Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

    Моторът за който говориш не е 38 к.с. по простата причина,че това е SR варианта.Пише с много сменени части,искай да ти покажат фактури или поне старите части.Виж регистриран ли е ,ако не може ли да се гегистрира,от къде е внесен и т.н!НЕ е ли регистриран не си заслужава за тези пари,предложи му 1500-ако му изнася(в зависимост от тех.състояние)Иначе ако си внимателен моторът с времето ще те направи един истински ендуро маняк,но умната,че като паднеш лошо МНОГО боли!

    Преди две години бях на твоя хал,знам за какво става на въпрос.
    Последно редактирано от van_rei; 22-01-11, 23:11. Причина: Допълване

    Коментар


    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      Първоначално публикуван от gogodam93 Преглед на мнение
      Ами да те попитам като човек, който има опит в ендурото. Ти каква машина ми препоръчваш ? Като бюджет съм отпуснал около 2000 лв.

      http://motori.cars.bg/m13191

      И какво ще кажеш за този ?

      Мерси предварително !

      Каквато и да е ще ти е малко трудно. Но след 2-3месеца РЕДОВНО каране си готов.

      Кавазакито не е лошо и цената му е добра.
      Последно редактирано от viki terzieva; 27-01-11, 13:54.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • Мерси за вниманието

        Мерси колега VAN_REI
        Последно редактирано от Chinela; 23-01-11, 12:05.

        Коментар


        • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          Понеже пак ми е трил някой мнението!
          А бе хора, какво толкова го умувате с тия мотори! Взимате един и като не ви хареса следва друг и така до края на света или вашия!
          Има хиляда теми с изписани какви ли не описания до най малкия детайл. Никой ли не чете???
          Като пример ще дам себе си! Преди около 3-4 г (не си спомням) седнах в една зала в Пловдив на "нощна" и запуках CS... след няколко часа ми омръзна и взех да се ровя из сайтовете за запознанства до мен тогава седеше ЛЕНИН, който беше зарибен от форума вече (до тогава не бях и чул ни видял за него). След консултация с него разрових раздел Ендуро открих точно тази тема за KDX. Благодарение на Митков и неговите разяснения за отделните модели подкрепени с атрактивни снимки аз избрах точно KDX 220R USA. От там нататък филма е ясен...
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Аз почнах с kdx 200 за първи мотор много съм доволен.

            Коментар


            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              Здравейте! Искам да споделите мнения за тази моторетка
              http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...581&f1=details и бих искал да ви попитам дали е възможно да се повдигне задницата, тъй като аз съм 192 и мисля че така ще ми е нисък.Мерси предварително!

              Коментар


              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Окачването се регулира според тежестта- по-твърдо и по-меко.
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  Здравейте колеги, мога да се похваля че вече сам горд собственик на кдх 220 ср, но вчера възникна 1 проблем. Както си карах и съединителят ми стана изведнъж много твърд, покарах още малко и се оправи, но продължава да ми прави номера като става твърд и после пак омеква. Моля за помощта ви да ми кажете какъв е проблема.
                  Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Щом си го взел наскоро, виж в какво състояние са дисковете на съединителя, пружините в какво състояние са.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 18-03-11, 09:58.

                    Коментар


                    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Първоначално публикуван от fanka7a Преглед на мнение
                      Здравейте колеги, мога да се похваля че вече сам горд собственик на кдх 220 ср, но вчера възникна 1 проблем. Както си карах и съединителят ми стана изведнъж много твърд, покарах още малко и се оправи, но продължава да ми прави номера като става твърд и после пак омеква. Моля за помощта ви да ми кажете какъв е проблема.
                      Благодаря предварително.
                      Според мен е от жилото, не може да се променя твърд или мек от дискове и пружини. Виж дали бронята на жилото за съеденителя не ти се катери някЪде и да опира.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 18-03-11, 09:58. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не може"
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        Или самото жило да не се е разплело в бронята
                        Yamaha WR 200

                        Коментар


                        • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          Благодаря за мненията, но проблемът се оказа нищожен. Гайката, която дЪржи самия съединител към вала е била разхлабена и затова и ританката ми прескачаше и е ставал твърд. Отворих го да разбера дали не е нещо друго, но всичко се оказа наред, засега
                          Последно редактирано от viki terzieva; 18-03-11, 09:57. Причина: Моля, използвайте главни букви!

                          Коментар


                          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Колеги, имам 1 вЪпрос. Как точно да наглася задния ми амортисЬор на кдх-а?Май ми е малко мек и веригата ми е малко по-хлабава,защото като я оБтегна на следващия зъб и като седна е изпъната и се притеснявам, че като скоча от някЪде и ще стане беля, та как да си го направя по килограмите. А3 съм към 90 с екипа и каската кЪм 94-5 кг.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 11-04-11, 14:28. Причина: правопис

                            Коментар


                            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              Първоначално публикуван от fanka7a Преглед на мнение
                              Колеги имам 1 вапрос как точно да наглася задният ми амортисйор на кдха?Май ми е малко мек и веригата ми е малко по-хлабава,защото като я оптегна на следващият зъб и като седна е изпъната и се притеснявам че като скоча от някаде и ще стане беля,та как да си го направя по килограмите а3 съм към 90 с екипа и каската кам 94-5 кг.
                              Веригата по-добре я нагласи да е хлабава отколкото да се опъва като струна.
                              2010 CRF 250 R

                              Коментар


                              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Да, и аз така си мислех и я оставих по-хлабава. Днес смених лагерите на задната капла, че единият беше направо разбит, а др. виеше и ми направи впечатление, че само от едната страна (до диска) имаше зегерка, така ли трябва да е или от 2те страни трябва да има???
                                Последно редактирано от viki terzieva; 15-04-11, 10:55.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X