи смятам след него да се фърля малко за скромна доза Адреналин.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                    Първоначално публикуван от parafoil252 Преглед на мнение
                    Колеги питам има ли желаещи да се разделят с няколко стотин лева(300 лева) и да скочат самостоятелно с парашут.
                    От Софийско съм и съм мераклия ,но незнам къде в нашия район има.Разправяха нещо за Божурище преди ,сега обаче незнам.Някой ако знае да пише отивам да рипам при първа възможност, без да разбере жената !Мисля да си взема и една яка лодка за рафтинг,че сега кви са реките не е истина,какво се пропуска!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                      http://www.dropzone.bg/ Ето тук хората са професионалисти.Ако имаш желание ми пиши мога да ти уредя и тандемен скок.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                        Желанието е налице,но трябват и пари,а те като драсна чертата не са за пренебрегване като сметка!/май по-добре да идат за някой курс/Знае ли пък човек,може да падне някоя печалба!Иначе Благодаря за информацията,изпадне ли ми възможност ще действам!Поздрави!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                          И аз имам желание, какво разбираш под уредя?
                          LZ1ZAH

                          Коментар


                          • #43
                            От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                            И аз имам желание, но финансово съм зле, тъй'че ще следя темата. Може и да скочим, това лято.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                              Мога да ти дам тел. на човека с когото ще скочиш,ако искаш тандем,или ако искаш сам той може да те заведе,да ти проведе курса и т.н.Момчето е инструктор на летището в Монтана.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Има ли желаещи за парашутни скокове?

                                Първоначално публикуван от снайпер Преглед на мнение
                                Мога да ти дам тел. на човека с когото ще скочиш,ако искаш тандем,или ако искаш сам той може да те заведе,да ти проведе курса и т.н.Момчето е инструктор на летището в Монтана.
                                Колко пари струва?
                                LZ1ZAH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X