Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи приказки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

    Драев е прав -Дакар логото трябва да го има
    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

    Коментар


    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

      Всички големи марки имат идеята за определената линия ( в случая ДАКАР и България ) и съвсем семпло но ефектно слагат собствения си запазен знак .
      Решили сте идеално - логото на Дакар и споменаването на България .
      Спокойно може семпло да поставите и вашите имена и знака на Форума .
      Но основното трябва да изпъква .
      И естествено Англииския език е нормално разбираем за 21 век .
      Колкото повече питате - толкова повече ще ви объркваме .
      За това - действайте . Ние ви подкрепяме .
      Каквито и фанелки и сувенири да направите - те ще са наши , уникални и ще ги носим с кеф и гордост .
      Успех !

      Коментар


      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

        Измислете и секси потничета, да има какво да давате на бразилките!!! Абе, да има какво да давам, докато карате

        Коментар


        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

          Възхищавам се от такива хора,стискам палци всичко да мине гладко. Успех!!!!!

          Коментар


          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            Взехме решение,на лицевата /предна /част да сменим емблемата на Дакар с логото на форума.
            Аааа, не. И що така решихте. Логото на Дакар си е Дакар. Тениските /щото ще си взема повечко/ ще си ги нося навсякъде, пък дай боже да станат до 03.06.2010г. ще си ги нося по целия път от София до Кей Таун и ще се кефя. В същото време логото на форума си го имам на моторите, щото и на него се кефя, което означава, че и то ще е навсякъде с мен, че и още ще искам да сложа. Нека да не смесваме нещата или поне направете два вида тениски. Аз съм за Дакар, за да покажа и на човекоядците, че български отбор ще участва на Дакар . Върнете логото да не правим стачка пред общината на Варна
            И никаква кирилица, че никой извън България няма да разбере какво пише.

            Коментар


            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

              Дискусията отиде в посока от която няма да се стигне до единно решение, но аз имам малко забележка по граматическото значение на надписа:
              -BG DAKAR ми звучи малко като Български Дакар в този вариант по добре би звучало BG DAKAR TEAM, за да се разбира,че става въпрос за Българския отбор участващ на Дакар.Някак си не ми звучи английски надписа както е в момента.
              - при подбора на цветове за тениските и шапките и др. аксесоари, които биха могли да се изготвят и продават с цел дофинансиране на проекта желателно е да има най-характерния цвят за пустинята - каки. В сайта на АСО: http://store.dakar.com/index.php?lan...FILTER=ENG|004

              фирмени аксесоари, които биха могли да се адаптитат към идеята и така ще стоят по истински.
              поздравления за ентусиазма и УСПЕЕЕХ.

              Коментар


              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                Каквото и решение да вземете за тениски и аксесоари аз купувам от всичко, най-вече потничето на Мариела.
                Сега Алекс е време да игнорираш всички мнения както направи в началото в другата тема /респект за което/ и да направиш каквото сметнеш за добре, пък който желае да те подкрепи, който не здраве.

                И не на последно място темата трябва да се раздели на две, тази нека остане за подготовката на машините и екипажите.....вече ми липсват снимки от нея....

                Коментар


                • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                  Всъщност наистина каквото решите това ще е. Аз ще си купя също от всичко, щото нали крайната цел е важна.

                  Коментар


                  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                    Благодаря на всички за изказанините мнения.
                    Фланелките вече са поръчани .Очаквайте готовия вариант.
                    --------------------------------------------------------------
                    Ал. Иванов
                    +359888561561

                    Коментар


                    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Момчета мислете по глобално тези тениски не са само за форума ще ги купуват и други хора целта е да се помогне на отбора.
                      Щом не може трибагрениг идеята за надпис BULGARIA или само BG харесва ли ви?
                      Ако ще е надпис,а като се има предвид,че всичко това ще се случва за първи път,а и излъчването от телевизии по цял свят,по добре ще е надписа да е целия,а не само BG!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                        Благодаря на всички за изказанините мнения.
                        Фланелките вече са поръчани .Очаквайте готовия вариант.
                        Ехоо, как вървят нещата - не само около фланелките, а изобщо?

                        Коментар


                        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                          Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                          Ехоо, как вървят нещата - не само около фланелките, а изобщо?
                          Реализирането на проекта с фланелките и рекламните материали е задействан и очакваме скоро да бъде готов за продажба.
                          След като обсъдихме проекта с отбора решихме 10% от постъпилите приходи да бъдат дарени на "Дом майка и дете" / където по статистика в България има най-много изоставени и нуждаещи се от помощ деца/ нaмиращ се в квартал Виница на гр.Варна.
                          Последно редактирано от alexmotors; 21-03-10, 15:52.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                            Реализирането на проекта с фланелките и рекламните материали е задействан и очакваме скоро да бъде готов за продажба.
                            След като обсъдихме проекта с отбора решихме 10% от постъпилите приходи да бъдат дарени на "Дом майка и дете" / където по статистика в България има най-много изоставени и нуждаещи се от помощ деца/ нaмиращ се в квартал Виница на гр.Варна.
                            Идеята е добра...само искам да вметна,че в най-неравностойно положение(от всяка гледна точка) са домовете за изоставени деца с тежки умствени увреждания!Който не е влизал в такъв дом няма да ме разбере!До Варна най-близо има такъв в с.Рудник на пътя Варна-Обзор.
                            Но,ако е решено за дома във Виница-ок.
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                              Ясно за тениските и за стикерите, дайте инфо как се развива реално подготовката.
                              [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
                              140 hp 340Nm

                              Коментар


                              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                                Първоначално публикуван от Gubata Преглед на мнение
                                ...дайте инфо как се развива реално подготовката.
                                Най-после колата е в сервиз където ще започне реалната подготовка:





                                някой се почесва не точно там кедето го сърби но...


                                а този човек е главния изпълнител на проекта


                                а хубавата ми ,по мое мнение кола,ще изглежда след малко така





                                а това е крайната цел


                                очаквайте снимки от развитието-рязането и заварките
                                --------------------------------------------------------------
                                Ал. Иванов
                                +359888561561

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X