Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
    Янко, искаш да кажеш че един от двата чифта гуми има 30 мм разлика спрямо стандарта за този размер ли? Понеже както колегата по-горе каза според изчисленията разликата е 3 мм. Различната шарка между предни и задни гуми как точно оказва влияние върху трансмисията на Нивата?
    Мерете КОНКРЕТНИТЕ два модела гуми-/К-156 185/75-16 и Медвед 175/80-16/ и тогава пишете.Недейте чете таблиците за размери.Първия модел е висок точно 66см.Втория е висок 68см.Ако разликата им беше 2мм. нямаше видимо да се забелязва,че "Медведа" е по-висок.Вие виждали ли сте двата модела на живо един до друг,поставени на джанти и напомпени???Лично съм ги мерил,напомпени на 2 атм. и затова ви пиша тия неща,тъй че имате много поздрави от Ямбол.П.П.Спирам до тук с обясненията,защото Петьо е прав.
    Последно редактирано от Янко Желязков; 11-03-11, 19:21.

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      Ами Янко, ти го започна този спам за гумите, а сега недоволстваш. След като лично си ги мерил и знаеш, че се отклоняват сериозно от калкулаторните изчисления, можеше още в началото да кажеш за какво става въпрос на нас по-неопитните колеги. В крайна сметка мисля, че не е нужно да хвърляме на боб,леща и други гадателски методи, за да разберем каква ти е мисълта...

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Малко да поосвежим темата с пресни снимки от вчера следобед.Коловоза ми дойде в повече и първия път закъсах.На втория опит,обаче нещата се получиха и го преминах.Нивата на колегата също се представи прилично,въпреки асфалтовите гуми и скромния просвет.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Браво Янко-както винаги отново сте намерили кал и коловози.

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            http://vbox7.com/play:bc92e6f5
            Малко действие от миналата седмица. Благодарности на колегата който е снимал
            Александър

            Коментар


            • От: До: Лада Нива в действие

              Като и опре дъното слизаме всички, връщам се от газ на бензин и на първа бавна на смукач. Изправя се и хуква, зора е да я хвана и да скоча на седалката

              Коментар


              • От: До: Лада Нива в действие

                Преди малко се прибрахме от танковия полигон край Ново село.Като цяло се получи добра среднощна загрявка за срещата.Ето и някоя снимка с Нивата леко в действие:
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: До: Лада Нива в действие

                  Ама вие сериозно ли в 6 часа сутринта се прибирате? Няма да питам в колко сте решили да тръгнете...

                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Май пак е щяло да има "полягване" на една страна

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                      Май пак е щяло да има "полягване" на една страна
                      Малко остана Петьо.

                      Коментар


                      • От: До: Лада Нива в действие

                        Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                        Ама вие сериозно ли в 6 часа сутринта се прибирате? Няма да питам в колко сте решили да тръгнете...
                        Ами Найдене ти знаеш към колко часа идват щурите идеи-обикновено към 1-2ч. след Полунощ.

                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие

                          Явно, че аз съм остарял вече щом по това време на денонощието предпочитам да съм на топло в леглото а не в някой кална локва .

                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            Ето малко свежо фото по темата от преди часове,правено на самата среща на Нивоводите:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                              Ето малко свежо фото по темата от преди часове,правено на самата среща на Нивоводите:
                              Янко,тоз коловоз нещо май плитък ми се стори???

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Първоначално публикуван от Ivanka Dimova Преглед на мнение
                                Янко,тоз коловоз нещо май плитък ми се стори???
                                Ванче,знам и по-дълбоки в района само,че там освен редукторна УАЗ-ка нищо друго не минава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X