Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Хубава работа... Пак ли има опашки и списъци? А лихвоточки?

    Взел съм го вече и квото има за стягане ще го стегна и после ще гледам аз да потроша него, вместо обратния случай.

    Не смятам да си го сменям преди да съм се научил да карам из гората, така че няма скоро да търся друг, а и нямам навика да моля и да търся ходатайства когато ще давам пари. Все пак мерси, че си предлагаш услугите.

    От цялото ровене по VINа поне разбрах, че производствената година се установява с допуск най-малко 2 г.

    Коментар


    • #32
      ми моя беше 90 та вижте го на снимката

      иначе агроимпекс докарват и много хубави мотори но както каза жоро ощте преди да дойдат някой ги е предплатил вече и е много трудно да се вреди някой по страничен

      между другото и моя мотор с който участвам на състезанията е от тях ей сега се сетих за тая работа
      а е много хубав ма кви разправии бяха докъто го взема
      и то го взех от хора които са го купили от агроимпекс и са го покарали известно време та всъщтност не съм го взел директно
      но пак беше мноооооого запазен и читав а ощте кадо е дошъл е бил като нов сигурно
      макар че сега както съм го стегнал е по добър и от нов

      Коментар


      • #33
        Митков споко братле ти кажи че искаш мотор
        Все пак работя при брата на шефа на тая фирма така че предполагам че ако има някой сериозен ще можем да пуснем малко връзки във фамилията Вангелови :>
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #34
          бе там работата е по сериозна и от президентството
          какъв наплив и шпиониране има за заветния "списък"
          направо невероятно
          стига се до бой някой път кой ша влезе първи

          Коментар


          • #35
            Че то голям дефицит на мотори имало и излишък на пари у хората... Това може само да ме радва - икономиката явно ни е във възход.

            Добре, кандисах. Значи Агроимпексът вкарва неустоими мотори като цена/качество и хората се бият за тях. Свиркайте кога е другият контейнер, да ходя и аз да се бия за кокала или да търся братовчеда на братовчеда на шефа...

            Коментар


            • #36
              По принцип е така. Моторите като цяло на тази цена ги бива.
              За 2-3 хиляди не можеш да си купиш на такава година мотор от никъде другаде. Агроимпекс покри голяма ниша в нашия пазар. Всеки, който не може да си позволи нов мотор си търси от Карлово. Сигурно 50% от всички ендура в България са купени от там?! Евала на Коцето, че прави тоя внос
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #37
                Просто са се усетили от какво имат нужда бедните хорица мислещи денонощно за този спорт...който в прочем е доста скъп по принцип..
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #38
                  ендурото е може би най евтиния моторен спорт

                  Коментар


                  • #39
                    Да, може и така да е, но аз говорех за мотоциклетизма по принцип че е един доста скъп спорт, който немогат да си го позволят много хора...
                    Или ако си го позволяват то поне едно 40% от хората са със разни мотори, които са доста зле, но незнам това си е мое наблюдение може и аз да греша
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • #40
                      Ендурото май е най-евтиният мотоциклетен спорт, а мотоциклетните са най-евтините измежду моторните спортове.

                      Колко хора са занимават с автомобилен, самолетен и др. спорт?

                      Коментар


                      • #41
                        с ендуро се занимават най много хора от всички моторни спортове според мен защтото е достъпно
                        за нашите станадарти може да са скъпи тия мотори но на запад с две три заплати можеш да си вземеш чисто нов а пък втори употреби и за половин заплата и пак щте е читав
                        на рали автомобилите само един комплект гуми струва колкото един нов кросов мотор

                        а понеже темата е за кдх то кдх са е най масовото спортно ендуро произвеждано през годините и все ощте се прави
                        щте ви пусна снимки на моя да го видите но той всъщтност изглежда като кросов мотор защтото са му махнали и фара и са му сложили отзад калник от кросово кавазаки а и заглушителя е някакъв специален спортен

                        Коментар


                        • #42
                          Митков, освен снимките ще споделиш ли и цена? ...
                          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                          Коментар


                          • #43
                            взех го за 2500 96-та 97 ма година
                            с всички документи талон застраховки и тн
                            но вече почнах да му слагам ощте нещта и да го подобрявам
                            то всъщтност първо му махнах бая нещта
                            отлепих един килограм стикери сигурно от него
                            веднага му махнах разширителния съд защтото освен че тежи бе сложен точно зад десният радиятор и почти спираше потока въздух през него
                            нагласих му веднага и амортисьори и кормила ръчки всичко бе поставено по възможно най аматьорския начин като настройки та се
                            наложи наново да ги оправям
                            иначе е с нови гуми
                            ако ви е интересно мога да пусна друга тема със снимки или пък в тая да ви пусна

                            Коментар


                            • #44
                              Пускай в тая ... нали е за мнения и впечатления за КДХ-и ...

                              Моите впечатления са от на Полковника новия КДХ ... бях му тестов пилот
                              и понеже стария собственик каза, че много вървял ... пък аз не съм се качвал на истински двутактов мотор ... помислих, че е Р версия и като се отдалечих малко опитах да намеря тоя "кик" при по-високи обороти ... ама го нямаше явно хората добре са го озаптили като за гражданска версия ...

                              Иначе моторчето се кара много леко...

                              Чудя са на думите му ... каза, че му гори 7-8 литра в планината ... явно и маломощния вариант като го напъваш и си гори доста ...
                              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                              Коментар


                              • #45
                                той маломощтния вариант просто така се усещта по слаб и не подскача толкова но иначе върви същто добре качвал съм с такъв байри с човек отзад по които спортния едвам излиза и се мъчи да буксува или да се изправя а SR а спокойно и тихичко си ги качва
                                правели сме и стартове между SR и R набират почти еднакво само дето R а подскача и все на едно колело върви а ср а кротичко си набира и печели доста от по дългите си скорости
                                за нормално офф роуд каране SR а е дори по лесен и подходящт
                                но пък R а си върви почти като кросак и доставя удоволствие да го караш а и разликата е около 10 коня между двата
                                иначе със SR със пусната до край игла на карбератора и леко каране един приятел бе постигнал 1,5 л разход на 100
                                то и R а ако го караш кротко по асвалт може да гори около 4 на 100
                                но нормално по сериозно каране и двата горят повече R а между 7 и 12л но най често 8-8,5
                                а SR а 6,5-7 но и той може да стигне до над 10

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X