Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /


    По вторият знам че цената на пиньоните на NHM в ендуро магазина в София е като на производителя![/quote]
    колко горе долу ще ми излезнат сичките работи и моита стапка била малка ми казаха
    ако сложа по голяма отзад трябва ли да сменям и стапката на веригата
    KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

    Коментар


    • #47
      Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

      Първоначално публикуван от rambo Преглед на мнение
      По вторият знам че цената на пиньоните на NHM в ендуро магазина в София е като на производителя!
      колко горе долу ще ми излезнат сичките работи и моита стЪпка била малка ми казаха
      ако сложа по голяма отзад трябва ли да сменям и стЪпката на веригата
      Ако ще слагаш по-голям венец отзад няма защо да сменяш стъпката на веригата. Просто новия ти венец трябва да е със стъпката на модела ти.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #48
        Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

        е добре тогова олекна ми
        KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

        Коментар


        • #49
          От: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

          И аз си поръчах от Карловските пиньони.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Иp.jpg
Прегледи:2
Размер:54.1 КБ
ID:5318410
          Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

          Коментар


          • #50
            От: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

            И аз да се похваля, че днес се сдобих с комплект карловски пиньони за DR-чето Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bwy1336497176h.jpg
Прегледи:1
Размер:163.3 КБ
ID:5372190 На доста добра цена са, сега остава и да са издръжливи...
            Life is good... on a dirt bike!

            Коментар


            • #51
              От: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

              Да изтупаме малко прахоляк от тая тема, че като гледам от 3 години никой не е писал. Зимата дойде и е време за ремонти. Предстои ми смяна на верига и пиньони, Гледам че НХМ-спрокетс са пуснали някаква промоция. За моя Transalp 650 комлекта ( DID gold и двата пиньона) е 210лв. Имайки предвид че средната цена по другите онлайн магазини е около 280-300 лв то тая цена от 210 изглежда доста примамлива. Спестява се около 70-80 лв, които могат да се използват за нещо друго. Само си мисля тия 70-80 лв. да не са спестени за сметка за качеството. Какво е вашето мнение.

              Коментар


              • #52
                От: "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                Днес говорих с човека от Карлово и си поръчах верига (DID 520 VX ) с комплект зъбчатки за 180 лв. Може да се поръча и верига CZ на по-ниска цена. Със занитване или "щипка".
                Подобен комплект в Louis.de в момента е около 270 лв. Преди Нова година е имало промоция с доставка за 200 лв.

                За момента Карловската цена е без конкурент.
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #53
                  От: "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                  Здравейте

                  Отдавна никой не е писал по темата, но малко помощ ми трябва.
                  Виждам, че доста от вас са купували пиньони от тази фирма, но само един, двама са споделили впечатления. Някой друг има ли впечатления колко са издръжливи пиньоните ??
                  Интересува ме също дали верига D.I.D 520 VX2 е подходяща за Yamaha Fazer FZ6 2004г. или друг модел ще ми предложите за тази моторетка ??

                  Коментар


                  • #54
                    От: "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Днес говорих с човека от Карлово и си поръчах верига (DID 520 VX ) с комплект зъбчатки за 180 лв. Може да се поръча и верига CZ на по-ниска цена. Със занитване или "щипка".
                    Подобен комплект в Louis.de в момента е около 270 лв. Преди Нова година е имало промоция с доставка за 200 лв.

                    За момента Карловската цена е без конкурент.
                    Първоначално публикуван от primatin Преглед на мнение
                    Здравейте

                    Отдавна никой не е писал по темата, но малко помощ ми трябва.
                    Виждам, че доста от вас са купували пиньони от тази фирма, но само един, двама са споделили впечатления. Някой друг има ли впечатления колко са издръжливи пиньоните ??
                    Интересува ме също дали верига D.I.D 520 VX2 е подходяща за Yamaha Fazer FZ6 2004г. или друг модел ще ми предложите за тази моторетка ??
                    Няма проблеми, човека си държи на качеството и цените. От теб зависи как ще се грижиш за да изкарат максимално.
                    Успех!
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #55
                      От: "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                      И при мен няма порблеми с тия пиньони.
                      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                      Коментар


                      • #56
                        От: "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                        Първоначално публикуван от primatin Преглед на мнение
                        Здравейте

                        Отдавна никой не е писал по темата, но малко помощ ми трябва.
                        Виждам, че доста от вас са купували пиньони от тази фирма, но само един, двама са споделили впечатления. Някой друг има ли впечатления колко са издръжливи пиньоните ??
                        И аз карам доволно вече трети комплект с CZ верига. Изкарват ми около 35-45хил.км, като междинно сменям по веднъж предната зъбчатка. Не почиствам и смазвам изрично - разчитам само на ойлера.
                        И не виждам разлика от оригиналните в началото и комплект японски афтър-маркет след това.
                        SUZUKI V-STROM 1000
                        Jeep Cherokee 2.5CRD
                        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                        о889 525 о74 - Владо

                        Коментар


                        • #57
                          От: "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                          И аз съм доволен, поръчвал съм доста пъти, до сега не ми се е случвало да сменям техни пиньони от друго освен глезотия - да си увелича или намаля предавателното отношение.

                          Коментар


                          • #58
                            От: "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                            Аз също съм доволен.
                            Преди месец поръчах пак от там.
                            За мен е напълно безмислено да търся друг доставчик след като тези работят.
                            Освен това сега разбрах, че продават и вериги, тоест може да се поръча всичко от едно място.



                            Враг усраине

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X