Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Сигурно дори е по-лек и от онзи "топуз" с малките отвори, дето е сега на мотора ти ?!
    Я ги притегли, преди да го монтираш и пусни тежестта, че да знаем!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #17
      да 100% е по лек от този с който взех кдх са макар че и той е правен от некви майстори около бургас ама яко са го направили наистина де тежи сигурно колкото 3-4 по нормални макар че е здрав и до сега не е мръднал сменям го щото новия го поръчах с по малко зъби та да се удължат малко скоростите и да бяга повече на 6 та по походите дето ги организирате през ден през два

      Коментар


      • #18
        Специално при мене новия пиньон е доста по-лек от стария топуз с кръглите отвори (мам.. му трябваше да го претегля преди да го сложа)
        и доста по-красив. Отгоре стоманата е поцикована и изглежда супер. Този на снимката е боядисан. Ако можеше и цената да е чувствително по-ниска от западните аналози щеше да е още по-добре (36лв. за стоманен заден при цена на същия $17-18 от щатски сайт) Предимството да се пазарува от тук е че доставката е сигурна и в рамките на няколко дни.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #19
          еее митак пак намери причина за недоволство
          от щатите 17 18 долара в сайта докъто дойде до тука ще се оскъпи -с баяяя и пак ще е по скъп от този да не говорим че я го имат ин сток я не и ще го чакаш чакашшш....
          а и надали ще е с нещо по добър даже обратно според мен
          ще взема да поръчам и един такъв да напрайм сравнение да видиш кво ще излезе
          а и тези пари остават в БЪЛГАРИЯ
          дайте малко по патриотично да мислим
          аааа вече от другаде ЩЕ ИЗБЯГВАМ да взимам зъбаци освен от този производител кефи ме наистина
          само искам да тестваме алуминиевите му зъбаци

          Коментар


          • #20
            Митак, щатите да, ама я го сравни с тези от Аунер например
            Пък и от щатите могат да те пре.... бат.
            Нали Митков?
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #21
              Това което съм писал не е недоволство. Просто споделям моите виждания по въпроса.
              Аз също няма да купувам от другаде зъбаци. Митков много добре знаеш, че държа винаги за българското, особено когато е качествено. Бай Джон Смит да духа супата, прите ще прибира бай Кольо
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #22
                ти що не му поръчаш да ти направи и основата на скоростното лостче с шлиците
                а към него ще завариме лостчето

                Коментар


                • #23
                  мдаа
                  и аз съм си наточил зъбите за алуминиевите но следващия сезон

                  иначе съм си поръчал заден зъбак от NHM и пристига след 3 дена

                  Коментар


                  • #24
                    Аз си взех стоманена защото карам повече ендуро и много рядко крос. Иначе по-добрия вариант е да се кара с по-лека зъбчатка.
                    Ако започнат да правят титаниеви зъбчатки това е най-якия вариант
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #25
                      1250 грама или кило и 125г. - това е теглото на старата ми зъбчатка
                      Новата NHM окомерно е поне 20% по-лека.
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Димитър
                        1250 грама или кило и 125г. - това е теглото на старата ми зъбчатка
                        И ти ли като мене си завършил факултета по математика, колега?
                        шегичка

                        Коментар


                        • #27
                          то това е от превъзбуда по българското производство

                          дано излезнат толкова здрави колкото добре изглеждат
                          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                          MG Racing Team

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от ®yMeH
                            И ти ли като мене си завършил факултета по математика, колега?
                            шегичка
                            Баси къф съм тъп Половин час гледам и не мога да схвана въпроса Ама накрая видях кви съм ги писал
                            Иначе съм завършил лесото - там една механизация на горското. Мали що математика прекарах с триста зора.

                            Последно - кило и 250г.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #29
                              Информацията е много ценна и ще си поръчам Дали наистина са много добри и дали ги тествахте А парите трябва да бъдат в България

                              Коментар


                              • #30
                                Днес си поръчах и то 3 броя. Ще ги видам що за стока са?!
                                Живей за всеки дъх!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X