Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

    В крайна сметка "спасителната операция" завърши успешно. Изтеглихме Ситроена и колегата вече си е в София.





    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

    Коментар


    • #47
      До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      70лв на Бриколаж. Ако няма пасващи от другия вид - 30лв.

      Кога ще си тръгваш оттам?
      26лв са в метро за 195/65/15 - аз взех едни да имам в багажника като ходих на ски в Автрия миналия месец, но не съм ги ползвал още... ако нямаш карта за МЕТРО, мога да ти ги дам да същата цена... взех си и течни вериги (спрей) за 6лв - и той е чисто нов. 088-88-11-914
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #48
        До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

        Евала Мите! Радвам се, че познавам такъв човек като теб, който е готов на всичко в името на каузата!
        Наско тел: 0884133260; 0898605088

        Коментар


        • #49
          До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          ...взех си и течни вериги (спрей) за 6лв - и той е чисто нов. 088-88-11-914
          Можеш ли да дадеш малко инфо за тия течни вериги? Какво представляват, вършат ли работа и тн. Че за първи път чувам за тях
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #50
            До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
            Можеш ли да дадеш малко инфо за тия течни вериги? Какво представляват, вършат ли работа и тн. Че за първи път чувам за тях
            Търсачката!

            Коментар


            • #51
              До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

              Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
              Можеш ли да дадеш малко инфо за тия течни вериги? Какво представляват, вършат ли работа и тн. Че за първи път чувам за тях
              Ей онзи ден, понеже при мен равно няма ги видях в действие течните вериги Един бакшиш посред нощите ми наду главата от боксуване. Слизам аз при него щото нямам вече нерв и му обяснявам че нагоре път за него няма, и юнакът упорит се почеса по манерката ,бръкна в багажника и бодро взе да пръска с някакъв спрей по гумите обяснявайки ми как ще излети с течните вериги е, излетя завързан за моя джип Та ако иде реч за това вълшебство и тези пари са много...
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #52
                До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

                Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                Намира се тука някъде- след село плана се пада в горите.


                http://maps.google.com/maps?f=d&sour...38581&t=h&z=15

                А за веригите лесно ама нямам толкова пари в момента, Пък и вериги за 15ки широки 195 сигурно ще са доста парички
                аз вчера си взех течни вериги - 5 лева и нещо са и били много добри за лед. ще ги пробвам и ще кажа...
                Последно редактирано от Андрей Боянов; 15-02-10, 08:34.
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • #53
                  До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

                  Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                  Можеш ли да дадеш малко инфо за тия течни вериги? Какво представляват, вършат ли работа и тн. Че за първи път чувам за тях
                  Ето как действат http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=112...... първото изречение и първите 3-4 снимки мисля, че е по-разумно парите да се израсходват за рАкия
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #54
                    До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

                    Зимно време освен шанцови инструменти, брадва и 4 вериги, в багажника имам поне една 10 л туба, пълна с пясък и сол.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #55
                      До: Идеи за изкарване на кола по стръмен заледен път

                      Teчните вериги на дълбок сняг не помагат. Всъщност не помагат на никакъв сняг,но на лед има осезаема разлика,лично съм се уверил в това.

                      Иначе ХМ-ката като се вдигне на макс си е около 25-6 см и си върви доволно,само трябва парцали,ама да са памучни,че текстилените глупости се парзалят по леда.
                      Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                      Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                      Volkswagen Bora AKL

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X