Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шофьорски курс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Шофьорски курс

    Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
    Карло Янев, хотел Плиска
    +359889901343
    +359878901343

    Карлос Ф*****! ...
    Или пък беше П*****? ...
    Хм...

    Коментар


    • #32
      От: Шофьорски курс

      Извинявам се за закъснялото включване. Комуникационен проблем. Благодаря за препоръките. Трябва ми човек спокоен и уравновесен, който освен да пази колата си и да предаде опита си на обучаемия/ата. Знам че само с курс няма да стане, но все пак...
      Nissan Pathfinder 4.0L

      Коментар


      • #33
        От: Шофьорски курс

        Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
        Извинявам се за закъснялото включване. Комуникационен проблем. Благодаря за препоръките. Трябва ми човек спокоен и уравновесен, който освен да пази колата си и да предаде опита си на обучаемия/ата. Знам че само с курс няма да стане, но все пак...
        Няма да навреди и да напишеш горе -долу къде живееш.Имай предвид ,че всеки инструктор си има район в който работи и изпита после е пак там.А по въпроса и аз имам познат инструктор ,паркира в съседния гараж.
        Работи в район "Слатина".

        Коментар


        • #34
          От: Шофьорски курс

          Да прав си колега. Района е Борово, Бъкстон, Красно село.
          Nissan Pathfinder 4.0L

          Коментар


          • #35
            От: Шофьорски курс

            Първоначално публикуван от Malkiya Rumba Преглед на мнение
            Карлос Ф*****! ...
            Или пък беше П*****? ...
            Хм...
            Това пък какво значи? Щото познавам лично човека. Също така е обучил няколко човека, които също лично познавам. Всички Управляват (забележи НЕ карат) автомобил. Включително и дъщеря ми. Лично аз със сигурност бих го препоръчал!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #36
              От: Шофьорски курс

              На мен ми е преподавал малко в техникума, но и извън клас се засичахме и по разни свободно избираеми учебни занимания, та и аз не схващам негативните отзиви за човека.
              Голям образ е, и като цяло свестен пич и професионалист.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #37
                От: Шофьорски курс

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Това пък какво значи? Щото познавам лично човека. Също така е обучил няколко човека, които също лично познавам. Всички Управляват (забележи НЕ карат) автомобил. Включително и дъщеря ми. Лично аз със сигурност бих го препоръчал!
                Подкрепям адаша, за това съм дал координатите на Карло! Действително е страшно спокоен (на моменти му се чудя как издържа) и определено учи на неща, дето 99% от останалите инструктори пропускат.
                С "Фармахим" - непобедим
                Дизел - само дънки!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X