Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На север от Дупница 15.03.2008г. - Дупница Екстрийм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На север от Дупница 15.03.2008г. - Дупница Екстрийм

    Така, неделя е, навън време само за ендуро а мен ме карат да правя с.....кс и сега между почивките щото не пуша ще се опитам да ви разкажа и покажа къде и защо съм бил вчера...
    Ако е разкривен текста това е заради мекия матрак
    Та за вчера ставаше въпрос, Будин и гаргата бяха ги наели да карат с шейни туристи до хижа "Рилски езера", имаше някакво състезание а аз през това време се настройвах за ......ДНЕС...
    Та към 12.00 на обяд след като бяха качили и последният турист се насочихме към Дупница и моторите.
    Подготовката ще я пропусна щото е клубна тайна но карането, ех... карането ще споделя с вас.
    Тръгнахме ние от Дупница посока с. Дяково и там се отбихме в нашата къща в селото...

    Ето тук току що бяхме пресекли пътя Е79 и един от нас отпадна заради повреда.... но останалите един по един на фокус..




    В дъното се вижда ж.п. гара Дяково....




    Ето ни на село..това е там откъдето всички сме дошли в София...


    Оператора БУДИН снима с камера....ама аз откраднах диска след това...




    Е стига селска идилия, време е малко да покараме ....и то как..
    Будин ни заведе в едно деренце дето било мнооо леСно... ако беше леСно и лисиците щяха де се измъкнат от там а не да умират от невъзможност да се измъкнат от тоя джендем.. кво остава за нас..






    Време за глътка вода и кратка почивка...


    Гаргата...ейййй много кара тоя левент бе..


    Е някои пушат, не са като мене...




    Те така оттука, ЧЕ минеМ...като гарга със сирене в човката...или врана се тая..


    Мнооо почиваме нали.. Така е ...турИзЪма преди всичко..нали си спомняте за днес..и моя ангажимент..


    При поредният опит да излезна от дерето се окопах..мнооо силен тоя мотор бе..


    Тръгваме но не за дълго...




    Ей там горе направих страхотно изпълнение но Будин скочи да ми помага и не можа да го заснеме та чак мен ме е яд.. Изправих мотора на задна гума и така го държах вдигнат докато не дойде помощ...
    Не смеех да го пусна, че с тоя тунинг..






    Те ме те и мене....




    Гаргата, мноо кара тоя пич бе, първо шейна после джип и сега мотор и то в един ден..добре, че е Будин да му показва как..


    Време е за втората почивка.. имам предвид от карането из дерето не мойта сега..


    Готово щракнаааааа.....хахахаха Милен се готви за втора снимка..

    Уморен вид имам А


    Нов модел закопчаване...


    Па язе или мене сорри..




    Най после и мене ме снимаха....срам ги беше...


    На кафенце в с. Яхиново...тоест прибираме се.




    И ето маршрута как изглежда, днес беше кратък но мнооо екстремен дори и за мен..


    Имам и трака но него утре, че не мога да го намеря а сега нали се сещате, че не мие до търсене на трак щото бързам, че по късно ще почне неделна кино вечер а аз трябва да съм свършил дотогава буквално ДЕ...

  • #2
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Ето и маршрута...бях забравил..

    Прикачени файлове

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X