Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета и панталони-съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Якета и панталони-съвети?

    Първоначално публикуван от maikallllll Преглед на мнение
    Някой да има наблюдение върху марката JOE ROCKET...
    Един от най - именитите производители.

    Коментар


    • #32
      До: Якета и панталони-съвети?

      Първоначално публикуван от maikallllll Преглед на мнение
      Някой да има наблюдение върху марката JOE ROCKET http://www.joerocket.com/catalog/ind...Alter_Ego_Pant, лично като дизайн ми допадат доста продуктите им но нямам наблюдения върху тях
      предлагат ми панталон от тази марка дори мисля да го купя но все пак някой ако има впечатления нека сподели докато не съм броил парите
      Аз ползвам точно такъв панталон. Много съм доволен след като се примирих с вътрешната водоустойчива подплата. Функционален и непретенциозен. Ако си висок и слаб - има и вариант Long Size....
      You'll never find out - I got no key hole....

      Коментар


      • #33
        До: Якета и панталони-съвети?

        Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
        Аз ползвам точно такъв панталон. Много съм доволен след като се примирих с вътрешната водоустойчива подплата. Функционален и непретенциозен. Ако си висок и слаб - има и вариант Long Size....
        гледах таблицата с размерите им и точно това ми направи впечатление че има и Long Size помислили са хората , но не съм нито слаб нито кой знае колко висок
        ами ще го взема че каквото е такова

        Коментар


        • #34
          До: Якета и панталони-съвети?

          Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение

          Някой може ли да каже нещо повече за Hein Gericke .На там съм се насочил в момента.


          Аз имам яке на марката Hein Gericke - пистово. С него съм карал и офроуд и онроуд.. Доста ми допада и не мисля да го подменям, особено за зимата! В момента избирам подходящия за мен екип (летен) .. а зимата Hein-a не слиза от мен! Има зимна подплата, не знам дали се води непромокаемо но досега не съм имал проблем.

          Ето такова е (PSXR)



          пП. Само че е червено.
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #35
            До: Якета и панталони-съвети?

            Размерите на myleather са дадени под количката като кликнете върху шивашкото метърче http://www.myleather.com/site/produc...77&dispid2=102 цифрите са в инчове.За жените са различни размерите http://www.myleather.com/site/produc...pid2=103#write и цифрите пак са в инчове.
            Последно редактирано от drago varvar; 01-03-10, 19:18.
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • #36
              До: Якета и панталони-съвети?

              Ние си взехме

              Revit Silica Jacket - Red

              и Вени е много доволна.Имаше спор,текстил или кожа, та да е мирна къщата взехме и нещо подобно на това.Всичко опира до цената.
              http://assets3.revzilla.com/product_...ack_detail.jpg
              Последно редактирано от drago varvar; 24-03-10, 08:22.
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • #37
                До: Якета и панталони-съвети?

                Някой запознат ли е как стои в момента въпроса с ДДС и митото , последно над каква цена се обмитяват , и аз чакам стока от щатите за около 150 долара , дали ще мина през ДДС и мито , едни казват на 15 евро а други че нямало такова нещо ....... получа ли ги ще споделя как е било при мен

                Коментар


                • #38
                  До: Якета и панталони-съвети?

                  Драго, варваре да си ми жив и здрав! Да илядиш
                  Благодарение на Драго се сдобих с яке, за което не бях и мечтал. Целият съм в коремни плочки и протектори. Ей ме на, убавец и ми става

                  Коментар


                  • #39
                    От: До: Якета и панталони-съвети?

                    Някой ползвал ли е ботуши Styl Martin Duna, или Delta RS? И като цяло има ли впечатления или инфо за тази марка?
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #40
                      От: До: Якета и панталони-съвети?

                      Танчев сподели след пътуването си до Норд кап, че ръкавиците и якето Рише са пълни боклуци. На ръкавиците, когато ги свалял се измъквала подплатата от вътре и след това много трудно се нагласявала пак вътре. А пък якето, когато карал с над 140 км/час започвало цялото да се вее и тресе, около него и било много неприятно. Той си е купил от Мюнхен яке и ръкавици на БМВ, от които е доволен. Също спомена, че каската му Веймар, която е купил за 500 лева е боклук. Много шумна и тежка била. Сега ще купува Шоей.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #41
                        От: Якета и панталони-съвети?

                        Какво е това "Рише" бе Влади? Да не би Richa, дето ние му викаме "рика" да се чете "Рише" по французки, или пък си е съвсем друга марка?

                        Мисля си, че ще да е същото, защото на моите ръкавици Richa, дето са уж от високия клас, им се вадят подплатите. Па не дай боже да ти се изпотят или намокрят ръцете не мож' ги надяна повеке. Бойко и той беше писал подобни впечатления от същата марка ръкавици.

                        Виж якето им, дето го обитавам, е отлична 'убавина... ама знае ли чиляк... язе когиз съм се носил със скорости от 140 и повеке
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • #42
                          От: Якета и панталони-съвети?

                          Richa са абсолютен боклук. Каквото съм имал, а съм имал якета, панталони, ботуши и няколко чифта ръкавици все съм си патил от тях. Сега ми останаха две якета - едното да ме жилят пчелите, а другото да ходя на кафе с мотора. Rev'it за момента са ме спечелили като марка за екипировка, а и на ботушите и ръкавиците не им се вади подплатата. Има и доста по-хубави, които обаче не се предлагат в България. Има и страхотни неща на Thor. От тях ползвам панталоните за ендурото и са много добри. За другите нямам впечатление, но на КТМ всички дрехи са на Thor и са доста добри като туристически екипи.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Якета и панталони-съвети?

                            Междудругото екипировката на Rev'It при техния вносител за България е поскъпнала рязко с около 50 %. Якето, което купих за 430 лв в момента е 650. Ръкавиците ги взех за 100, а в момента са 150. Какво се случва, заради кризата ли? Явно искат да си отсеят клиентите и само богаташите да купуват от тях.....
                            Yamaha XT​M600E '98
                            Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                            Коментар


                            • #44
                              От: Якета и панталони-съвети?

                              И все пак не разбрах "Рише" Richa ли е?
                              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                              Коментар


                              • #45
                                От: Якета и панталони-съвети?

                                До свга не съм писал в тая тема , защото исках да събера повече впечатления от марката Pharao , на която дистрибутор са Polo. До сега имах късо яке на Spidi и панталон на Orina -не много скъпи , но 3 сезона се справяха чудесно . За пътуването ни с Фори , Гошо , Иво Марков и Асен по западните Балкани май месец от Германия си поръчах цялата серия Pharao PTP Rallye - яке , панталон и ботуши . Жалко , че панталона и ботушите дойдоха след като се бяхме прибрали. Цената им не е ниска , ама установих , че СИ СТРУВА ВСЯКО ЛЕВЧЕ . А и в поло ги дават като Premium Qalitaet(демек най- високото качество ) . Чудех се защо съм слагал дъждобран(сигурно само за да не се цапам). Имат УЖАСНО МНОГО ципове за вентилация, джобове(на панталона 4 , а на якето не знам колко , ама повече от 8 ). Един единствен недостатък (ив Поло го пишат ) . Малко са тежки , но се свиква.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X