Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    как ги поръча по интернет или по телефона

    Коментар


    • #32
      По телефон. Към 40 лева излизат задни пиньони. пРЕДНИТЕ СА НЕОПРАВДАНО СКЪПИ - около 25 лв.
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • #33
        Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

        Случайно отворих темата и разгледах какво е писано и установих че точно преди 1 година съм сменил задната зъбчатка на моя мотор (1996 КХ125).
        През 2006-та участвах в 3 кръга на шампионата по ендуро и след това не съм го карал много мотора че искаше ново бутало и никасил. Предната зъбчатка е станала за смяна, пък и веригата се е поотпуснала, но това е съвсем в реда на нещата. Обаче задната стоманена зъбчатка на NHM sprockets (Николай от Карлово) никак не е износена
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #34
          Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

          Колеги, тук в София ми правиха пиньон, за АТВ-то.
          Човека се занимава само с това,
          прави зъбни колела, за всякакви редукторни механизми.
          Това е работил баща му още по времето на социализъма,
          той е продължил традицията, от малък.
          Ако някой има интерес да пусне ЛС.

          Не знам, дали на пиньона се прави циментация(повърхностна закалка), както прочетох някъде тук???!!!
          По-скоро е важно от каква стомана е, защото на АТВ-то пиньона беше от ударени на щанца листове ламарина, марка Пекин10.

          Нямам представа от карловските зъбни колела, може да са много добри и не искам да прозвучи, като антиреклама на този човек.
          Но имайте в предвид, че се внасят евтини "гръцки" зъбни колела!
          Всъщност, са толкова евтини, че може да са произведени само на едно място на тази цена.
          В Гърция ги лъскат, боядисват и преопаковат, но понякога забравят да изшлайфат надписа Made in China!!!
          Дано съм ви бил полезен ?!!!

          Коментар


          • #35
            Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

            Бях си взел Renthal преден и заден (алуминиев) пиньон. Задният се износи и го смених с алуминиев от карловските. Предният беше по-малко изхабен и го оставих. Мога смело да твърдя, че задния - алуминиев карловски пиньон издържа колкото Renthal-a
            Аз лично винаги си купувам скъпи и квалитетни консумативи за мотора, но реших, че вече няма да си купувам от скъпия рентал и спокойно ще ползвам карловските, така ще спестя БАЯ пари и няма да правя компромис с качеството.
            Харесал съм си една къща в Маями.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #36
              Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

              да не забравиш да поканиш ники NHM на гости в новата къща
              утре и аз чакам пореден колет от него

              Коментар


              • #37
                Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                направо една работилничка отваряйте в маями

                да видят хамериканците какво се казва качесто и евтиния
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #38
                  Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                  е то там като му хакнат хамерикански данъци и като го завърти американ дрийма и гледаш и ники ударил тавана

                  Коментар


                  • #39
                    Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                    в събота си поръчах преден пиньон за доминатора,но не очаквах толкова добра работа за два дни дойде с опаковка с куриер и тн.общо взето европейска работа,много съм доволен браво на човека
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #40
                      Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                      и ще си още по-доволен като покараш

                      зъбаците са супер, карал съм с какви ли не, дори и с много маркови. мога да кажа че на Ники не отстъпват в никакво отношение !!!
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #41
                        Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                        ники NHM се старае много човека
                        а продукцията му е на световно ниво това е истината
                        ..много се радвам че познавам такива хора
                        ..като му поръчаш нещо кво ще прави кво не след 2 дни е у вас
                        ..не случайно нхм линка им съм си го сложил и в подписа..не мислете че ми е дал 1000 лв за това

                        Коментар


                        • #42
                          Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                          2000 може би?!

                          Коментар


                          • #43
                            Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                            ..м да -добра идея

                            Коментар


                            • #44
                              Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                              А сега договора ти е изтекал и си ги махнал от подписа

                              Имам един въпрос , ако си взема заден венец с два зъба повече а от пред си е същия ще има ли разлика от преди в мощноста , имам предвид дали ще се усещя много или почти няма да се забележи .

                              Също така колко лева ще ми струват дисковете на спирачките ( преден и заден диск ) , а и венците , колко ще ми струват ... Утре ще проверя в магазина на ендуро каква цена са , но бих искам да разбера на други места какви цени са
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар


                              • #45
                                Re: "карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

                                Чети Цецо и търси!
                                По първият въпрос виж http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9514
                                По вторият знам че цената на пиньоните на NHM в ендуро магазина в София е като на производителя!
                                Lesidren.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X