Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жан Клод ВандаЛ и ластика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    Да не говорим, че нашенецът на 53 не може да си завърже и обувките... от шкембе, не от друго
    Интересно, но същият шпагат правят и сумистите.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Това в каква връзка беше ?
      Във връзка с кариерата му надолу в последните 15 години,както и двата инфаркта в последните 3 години.
      Няма връзка за клипа му с камионите.

      п.п. И наркотици не вземам нито правя шпагати за тоя дето ме питаше налично.
      Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
      Dacia Duster 4WD

      Коментар


      • #18
        От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

        Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
        Във връзка с кариерата му надолу в последните 15 години,както и двата инфаркта в последните 3 години.
        Няма връзка за клипа му с камионите.

        п.п. И наркотици не вземам нито правя шпагати за тоя дето ме питаше налично.
        Не съм питал нищо на лично

        Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
        Аз пък все си мисля, че карат напред и наблюдават и внимават цялата процедура да се изпълни - идеално. Това назад според мен е възможно само 1:1 000 000. Карали са напред и клипчето е направено така, че да изглежда назад.
        Е, тогава режисьорите и продуцентите са излъгали.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Интересно, но същият шпагат правят и сумистите.
          Така е,ама върху страничните огледала на камионите да качат...Акебоно например..?!
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • #20
            От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            Така е,ама върху страничните огледала на камионите да качат...Акебоно например..?!
            Те май и тези са подсилвани за снимките. Котоошу ще издържат
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #21
              От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

              Наистина е заснето напред, но това не омаловажава каскадата.
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • #22
                От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Е, тогава режисьорите и продуцентите са излъгали.
                Не лъжат. Взеха се нещо на сериозно с рекламата по този начин(Волво Тръкс), но преди Вандал използваха балерина(търси ballerina stunt в тубата).
                Съмнявам се да е заснето напред, нямаше да е по-малко интересно и зрелищно за публиката, но назад е още повече щото хептен изненадва. А пък тия особняци държат на коректността, и доказването - щом казват че е назад, 99% съм сигурен че наистина е назад. По принцип не е невъзможно да се кара така, линиите по настилката помагат, а може да има и други технически хитрини които не се споменават(макар че едва ли).

                ПП: И да, от скромния ми опит баш с това поколение на марката, имам само добри впечатления(и широка усмивка на уста), без да искам излишно да ги рекламирам.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                  В първия момент и аз бях сигурен че карат напред.Като си мислех,че и двата камиона са с полуремаркета.Да,ама не.Карат си назад!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    После нещо се случи. Не знам какво. Но си го обяснявам по следния начин:

                    Някой върза на Жан Клод един ластик за дъното на гащите, и с кабърче забоде другия край на ластика някъде в района на Кремиковци. И както и да се засили човекът - все го връща назад някъде в района.

                    Не се майтапя. Работата е сериозна. Не съм гледал пресен вандал'ски филм който да не е сниман някъде в тоя район.
                    ...
                    Ако знаех че това толкова ще те натъжи, щях да направя НЕЩО. В края на 90-те вършах доста във филмовата лаборатория в тогавашното Бояна Филм и не е да нямах възможности. Все можех да кипна фиксажа в проявителната машина няколко пъти. Да оставя "асансьора" в сушилнята да удари горе или долу, вместо с чудеса от храброст да го накарам да намотава правилно. Да се спъна в някой кабел или маркуч. Абе хич не ми беше трудно с половин движение да опропастя някоя ролка за по половин милион метъра. Вярвай ми, щяха да се откажат да идват тук. А мен даже нямаше да ме уволнят.
                    Последно редактирано от Ясен; 15-11-13, 23:37.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                      Какво и как за мен няма значение. Рекламата е много въздействаща, а за вандаЛа шапки долу ......... 53г

                      Коментар


                      • #26
                        От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                        Приех, че камионите се движат назад. Възхитителен е акивния конртол за поддържане на посока за камион с голямо ремарке!
                        Това с Вандам-а ми навява обяснение, каква разкрачена позиця могат да заемат рекламните агенции за да изкарат лев.
                        Ван-дам да се чепери връз камьони, що освен за пари.
                        Няма да си купя такъв камион, защото не искам Жан-Кам-Ван-Дам да ми седи на ''оглидалта''.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #27
                          От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Ако знаех че това толкова ще те натъжи, щях да направя НЕЩО. В края на 90-те вършах доста във филмовата лаборатория в тогавашното Бояна Филм и не е да нямах възможности. Все можех да кипна фиксажа в проявителната машина няколко пъти. Да оставя "асансьора" в сушилнята да удари горе или долу, вместо с чудеса от храброст да го накарам да намотава правилно. Да се спъна в някой кабел или маркуч. Абе хич не ми беше трудно с половин движение да опропастя някоя ролка за по половин милион метъра. Вярвай ми, щяха да се откажат да идват тук. А мен даже нямаше да ме уволнят.
                          Можеше и да не те уволнят наистина, но някой превъзбуден продуцент или режисьор като нищо би те прегазил с откраднат камион, въпреки, че не се сещам у нас по това време да са снимани толкова скъпи сцени (по половин милион метъра), но може и да бъркам... Хем ми се свива сърцето, хем ми е безкрайно смешно като си представям как идвам да си взема филма, който съм снимал една година примерно и да го нося в телекиното да ми го дигитализират за монтаж, и пича от проявителната да ми каже:
                          - Съжалявам брато, ама нещо се оср@ и задължително трябва да го преснимаш целия, щото ми се стори интересен...

                          Иначе камионите в рекламата си се движат назад и това не е никакъв проблем за доста шофьори! Няма да забравя една случка покрай гостуването на Дейвид Копърфийлд в София. Реквизита и техниката му са 6 тира, карат ги германци. По план трябваше да са в София в 7.00 сутринта, че да се избегне трафика и да има време да се разтоварят и да се подреди всичко за двете представления същия ден. Оказва се, че единия шофьор има някакъв проблем с документите и не искат да го пуснат на границата. Докато намерим друг шофьор и докато докараме конвоя в София, стана обяд. Трафика кърти, носи и извозва. Звъним в КАТ за съдействие (реагираха светкавично и супер адекватно), осигуриха ни ескорт от една патрулка и двама моториста, които спираха движението по кръстовищата през които минаваме. Стигаме до бул. България под моста на въздишките, където е входа за паркинга и подхода за дебаркадера (подземната товарна рампа) на НДК - ново двайсе - паркинга вече е фрашкан с коли (в суматохата забравихме да се погрижим да остане празен, както си беше в 7.00 сутринта) - няма място нито за маневри, нито за нищо. Единия началник от КАТ предложи да извикат няколко паяка и да разчистят паркинга (през това време камионите стоят наредени в крайна дясна лента на бул. България и взеха да влиаят на трафика - едната лента все едно я няма). Назад сме с графика с осем часа и се чудя какво да правя. В този момент от единия камион слиза шофьора - двуметров шваба с мустаци и рокерски вид и пита дали полицията може да отцепва още една лента за малко, докато прави маневра и вкарва камионите на заден ход в дебаркадера! Аз и катаджиите го гледаме като ударени с мокър парцал - и да подходи правилно, няма как да провре камиона между колите, още повече на заден. Човека вика - Нека да опитам! Речено-сторено - единия полицай се засили да спира цялото движение и докато изтича до кръстовището, немеца вече бе направил обратен завой, заемайки само лента и половина! Ченетата ни виснаха! Точно да си ги приберем и удариха в земята - швабата най-невъзмутимо вкара ТИР-а на заден ход с най-невероятния слалом, минавайки на една боя разстояние от колите на паркинга, като само си гледаше в огледалата и слушаше парктроника! Вярно направи го пълзейки, но не спря нито веднъж, за да маневрира и да си коригира траекторията. Няколко случайни минувачи му изръкопляскаха, а аз му стиснах ръката и му купих бутилка уиски. Така, че който може - си го може!
                          Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 16-11-13, 06:53.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Можеше и да не те уволнят наистина, но някой превъзбуден продуцент или режисьор като нищо би те прегазил с откраднат камион, въпреки, че не се сещам у нас по това време да са снимани толкова скъпи сцени (по половин милион метъра), но може и да бъркам... Хем ми се свива сърцето, хем ми е безкрайно смешно като си представям как идвам да си взема филма, който съм снимал една година примерно и да го нося в телекиното да ми го дигитализират за монтаж, и пича от проявителната да ми каже:
                            - Съжалявам брато, ама нещо се оср@ и задължително трябва да го преснимаш целия, щото ми се стори интересен...
                            За съжаление, стават подобни работи. При нас ставаха рядко, което със сигурност беше и един от факторите да се поразвие кинаджийството тук след 90-те. Нищо че вече не се снима на лента и няма лаборатория, впечатлението явно е останало. Също ставаха подобни чудеса и на етапа с телекиното (там поне не бяха катастрофални, ама някоя деруга оставаше). Също и при монтажа. Но рядко.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                              Мепесетата с ремарке имат специфично държание при движение назад.
                              Убеден съм на 99% че толкова дълъг преход, назад, с тая скорост, без никакво криволичене, е практически невъзможен. Пък ако ще шоферите да са с вид на два рокера и от всеки джоб на елечетата им да стърчи по един харлей...
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Жан Клод ВандаЛ и ластика

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                ....
                                Иначе камионите в рекламата си се движат назад и това не е никакъв проблем за доста шофьори! ...
                                Да се движат назад , наистина не е никакъв проблем за доста шофьори

                                Не са обаче доста шофьорите , които могат да движат назад полуремарке в права линия . Още по-малко са шофьорите , които могат да направят това в синхрон с два успоредни камиона , на които е стъпил бате ти Жан .
                                А още по-малко са пък тези , които от движение успоредно един на друг - в един момент увеличават дистанцията по между си и то дотолкова , че бат Жан да не се разчекне с два сантима повече от необходимото .

                                Според мен това е монтаж и камионите не се движат ни напред , ни назад .

                                Що се отнася до Вандал . Ами евала !
                                Разликата в годините ни с него е .... 6 дни по-дърт от мене ... и като знам , че на 20 години правех шпагат като неговия , а сега си връзвам обувките подобно на това дето каза Паджеровод .... съзнавам какво му коства . С други думи : страшно запазен пич за годините си ! Малцина са като него.
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X