Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лада Нива в действие

    Ми снегът както се вижда се превърна в кал.Иначе за загряването го считам за нормално,тъй като зорът докато изляза от дерето беше голям и моторът работи около 1 минута на 6000об.мин при голямо натоварване-гумите бяха натрупани с кал.Тук при нас почвата е малко особена-калта е гъста,мазна и тежка-няма нищо общо с кафявата горската кал.Иначе при що годе нормални условия почти никога стрелката не мърда над 90гр.Но и този път не беше нещо сериозно-все пак антифриза има свойството да се разширява и казанчето като е малко припълнено и айде 100-200гр. навън.Иначе стрелката на температурата днес достигна на около 2мм. от червената зона,т.е. около 97-99гр.Това за кратко време и изправна охл.с-ма,работеща под налягане не е проблем.

    Коментар


    • #17
      До: Лада Нива в действие

      Кълъ е голам! Кефъ състо! Добре сте се омазали...

      Коментар


      • #18
        До: Лада Нива в действие

        Браво !!!! Супер терен сте си намерили, но не насилвайте толкоз колите.
        С каква перка караш - електрическа или постоянно зацепена ?????
        При мен монтирах 2 ел перки от Фиат Ритмо пред радиатора и нямам проблеми, датчика ми е 82-87 градуса и е между термостата и радиатора.

        Коментар


        • #19
          До: Лада Нива в действие

          Да-определено добре си осигурил охлаждането.Аз съм с постоянно зацепена перка+перка отпред с копче за включване.А бе честно казано и моята по принцип не грее,ама то вчерашното беше направо жива разсипия-заради топящия се сняг всичко е адски подгизнало и даже и с чисто нови кални гуми буксуването на места беше голямо.Сега остава да оборудваме и зелената машина с гуми,че тя горката направо бере душа с тези шосейки.

          Коментар


          • #20
            До: Лада Нива в действие

            Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
            Да-определено добре си осигурил охлаждането.Аз съм с постоянно зацепена перка+перка отпред с копче за включване.А бе честно казано и моята по принцип не грее,ама то вчерашното беше направо жива разсипия-заради топящия се сняг всичко е адски подгизнало и даже и с чисто нови кални гуми буксуването на места беше голямо.Сега остава да оборудваме и зелената машина с гуми,че тя горката направо бере душа с тези шосейки.
            Зелената с какви гуми е, че се вижда едър граифер или се лъжа.
            Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

            Коментар


            • #21
              До: Лада Нива в действие

              Зелената е с Вли-5 на около 40000км.-нацяло са свършили.По принцип ще и слагаме може би Ласа ОК-144-Само не знам дали ще може да ги развърта добре,тъй като тя се кара само на метан.

              Коментар


              • #22
                До: Лада Нива в действие

                Тази кола е Велика ..... Ако имате някъкви проблеми вие ще виновни колата няма грешка

                Коментар


                • #23
                  До: Лада Нива в действие

                  За Велика за мен не е Велика,но при правилна експлоатация е достатъчно проходима и евтина за подръжка.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лада Нива в действие

                    Онзи ден пак ходихме на разходка, Нивата се представи с Впи-5 повече от прекрасно по байрите от кал и примесени с размекнал се сняг.И една снимка от една рекичка която с едно подсушаване беше форсирана, следващата водата беше до прозорците, но поради необходимите бързи действия от въже не остана време за снимка.
                    Прикачени файлове
                    Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лада Нива в действие

                      Първоначално публикуван от pepino2829 Преглед на мнение
                      Онзи ден пак ходихме на разходка, Нивата се представи с Впи-5 повече от прекрасно по байрите от кал и примесени с размекнал се сняг.И една снимка от една рекичка която с едно подсушаване беше форсирана, следващата водата беше до прозорците, но поради необходимите бързи действия от въже не остана време за снимка.
                      Втората снимка - красота!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лада Нива в действие

                        Първоначално публикуван от pepino2829 Преглед на мнение
                        Онзи ден пак ходихме на разходка, Нивата се представи с Впи-5 повече от прекрасно по байрите от кал и примесени с размекнал се сняг.И една снимка от една рекичка която с едно подсушаване беше форсирана, следващата водата беше до прозорците, но поради необходимите бързи действия от въже не остана време за снимка.
                        ОТЛИЧЕН на механика

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лада Нива в действие

                          Абе пичове голям мерак имах да си купя Лада Нива ама като видях офертата и като си сложих допалнителните екстри и ми легна на около 22000лв.
                          Такива пари не бих дал за Лада бих ги дал за това http://www.vbox7.com/play:d8231ec3

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лада Нива в действие

                            Първоначално публикуван от kolombo79 Преглед на мнение
                            Абе пичове голям мерак имах да си купя Лада Нива ама като видях офертата и като си сложих допалнителните екстри и ми легна на около 22000лв.
                            Такива пари не бих дал за Лада бих ги дал за това http://www.vbox7.com/play:d8231ec3
                            то и никой не те кара да ги даваш.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лада Нива в действие

                              ето още една нива в действиеhttp://www.galiano4x4.com/videos/8/Паджеро-И-Нива

                              Коментар


                              • #30
                                До: Лада Нива в действие

                                Здравеите колеги.
                                Като гледам снимките меко казано ме хваща яд че си продадох Нивата.
                                Имах я година и малко и на път не ме е оствила. Вярно постоянно имаше текущи ремонти по нея но тръпката си заслужава.
                                Караите си Нивите и не ги жалете...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X