Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA CR 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: HONDA CR 500

    http://www.youtube.com/watch?v=yenO1C7Vx-I -1986 ЦР 500 Transmision Gолям звяр
    [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
    [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

    Коментар


    • #92
      До: HONDA CR 500

      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
      Между другото,онзи ден гледах миналогодишното Туке-зимното състезание по плажа в северна Франция.За тези които не знаят,това е състезание изцяло на пясък.Старта е общ на една изключително широка плажна ивица.По сто и петдесет мотора тръгват един до друг на една линия,а отзад с тях веднага тръгват и другите 5-6 редици.Над 1000 участници тръгват заедно .Голям екшън,особено като стигнат до стеснението .Но защо започнах да го разказвам...Сирил Деспре със КТМ с който спечели Дакар(това е 2005та) поведе.Старта е 5-6 километра права.Естествено беше изключително мощния мотор(в сравнение с кросовите които повечето учасници карат) да поведе(като стигнат скоковете и завоите го задминават като спрял).Та поведе той и...поедно време бавно от едната му страна взе да го изпреварва един KX500(зеления аналог,на заглавието в нашата теме)
      Карат на пълна гас по правото и KX го задминава!!!Ебати якия мотор,а.Тоз дакарския КТМ е много яка и мощна машина направена за равните савани в Африка!
      Рекорда за най-висока скорост на СЕРИЕН кросов мотор в света се държи от KX 500.Развил е някакви си 125 мили в час...което е равно на 202 километра в час...

      Ето още информация >> http://twostrokemotocross.com/2009/0...awasaki-kx500/

      Коментар


      • #93
        Вижте новия модел колко е нервен http://www.youtube.com/watch?v=mMC0_...eature=related



        А тоя не може да му удържи задницата http://www.youtube.com/watch?v=Nj52VISJuWw&NR=1

        Последно редактирано от Тануцо; 04-11-09, 23:34.

        Коментар


        • #94
          До: HONDA CR 500

          Рекорда за най-висока скорост на СЕРИЕН кросов мотор в света се държи от KX 500.Развил е някакви си 125 мили в час...което е равно на 202 километра в час...
          Моето лично мнение, което не искам да насаждам е:
          Този рекорд е много относителен. Поставен е на асфалт, при ограничена площ. Т.е на асфалт 2Т губи изключително много при старта, за разлика от по-плавното потегляне на 4Т. Скоростта трябва да се отчете в рамките на това разстояние - не след това. За Baja са отчитани скорости от 160 мили в час. Въпреки това, аз бих запитал: Как бихте се чувствали с тези НЯКАВИ си 125 мили в час на пресечена местност, а?

          Относно видеото, тези мотори винаги са си били нервни и вдигат предница при най малкото подаване на газта. Затова споменах в предишният си пост, че те са много трудни да се контролират на тесни участъци. При второто видео, Хондата беше с по-малък размер джанти и шосейни гуми (не знам новите с какъв размер джанти са, а като се отчете и че размерът на кросовата гума е с по-голям диаметър от шосейната...), което допълнително го "нервира". А и самият ездач си играеше с предната спирачка за даде малко повече "цвят" в изпълнението.

          Коментар


          • #95
            До: HONDA CR 500

            Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
            Моето лично мнение, което не искам да насаждам е:
            Този рекорд е много относителен. Поставен е на асфалт, при ограничена площ. Т.е на асфалт 2Т губи изключително много при старта, за разлика от по-плавното потегляне на 4Т. Скоростта трябва да се отчете в рамките на това разстояние - не след това. За Baja са отчитани скорости от 160 мили в час. Въпреки това, аз бих запитал: Как бихте се чувствали с тези НЯКАВИ си 125 мили в час на пресечена местност, а?

            Нищо относително няма-то си пише в статията, сменени са гумите и пиньоните-останалото е стандартно /двигател,окачване/.Няма занчение какъв е старта, скороста се определя в отсечка-предварително машината ускорява и в момент когато е достигнала своята най-висока скорост, навлиза в предварително напрвен участък от 1 километър /или една миля, незнам точно/ и се засича средната скорост в точно този километър.Като в рамките на един час трябва и да се върне в обратна посока, като отново се засича средната скорост в този километър /това се прави с цел да не е на наклон да се засича скороста/.След това се взимат стойностите в двете посоки и се смята средната.

            Имайте в предвид че това не е моментна скорост, двете са напълно разични.

            Коментар


            • #96
              До: HONDA CR 500

              Е, не това имах в предвид

              Коментар


              • #97
                До: HONDA CR 500

                Този май е овладял мощноста донякаде

                Коментар


                • #98
                  До: HONDA CR 500

                  Там каските явно не са на „мода“. Гледах цялото клипче, и от всички мотористи, които видях, никой нямаше каска, да не говорим за някаква екипировка.
                  Иначе по-в-началото на темата мисля пишеше колко харчи. Май беше сравним с CR250. Все пак говорим при нормално каране, а явно това чудовище рядко се изцежда на пълна газ

                  Коментар


                  • #99
                    До: HONDA CR 500

                    Ако някой има такъв звяр и иска да се оттърве от него да свирка...все още не съм се отказал от мечтата си да притежавам такъв звяр...
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • До: HONDA CR 500

                      като гледам коментарите и клипчетата стигам до извода че стария ми мотор YZF 426 e бил като детска играчка в сръвнение с тоя.. пък аз си мислех че узф-а се пали най трудно

                      Коментар


                      • До: HONDA CR 500

                        Първоначално публикуван от jyj017 Преглед на мнение
                        като гледам коментарите и клипчетата стигам до извода че стария ми мотор YZF 426 e бил като детска играчка в сръвнение с тоя.. пък аз си мислех че узф-а се пали най трудно
                        Срам ме е да си призная, но ми мина през ръцете един YZF 426 (купих го за да го продам) и един път не успях да го запаля. Приятелчето ми е доста по-дребен от мене си го палеше от раз. CR500 го палех а този не успях.

                        Коментар


                        • До: HONDA CR 500

                          Както казват хората работата е до чалъм

                          Коментар


                          • До: HONDA CR 500

                            Първоначално публикуван от jyj017 Преглед на мнение
                            Както казват хората работата е до чалъм
                            Абе то е ясно за чалъма, но изпитвам неистов страх да ритам манивелата без бутуши. Нали знаеш парен каша духа.

                            Коментар


                            • До: HONDA CR 500

                              Ами товаhttp://www.youtube.com/watch?v=Cw0kN...eature=related
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • До: HONDA CR 500

                                Да рядко са индивидите които ритат без ботуш ама има и такива които ритата и или си късат обувките или си чупят крака

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X