Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кални бани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кални бани

    Днес жена ми ме зарадва "Записах ти карта за кални бани"! ... Защо?!? - За да свикваш с пръста...
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    До: Кални бани

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Днес жена ми ме зарадва "Записах ти карта за кални бани"! ... Защо?!? - За да свикваш с пръста...
    Що не и лееш куршум тогава?Може нещо да е уплашена..
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      До: Кални бани

      Калната баня действа болкоуспокояващо и противовъзпалително. Ускорява и разнасянето на отоци на тъканите. Позитивното влияние на лечебната кал върху обмяната на веществата и тъканното хранене засилва регенерацията на тъканите. Потиска се стомашната секреция, което особено важи за солната киселина. По време на престоя в калта се учестява сърдечната дейност с 10-15 удара в минута. Влиянието върху кръвното налягане е двояко: отначало то намалява, после се повишава леко. Чрез калолечението се въздейства не само върху дадено страдание, но и върху защитата на целия организъм.

      Коментар


      • #4
        От: До: Кални бани

        Първоначално публикуван от nastq Преглед на мнение
        Калната баня действа болкоуспокояващо и противовъзпалително. Ускорява и разнасянето на отоци на тъканите. Позитивното влияние на лечебната кал върху обмяната на веществата и тъканното хранене засилва регенерацията на тъканите. Потиска се стомашната секреция, което особено важи за солната киселина. По време на престоя в калта се учестява сърдечната дейност с 10-15 удара в минута. Влиянието върху кръвното налягане е двояко: отначало то намалява, после се повишава леко. Чрез калолечението се въздейства не само върху дадено страдание, но и върху защитата на целия организъм.
        А дали действа локално или трябва да се овъргаляш целия? И може ли да е каква да е кал? Примерно върху порязано?? Е разбира се надали ще е добре да е градска кал, но дали трябва да е от определен район?

        Коментар


        • #5
          От: Кални бани

          "Примерно върху порязано" действа добре препикаване , а не кал. Ама като го препикаеш, ако много те влече, си забъркай и малко калчица.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Кални бани

            Тя жена ти да те прати пък да те чака ..... да свикнеш!

            Много добре ми действа кална баня на Шабленското езеро! Не знам на кое точно ама ми е добре ..... да стигна до там да се омажа като прасе целия и после след възможно най-много дни с голяма мъка да се измия и да си ходя. Не съм сигурен , че ефекта е точно от калта обаче , може и от бирата да е.

            Това май си е повече за раздел спам.

            Не се инати отивай! Полезно е всякак си!
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X