Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета и панталони-съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Якета и панталони-съвети?

    ей това е алтернативата,но бих заложил на първо посоченото.http://stenata.com/bg/products/produ...%82-2-1-grf-24

    Коментар


    • От: Якета и панталони-съвети?

      По темата за импрегниращия спрей - ще го има от 08.08 в горе споменатия магазин. Т.е. лидл.

      Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
      ПАНЧО

      Коментар


      • От: Якета и панталони-съвети?

        Точно на време...взех си два броя направо
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: Якета и панталони-съвети?

          малко пролетно събуждане, или да изчистим прахоляка: клим са се решили да "атакуват" в костюм за каране. клипът не показва много от нещата, но все пак има какво да се види. притеснителното естествено е цената-около 1299 долара за щатския пазар. лично аз не знам дали бих се метнал в такова текстилно изделие...
          https://www.youtube.com/watch?v=bxgNTzVTYuc
          https://advrider.com/klim-introduces...ent=03_14_2019

          Коментар


          • От: Якета и панталони-съвети?

            Изглежда добре, представянето, цветовете, сигурно наистина е много хубаво, но единствения плюс за мен е, че е цял. До сега никога не съм обличал цял екип, но и нямам оплаквания от якето, че било отделено от панталона. Дори не ги "сдвоявам" с пришитите ципове. Не усещам вятър, студ или каквото и да е. Като се замисля, че все от някъде ще протече или панталона или якето (в областта на лактите от вътрешната страна) в един момент и ще трябва да ги "хвърля" и двете. А едно от тях ще е все още здраво.
            LZ1NIM/P
            B pos

            Коментар


            • От: Якета и панталони-съвети?

              Първоначално публикуван от NiksZh Преглед на мнение
              единствения плюс за мен е, че е цял
              Откъм безопасност сигурно е някакъв плюс, но много бързо се превръща в голям минус, ако се наложи посещение на тоалетна, или в по-топъл ден, при спиране, ако си свикнал да свалиш якето и да търпиш панталона.
              Клим без никакво съмнение е еталон, но има достатъчно на брой качествени продукти на други световни производители, използващи най-новите текстилни технологии, които са на много по-достъпна цена.

              Коментар


              • От: Якета и панталони-съвети?

                Всички нови екипи са с мрежест хастар, който ме подлудява при повече от час-два на седалката. Задника ми става като на маймуна. Със по-старите, не мрежести, нямам никакви проблеми.
                А и качеството, естествено, на старите е по-високо. Примери: Купувам си нови панталони Акито, още на първото каране, материала изплю от шева и се разнищи, на второто -на друго място.
                После си купих Хейн Герике, същата работа. А имам стар панталон на Герике, направен много по-интелигентно - където има по-голямо напрежение и разтягане, са сложили еластичен материал. Относно водоустойчивостта спрях да се втелявам - всички панталони пускат и то точно на ташаците. Затова гледам да има проветрение и си нося дъждобрана.

                Коментар


                • От: Якета и панталони-съвети?

                  Хихи. А аз си мислех, че само на мен ми мокри на ташаците. И Да. Гледам да си нося дъждобрана навсякъде (даже за ден в слънчев летен ден).
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Якета и панталони-съвети?

                    Какви мотори карате бря? (Или може би в какви тайфуни карате?) Миналата година карах редовно в дъжд до работа и веднъж направих 100тина км без водоустойчиви дрехи. Баш топките ги пази самия мотор при мен и се мокрят долу горе само баджаците (при движение, нали, на място ясно).

                    Едни такива дънки имам - Линк и дори да съм с яке, ботуши и ръкавици за дъжд, си спестявам да ги обувам, освен ако няма да се преобличам след карането че са малко плитки и неудобни. Иначе същите са с мрежест хастар под "кевлара", който е много мек и ми е по-удобен от кевлара директно.

                    Коментар


                    • От: Якета и панталони-съвети?

                      Таш*ците ми бяха мокри един път, когато карах с горнище от дъждобран - беше порой и "код оранжев". Мисля, за един път си струва. По-скоро смених панталона, точно и отново с Хейн Герике. Реално не съм пробвал в същите условия, но за студено време до към 10 градуса си е държи комфортно за целия ден. Няма допълнителна подплата, само обикновен хастар, не на дупки. Не ги разбирам материите, но е доста плътна.
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • От: Якета и панталони-съвети?

                        Първоначално публикуван от AimeR Преглед на мнение
                        Какви мотори карате бря?
                        Подходящи за името на форума

                        Коментар


                        • От: Якета и панталони-съвети?

                          здравейте на всички! наближава сезона да се открие официално и в село софия, та си преглеждах екипировката. на якето-гледам единия цип на гърба мааалко се е отлепил лепеният шев на вентилационния отвор. някой знае ли къде мога да го оправя?

                          Коментар


                          • От: Якета и панталони-съвети?

                            Абе имаше едни ПВЦ ленти за подгъви на дрехи (едно мрежесто такова на хартиена транспортна лента). Глади се с ютия. Може да ти свърши работа. Виж някое шивашко ателие!
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • Какъв беше контакта с човека от Плевен, дето шиеше якета и панталони? Не намирам линк към сайта - имаше модели.
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                                Какъв беше контакта с човека от Плевен, дето шиеше якета и панталони? Не намирам линк към сайта - имаше модели.
                                0878176064 - Слави.

                                https://coronamoto.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X